Çocuklarla tatil önerisi ama...

semplice_signora

Konuşası bile yok...
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2012
7.075
3.075
41
2,5 yaşında bir kızım,6 aylık bir oğlum var elinizden öper.Kızımın hamileliğinden beri tatil araştırması yaparım sezon sezon. Tavsiyeler, öneriler,yorumlar tek tek okuyorum inceliyorum.İyi güzel hersey de fiyatlar konusunda kimse benimle aynı ülkede yaşamıyor sanıyorum bazen.Tek tek isim vermeyim ama çocukla gidilecek en iyi otel diye yorum yapılmış bütün oteller fahiş fiyatlı.Tabi herkesin beklentisi farklı düzeydedir anladık tamam.İyi de kardeşim hepinizin uçuk kaçık otel tavsiyelerine orta sınıf gelirli bi aile hayatta yetişemez.O yüzden ben de kendimce bi soru sormak istedim sizlere.
5 yıldızlı,ultra herşey dahil,24 saat bebek bakıcılı vs özellikler aramıyorum tatilde ben.istediğim birkaç basit özellik.Yemekleri kaliteli (reflü hastası eşim ve safra kesesi alınmış biri olarak bu ciddi bi özellik bizim için.çocuk menüsü falan dert değil benim için.Evimde kızıma özel yemek çıkmıyor sonuçta),temiz,bahçesi ufak olmayan,çok merdivenli olup da bizi germeyen,çocuk parklı,insanlarla üstüste olmayan genişlikte otel arıyorum.İli ilçesi önemli değil.Her yeri görmek isteriz sonuçta :) Aslında apart otel bizim için daha rahat oluyor.İhtiyaç olduğunda biberonu lavaboda yıkamak,makyaj masasında bebek maması hazırlamak istemiyorum.Ay bunları her otelin mutfağında yapabilirsin gibi komik şeyler yazmayın lütfen.O kadarını bende biliyorum.Gecenin bi yarısı pijamalarımla otelde gezinemem ben.Çocuk bu.Ne zaman neye ihtiyacı olduğunu bilemeyiz.Apart dediysem yemekler bana ait olmayacak.yarım veya tam pansiyon hizmet almak istiyorum.Ultra lüx bi tatil değil hayalim.Sıcak,güleryüzlü,bizi maddi açıdan germeyecek,defalarca gidebileceğimiz bi otel istiyorum.Benimle aynı fikirde olan aileler için de faydalı olur belki bu soru.
Lütfen 7 gece konaklama için 5000-7000-10000 fiyat veren otellerden olmasın tavsiyeleriniz.Orta sınıf geliri olan insanların da tatil yapmaya hakkı var :)

Merhaba hanımlar. Cocuklarimla tatil planı yapmaya çalışıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :) topigimin adi:
Çocuklarla tatil önerisi ama...

erdek tarafına bakabilirsiniz bende oğlum 3 yaşındayken gitmiştim memnun kaldım butik otel tarzında giriş kat tuttum parkı çocuk havuzunu görebiliyordum aloria garden hotel

butik otelde kalmıştım oğlumla çok rahat ettik.

ama çocuk oyun alanı yok.
bir de sadece kahvaltı fiyata dahil, akşam yemeği ayrı ücretli.

ben egeye bayıldığım için size de tavsiye ederim.

Hünnap Han - Adatepe, Küçükkuyu/Çanakkale

butik otelde kalmıştım oğlumla çok rahat ettik.

ama çocuk oyun alanı yok.
bir de sadece kahvaltı fiyata dahil, akşam yemeği ayrı ücretli.

ben egeye bayıldığım için size de tavsiye ederim.

Hünnap Han - Adatepe, Küçükkuyu/Çanakkale
Mutlaka değerlendireceğim memeleketimin her kosesini gezmek istiyoruz cunku.Teşekkürler :)

Mutlaka değerlendireceğim memeleketimin her kosesini gezmek istiyoruz cunku.Teşekkürler :)

ay ben kıskandım sizi, bu yaz tatil yapamayacağım gibi.

Adatepe köyüne giderseniz ama muhakkak araba şart, sahile inmek için ve etrafı gezmek için.
çocuklar köyde keyifli zaman geçirirler, bir de Kaz Dağları Milli Parkına gidersiniz, hem sizin için hem çocuklar için güzel olur.
ege sahilleri zaten çok temiz ve güzel, Küçükkuyu çok kalabalık da olmuyor hem.
ama bazı kişiler Ege denizi soğuk diyorlar, özellikle Akdenize alışmış kişiler.
ben egeyi çok severim, sorun yaşamıyorum ama.
bu da aklınızda olsun.

ay ben kıskandım sizi, bu yaz tatil yapamayacağım gibi.

Adatepe köyüne giderseniz ama muhakkak araba şart, sahile inmek için ve etrafı gezmek için.
çocuklar köyde keyifli zaman geçirirler, bir de Kaz Dağları Milli Parkına gidersiniz, hem sizin için hem çocuklar için güzel olur.
ege sahilleri zaten çok temiz ve güzel, Küçükkuyu çok kalabalık da olmuyor hem.
ama bazı kişiler Ege denizi soğuk diyorlar, özellikle Akdenize alışmış kişiler.
ben egeyi çok severim, sorun yaşamıyorum ama.
bu da aklınızda olsun.
Inşallah siz de harika bi sürpriz tatil yaşarsınız bu yıl. Her yere bu yıl gidemesek de notlarimi hep alırım gelecek tatiller için :) çok çok zor bi yıl geçirdik bizde.zor bi hamileliğin ardından sezeryan sonrası 40.gün safra ameliyatı gecirdim.2 yaş sendromu ve kıskançlık krizi yaşayan 2.5 yaşındaki kizimla kış da zorluydu.eşim 3 ay önce 3.kez beyin ameliyatına girdi.depresyon peşimi hiç bırakmadı. Boşanmanın eşiğinden döndük son 1 yılda defalarca.toparladik çok şükür toparlanacagiz daha da.2 çocukla ilk tatilim olacak gerildim biraz.iyi bi Otel olsun istedim.hakettik güzel bi tatili.inşallah da öyle geçer :)

Inşallah siz de harika bi sürpriz tatil yaşarsınız bu yıl. Her yere bu yıl gidemesek de notlarimi hep alırım gelecek tatiller için :) çok çok zor bi yıl geçirdik bizde.zor bi hamileliğin ardından sezeryan sonrası 40.gün safra ameliyatı gecirdim.2 yaş sendromu ve kıskançlık krizi yaşayan 2.5 yaşındaki kizimla kış da zorluydu.eşim 3 ay önce 3.kez beyin ameliyatına girdi.depresyon peşimi hiç bırakmadı. Boşanmanın eşiğinden döndük son 1 yılda defalarca.toparladik çok şükür toparlanacagiz daha da.2 çocukla ilk tatilim olacak gerildim biraz.iyi bi Otel olsun istedim.hakettik güzel bi tatili.inşallah da öyle geçer :)

ay inşallah güzel olur.
ben her şey dahil tercih etmediğim için ancak bu tarz yerleri önerebiliyorum.
herşey dahilde belki daha rahat edersiniz ama.
öneri gelirse biraz araştırmakta fayda var.

çocuklar küçük ama bir kaç yıl sonra kamp da düşünebilirsiniz, benim hayalimdir, bakalım kısmet olacak mı...

ay inşallah güzel olur.
ben her şey dahil tercih etmediğim için ancak bu tarz yerleri önerebiliyorum.
herşey dahilde belki daha rahat edersiniz ama.
öneri gelirse biraz araştırmakta fayda var.

çocuklar küçük ama bir kaç yıl sonra kamp da düşünebilirsiniz, benim hayalimdir, bakalım kısmet olacak mı...
Isin açığı ben oldum olası 5 yıldızlı ultra lux tatili sevmiyorum.kimkime timtima misali.hersey resmi herkes itaatkar oluyor.daha sıcak, sohbetli, güven veren,tatil arkadasliklari oluşturan küçük Bahçeli sakin yerler benim de tercihim. Bu konuda adrasani tek geçerim. Bende orayı tavsiye ederim.Aslıhan motelde kaldık biz inanılmaz sakin bi tatil di. Kızım 8 aylıkti üstelik. Kocaman bahçesi hamaklari denize sıfır temiz muhteşem mutfağı harikaydı. Orası hep ilk 3 te olacak benim için.

Isin açığı ben oldum olası 5 yıldızlı ultra lux tatili sevmiyorum.kimkime timtima misali.hersey resmi herkes itaatkar oluyor.daha sıcak, sohbetli, güven veren,tatil arkadasliklari oluşturan küçük Bahçeli sakin yerler benim de tercihim. Bu konuda adrasani tek geçerim. Bende orayı tavsiye ederim.Aslıhan motelde kaldık biz inanılmaz sakin bi tatil di. Kızım 8 aylıkti üstelik. Kocaman bahçesi hamaklari denize sıfır temiz muhteşem mutfağı harikaydı. Orası hep ilk 3 te olacak benim için.

adrasana hiç gitmedim ama hayalim diyebilirim.
çok güzel bir yere benziyor gerçekten.
sağol hatırlattığın için.
moteli de not ettim.

@aysedurmaz Bütçeniz nedir? Club Megasaray tam çocukla gidilebilecek bir yer. 3800 civarı olmuş bu sene. Geçen sene 2700e gitmiştik. tatil.comdan bakabilirsin
bir inceleyim ama bizi asar gibi 3800. 2000 2200 en fazla bütçemiz. Kızımız daha tek başına eglenebilecegi bi yaşta değil o yuzden Aqua etkinlik vs bizi eglendirmiyor aslında.

Bende size adrasanı önerebilirim uzak demezsiniz . Adrasan Deniz otel de kaldık 3 yıl üst üste cok da keyifliydi. Bir de İzmir gümüldür de denizatı diye bir otel var orası da cok güzel ama fiyatlarını artırdığını duymuştum nedir şuan bilemiyorum

Bende size adrasanı önerebilirim uzak demezsiniz . Adrasan Deniz otel de kaldık 3 yıl üst üste cok da keyifliydi. Bir de İzmir gümüldür de denizatı diye bir otel var orası da cok güzel ama fiyatlarını artırdığını duymuştum nedir şuan bilemiyorum
Adrasan ilk 3 um içindedir her zaman.Aslıhan otelde kalmistik bizde.tavsiyelerinizi inceleyecegim :) teşekkür ederim.

Tamamdir inceleyecegim.Teşekkürler :)[/QUOT

rica ederim, bir tarafı göl bir tarafı deniz geniş bahçeleri olan güzel bir yere benziyor, çocuklar için geniş aktivite alanları vs varmış. Hatta ben kendimiz için düşünüyorum ama çocuksuz çiftler için herşeyin bu kadar çocuklar için düzenlendiği bir yerde sıkılır mıyız diye kararsızım. Eşime de gösterdim çok beğendi , bakalım bugün yarın biz de karar vericez, ama çocuğum olsa kesin seçerdim :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
süperrrr hani herşey dahil otellere bilindik yerlere gideni bulmak kolay bu forumda ama .. ASLIHAN HOTEL i gideni bulacağımı sanmazdım ..

merhaba arkadaşım
bizde tesadüfen internetten araştırarak ince eleyip sık dokuyarak her imkanını göz önüne alarak Aslıhan otel için rezervasyon yaptırdık ...
beni en çok cezbeden denize sıfır yemek alanıydı .. bayıldım fotolarına

kısmetse gidecez bizde 1,5 ay sonra ..

biraz bahsedermisin bana ne tavsiye edersin
otelin nesi iyi nesi kötü neye dikkat etmek lazım
yemekler falan nasıldı?

bide öğlen yemeği ücretleri ve çeşitliliği nasıl ?

içimden bir his memnun kalacağmızı söylüyor

X