Çocuk Kitabı Önerisi Olan Var mı?

triesse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
58
37
30
Merhaba 11 yaşında bir kardeşim var. Ona uygun önerebileceğiniz 11-12 yaş için kitap var mı?

Martı Jonathan Livingston, bu kitabı o yaşlarda okumuştum gerçekten güzel ve okunması gereken bir kitap.

Çok teşekkür ederim, bildirim gelmemiş bana. O yüzden görmemişim. Kitaplara bakacağım ene kısa zamanda :)

ormani yemek yasak. cocuklar buna bayiliyor
serminbyasarin kitaplarida guzel dedemin bakkalini oneririm. bide simdi cocuklar kral sakir ve saftirik hayranu oluyor sanirim kitaplari eglenceli. birde su acayip seyler dizisini tavsiye ederim tam onlarin yasina hitap ediyor

Serinin ilk kitabını aldık okuması için, ben de çok severim seriyi. Bakalım onu beğenip okursa diğer kitapları da alacağız :) teşekkürler öneri için :)

Küçük prens, Böcek çocuk, böcek kraliçe, bu gün hayal kuracaktım, şermin yaşarın kitapları,

Şermin yaşar kitapları çok eğlenceli 🙈 yaş 25 kendim için alıyorum 🤣🤣🤣🤣 dedemin bakkalı ve dedemin bakkalı çırak var. Dedemin bakkalı cırak ayrıca beyin fırtınasına yaptırıyor. :)

Mesajlar ve öneriler için çok teşekkürler. Ben de seçip aldığımız kitapları yazayım öyleyse. Belki fikir olur :KK66:

Petey
Harry Potter Felsefe Taşı
Rekor İçin
Baltalı Kahraman Urgum
Mecit'in Maceraları
Yeraltına Düşen Çocuk
Televizyona Düşen Çocuk Gip

İlk dört kitabı ablaları olarak kız kardeşimle biz okuduk. Erkek kardeşim hala Petey'de. Malum tabletle oynamasındansa okuma alışkanlığı edinmesini istiyoruz. Sıkıcı kitap gelirse okumaktan soğur diye korkuyorum. O yüzden bunları okuyana kadar kitap seçmeye çalışıyorum. Biz biraz zor karar veriyoruz da :KK70: Teşekkürler yeniden :)

X