Çocuk başkasindan abimin evlilik dışı ilişkisindem bir çocuğu oldu o kışı ile imam nikahli bu durum da ne yapmam gerekir Eşim ile paylaşmami istemiyor

Hmmm bebeğin anası da hayatta babasıda hayatta ama amca-dayı teyze-hala gidip görmedi diye çöpe atılıyor çocuk esirgemeye veriliyor demek
Çok kolay geliyor değil mi bahane üretmek amacınız bebeği dışlamak kimsesiz olsun niye tek suçu dünyaya gelmiş olması Esra Erolda yeni bir konu var bakabilirsiniz bebek dışlanıp atılmış mı atılmamış mı uzaktan bir akraba sahip çıkmış bebeğe de cami avlusundan kurtulmuş

Çok kolay geliyor değil mi bahane üretmek amacınız bebeği dışlamak kimsesiz olsun niye tek suçu dünyaya gelmiş olması Esra Erolda yeni bir konu var bakabilirsiniz bebek dışlanıp atılmış mı atılmamış mı uzaktan bir akraba sahip çıkmış bebeğe de cami avlusundan kurtulmuş
Bende sizin gibi düşünüyorum ama yorumlar facia

Diğer çocukların suçu ne, onları da babaları dışlamış olmuyor mu, babaları annelerini değil kendilerini de kandırmış olmuyor mu? Niye bir kardeşleri olduğunu bilmiyorlar? Annesi var babası var niye dışlanmış oluyor, adam nüfusuna da almış. Ben mi kaçırdım apartman boşluğuna camiye mi bırakılmış bebek? Anneli babalı çocuk niye kimsesiz sayılıyor? Bunca sene yenge denmiş hiç mi hatrı yok o kadının? Tüm aile biliyormuş asıl o kadın dışlanmış olmuyor mu arkasından ne dolaplar çevriliyor? O kadının doğurduğu çocuklara halalık yapmış yeğenim demiş, o çocukların da mı hatrı yok?

Sizin eşiniz başka kadından çocuk yapsa kabul eder misiniz, alır bakar mısınız o çocuğa?
Sizin de mi var gayrımeşru çocuğunuz?

Bu olayı kabullenerek kendinize karma yaratıyorsunuz. Yarın öbür gün eşiniz öğrendiğinde "yahu benim karım böyle bişeyi kabul etmiş normal karşılamış" diye düşünüp aynı şeyi yaparsa ne yapacaksınız? Kendi eşinizin bebeği olsa "aman bebeğin ne suçu var gelsin ben büyütüveriyim" mi diyeceksiniz?

Senin kocan aynı şeyi yapsa, görümcen koşa koşa bebek görmeye, kocanın ardını toplamaya gitse ah yazık mı diyeceksin yine? Ortada analı babalı bir bebek var, kimse bi yere de terketmemiş üstelik. Esra Erol'daki bebeğin bu konuyla alakası yok.

Niloya Esra Erol ne alaka şimdi? Bu bebekle uzaktan akrabanın sahip çıktığı bebek arasındaki bağ ne? Annesi bebeğin başında, babası nüfusuna almış bebeğin başında, ne alaka cami avlusu yahu. Tamam sana göre çocuğun suçu olmayabilir bana göre de yok ama ortada suçu olmayan bilmem kaç senelik bi eş ve bilmem kaç tane de çocuk var, konu sahibi bebeği görse ne görmese ne

Abim evlilik dışı ilişkisinden evliylen baskasindan çocuğu oldu destek olmamı istedi olamadım eşimin bilmesini istemiyor çocuk dünyaya geldi ne yapmalıyım hiç aramadim tanismadim içim mahvoldu
Abinize en büyük destek yengenize durumu anlatmak olur.

ABART :KK70: Canım bak kendin kaldıramayacağın yükün altına girme hiç. Başına gelse dağları yıkarsın buraya gelmiş savunuyorsun. Adam nüfusuna almış diğer evinden daha çok ev saymış o metresle çocuğu, hala organ mafyasından çocuk kurtarır gibi bir ifadeyle konuşuyorsun. Zaten çocuğun bir sıkıntısı yok burda sıkıntıda olan o zavallı nikahlı eş ile iki yeğen. Asıl onlar bir başlarına kaldı ama hadi bakalım.

Bence yiyeniniz ile görüşün kimse kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilmez . Abiniz size anlatmayacaksa kime anlatacak siz yanınızda olmayacaksa kim olacak yanında . Keşke olmasaydı ama olan olmuş . Onların kari koca ilişkileri sizi ilgilendirmez yiyeninizi görün . Bizim için uzaktan konuşmak kolay . Kimsenin başına böyle bir olay benim başıma gelmez diyemez . Yani diyeceğim kalbinizi dinleyin
Yiyen ne? Kadını biri mi yemiş?

Hayır bir de sakın kocana söyleme deniyor. İnsan böyle bir şeyi eşinden saklayabilir mi ve niye saklasın? Cahil cahil tiplere burada bile alkış tutuluyor. Bebek de bebek diyenler, kocana söyleme dendiğinde yalan mı söyleyecekler nasıl gizleyecekler kocalarından? Bunu savunanların evlilik dışı ilişkisi vardır, evli insandan çocuk yapmıştır. Başka türlü empati yapılamaz.

İhanet etmişsin aldatmışsın korun bari, dünyaya gelecek masuma acı. Seneye gitsin başka kadından başka çocuk yapsın. Bunun sınırı nerede? Diğer çocukların da hakkı değil mi babalarıyla ilgili gerçeği bilmek? Boşanırsın, çocuklarına durumu açıklarsın, babalığını devam ettirirsin, maddi manevi yanlarında olursun ondan sonra git defol 10 tane çocuk yap. Önce de yazdım yineliyorum, o alkış tutanların bir tanesi bile ablasının kızkardeşinin evli sevgiliden yaptığı çocuk için böyle dertlenmez. Kocalarıyla görüştürmek istemez utanırlar bacılarından. Abileri yapınca yeğen de yeğen diye ölürler.

Son düzenleme:
Abim evlilik dışı ilişkisinden evliylen baskasindan çocuğu oldu destek olmamı istedi olamadım eşimin bilmesini istemiyor çocuk dünyaya geldi ne yapmalıyım hiç aramadim tanismadim içim mahvoldu
Niye siz destek oluyorsunuz? Kendisinin destek olacak yerlerinde problem mi var?

Bı de bayil istersen Feriha 😁 burdaki çocuğun annesi babası yanında zaten... Anne baba istemeyen yada vefat ettiği durumlarda akrabaların istemediği terk ettiği cocuklar için gecerli bu dediğiniz.. şahsen anam babam büyüttü beni ama teyzem gelmiş mi dayım beni sormuş mu hiç sallamadim su yasa kadar 😂 konu sahibi için önemli mevzu bu olmamalı yani şu konuda da

Bence yiyeniniz ile görüşün kimse kimsenin 4 duvar arasında ne yaşadığını bilmez . Abiniz size anlatmayacaksa kime anlatacak siz yanınızda olmayacaksa kim olacak yanında . Keşke olmasaydı ama olan olmuş . Onların kari koca ilişkileri sizi ilgilendirmez yiyeninizi görün . Bizim için uzaktan konuşmak kolay . Kimsenin başına böyle bir olay benim başıma gelmez diyemez . Yani diyeceğim kalbinizi dinleyin
Bu yorum ciddi mi ironi mi anlamadım 😳 tabiki kimin başına ne gelir bilinmez ama böyle olaya da destek çıkmak, normallestirmek ne kadar doğru olur ki? Önce aile sorununu çözsün. Yengesi tüm ailece aldatılma durumunu öğrensin sonra isterse yeğenini görür. Ama şu durumda normalleştirmek oluyor.

Diğer çocukların suçu ne, onları da babaları dışlamış olmuyor mu, babaları annelerini değil kendilerini de kandırmış olmuyor mu? Niye bir kardeşleri olduğunu bilmiyorlar? Annesi var babası var niye dışlanmış oluyor, adam nüfusuna da almış. Ben mi kaçırdım apartman boşluğuna camiye mi bırakılmış bebek? Anneli babalı çocuk niye kimsesiz sayılıyor? Bunca sene yenge denmiş hiç mi hatrı yok o kadının? Tüm aile biliyormuş asıl o kadın dışlanmış olmuyor mu arkasından ne dolaplar çevriliyor? O kadının doğurduğu çocuklara halalık yapmış yeğenim demiş, o çocukların da mı hatrı yok?

Sizin eşiniz başka kadından çocuk yapsa kabul eder misiniz, alır bakar mısınız o çocuğa?
Sizin de mi var gayrımeşru çocuğunuz?
Ne saçmalıyorsunuz siz Allah aşkına görüşüm uymuyorsa yazma ben konu sahibine fikrimi yazdım. Alıntılamayın göz ardısınız.

ABART :KK70: Canım bak kendin kaldıramayacağın yükün altına girme hiç. Başına gelse dağları yıkarsın buraya gelmiş savunuyorsun. Adam nüfusuna almış diğer evinden daha çok ev saymış o metresle çocuğu, hala organ mafyasından çocuk kurtarır gibi bir ifadeyle konuşuyorsun. Zaten çocuğun bir sıkıntısı yok burda sıkıntıda olan o zavallı nikahlı eş ile iki yeğen. Asıl onlar bir başlarına kaldı ama hadi bakalım.
Boşanırım bu kadar basit ben burada çocuğu savundum sizler dışladınız ki ben yenge eşi exi savunmadım onlar umrumda olmaz dedim

Bı de bayil istersen Feriha 😁 burdaki çocuğun annesi babası yanında zaten... Anne baba istemeyen yada vefat ettiği durumlarda akrabaların istemediği terk ettiği cocuklar için gecerli bu dediğiniz.. şahsen anam babam büyüttü beni ama teyzem gelmiş mi dayım beni sormuş mu hiç sallamadim su yasa kadar 😂 konu sahibi için önemli mevzu bu olmamalı yani şu konuda da
Hayattaki gerçeklerden bihabersiniz maalesef genelde kimsesiz değil anne babası olanlar terk edilir.

Niloya Esra Erol ne alaka şimdi? Bu bebekle uzaktan akrabanın sahip çıktığı bebek arasındaki bağ ne? Annesi bebeğin başında, babası nüfusuna almış bebeğin başında, ne alaka cami avlusu yahu. Tamam sana göre çocuğun suçu olmayabilir bana göre de yok ama ortada suçu olmayan bilmem kaç senelik bi eş ve bilmem kaç tane de çocuk var, konu sahibi bebeği görse ne görmese ne
Nüfusuna almış demek ki yengeden istediklerini kadar saklasınlar kadın e devlet üzerinden ogrenir zaten inşallah da ögrenir bütün aile resmen film çevirmiş.

Hayattaki gerçeklerden bihabersiniz maalesef genelde kimsesiz değil anne babası olanlar terk edilir.
Mantıken doğmak için herkesin anne babası vardır.. dolayısıyla Anne babası bırakan terk eden ölen kişiye de kimsesiz denir. Ben değil TDK diyo..ben onların yalancısıyım 😁bu çocuğun anne babası var ve belli ki anne de baba da yanında yani terk edilmelik bir durum yok suan

X