coin alım satımı(binance-btc turk)

merhaba bende bu yönde çok fazla şikayet okudum kullanıcıları zarar ettirdiğine dair.
bu yüzden binance den hesap açtım direkt.
şükür herhangi bir sorun yaşamadım 2-3 haftadır kullanıyorum.
şu an verdiğim emirlerin gerçekleşmesini bekliyorum :)
Bol kazanclarin olsun. Biz btcturke devam ediyoruz. Normal zamanda sorun yok ama mesela gecen elon muskin btc tweetinin ardindan bi tikaniklik olustu

Merhaba
Binance kullanmaya devam ediyor musunuz
Btcturk pro bna cok karısık geldı musterı hızmetlerı ıle yazıstım verdıklerı cevaplar yetersızdı guvenemedım
Binance kullanıyorsanız yorum alabılırmıyım

merhaba tabiki elimden geleni yaparım
binance kullanıyorum,transferleri papara aracılığıyla yapıyorum.transferlerde %1 kesinti yapıyor.
al-sat işlemleri komisyonsuz şu an ama gelecekte ne olur bilmiyorum.

H hamis binance karışık değil mi ya ben 2017 de kullanıyordum ama unutmusum bıle sımdı yenıden bakayım dedım kolay arayüzü sectım yıneden karısık geldı .

H hamis binance karışık değil mi ya ben 2017 de kullanıyordum ama unutmusum bıle sımdı yenıden bakayım dedım kolay arayüzü sectım yıneden karısık geldı .
bana da çok karışık geliyordu.ama zamanla alıştım canım 2 hafta oldu zaten neredeyse

Dün geceden beri takip ediyorum 0,35 di dün bugün 0,36 oldu . Bekledigim bi para var o gelince gireyim diyorum
Altında çok tersteyim cokk
Altin benide yakti 8500 zararla çıktım coinlere daldim.
Bes fonlarim altinda ama onlari da degistircem

Altin benide yakti 8500 zararla çıktım coinlere daldim.
Bes fonlarim altinda ama onlari da degistircem
Ben altının çıkacağına inanıyorum zararına satmam bnm zararım cokk büyük olur satarsam
Dego kuruş olarak artıyo, nasıl kar etcez bundan 1000 tane filan alsam 1 krş da 10 lira kâr oluyo

Ben altının çıkacağına inanıyorum zararına satmam bnm zararım cokk büyük olur satarsam
Dego kuruş olarak artıyo, nasıl kar etcez bundan 1000 tane filan alsam 1 krş da 10 lira kâr oluyo
Ben dun 34 kurustan aldığımı 37 kirisa bozdum 5500 tl lik almistim 488 tl kar verdi.3bin civarında da 38 kuruştan almistim onuda bu aksam gene 40 kurustan bozdu 188 de o kar birakti.Bin bereket versin totalde 3800 gibi bi karim var 2 haftadir bu coinleri al sat yapıyorum

Ben dun 34 kurustan aldığımı 37 kirisa bozdum 5500 tl lik almistim 488 tl kar verdi.3bin civarında da 38 kuruştan almistim onuda bu aksam gene 40 kurustan bozdu 188 de o kar birakti.Bin bereket versin totalde 3800 gibi bi karim var 2 haftadir bu coinleri al sat yapıyorum
Peki emir vererek mi satıyorsun yoksa anlık mi alsat yapiyosun
Ben dün akşam 0,35 gördüm bugün çok takip etmedim ama 0,36 oldu bi ara galiba emir verip beklemek gerekiyor

X