Sivilceli Ciltler Cleocin t solüsyon kullananlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Öncelikle cildin yağlı m
Ben de bir kaç gün kullandım ama sabırsızlığımdan dolayı devam etmedim tedaviye. Belki devam etsem geçerdi alnımda ve burnumda fısır fısır sivilceler var.:KK61: Tedavi hemen etki göstersin istiyoruz hepimiz ama bence sen sabret ve kullanmaya devam et. Tedavi sürecini bizimle paylaş belki ben de tedaviye devam ederim
Cilt tipini biliyor musun?

arkadaşlar merhaba ben 2 aydır falan sivilce problemi yaşıyorum şu an suratımda baya var ama öss stresinden oldu hormonal bir rahatsızlığım yok. o yüzden bugün gidip eczaneden istedim bana cleocin t solüsyon verdiler kullanmaya basladım bugün. acaba etkili olucak mı?? lütfen tüm kullananlar 1 cümlede olsa yorumunu belirtsinlerr çok tşk şimdiden=)
benimde sadece yanaklarımda stresten intahaplı buyuk buyuk sivilceler cıkıyodu doktora gittim isotreksin jel verdi sürdüğümde daha cok sivilce cıkarıp daha sonra kuruttu2 kutu bitirdim bisüre cıkmadı zaman gectikten sonra daha fazla cıkmaya basladı bide cıkanlar uzun süre gecmiyo gecsede izleri kalıyo. sonra arkadasım cleocintini önerdi sadece 2 gun sürdüm o kocaman sivilceleri kuruttu inanamadım resmen. daha sivilce cıkacagını anladıgım zzmaan hemen sürüyorum hemen geciyo

arkadaşlar merhaba ben 2 aydır falan sivilce problemi yaşıyorum şu an suratımda baya var ama öss stresinden oldu hormonal bir rahatsızlığım yok. o yüzden bugün gidip eczaneden istedim bana cleocin t solüsyon verdiler kullanmaya basladım bugün. acaba etkili olucak mı?? lütfen tüm kullananlar 1 cümlede olsa yorumunu

arkadaşlar merhaba ben 2 aydır falan sivilce problemi yaşıyorum şu an suratımda baya var ama öss stresinden oldu hormonal bir rahatsızlığım yok. o yüzden bugün gidip eczaneden istedim bana cleocin t solüsyon verdiler kullanmaya basladım bugün. acaba etkili olucak mı?? lütfen tüm kullananlar 1 cümlede olsa yorumunu belirtsinlerr çok tşk şimdiden=)

arkadaşlar merhaba ben 2 aydır falan sivilce problemi yaşıyorum şu an suratımda baya var ama öss stresinden oldu hormonal bir rahatsızlığım yok. o yüzden bugün gidip eczaneden istedim bana cleocin t solüsyon verdiler kullanmaya basladım bugün. acaba etkili olucak mı?? lütfen tüm kullananlar 1 cümlede olsa yorumunu belirtsinlerr çok tşk şimdiden=

gerçekten mii? sagol canım yaa ben daha 1 haftadır kullanıorm devam ediyim ozaman..bide yüz yıkama jeli ne önerirsin??? ben temizlemek için kükürtlü sabun kullanıyorum ama clecin ile birlikte fazla kurutoyr:S

Benimde sivilce sorunum surekli yag bazli kremler yaziyordu doktorm cildim zaten yağlı onlari kullaninca sivilceler çoğalıyordu 1 hafta icin gittim cildiyeye yagli kremlerin daha cok sivilcelenme yaptığını soyledim bana cleocin t vebenzaderm verdi etkiside soyle 1 haftadir kullaniyorum gozlemledigim kadariyla cildimdeki yag orani azaldi hafif bir kuruluk verdi sivilcelerimi kuruttu yeni olusan sivilceleri cikmadan kurutuyor sivilce izi lekesi gecirdigini dusunmuyorum sadce cildi kurutuyor sicilce çıkmasını önlüyor

Benimde sivilce sorunum vardı surekli yag bazli kremler yaziyordu doktorm. cildim zaten yağlı onlari kullaninca sivilceler çoğalıyordu 1 hafta once gittim cildiyeye yagli kremlerin daha cok sivilcelenme yaptığını soyledim bana cleocin t ve benzaderm verdi gozlemledigim kadariyla cildimdeki yag orani azaldi hafif bir kuruluk verdi sivilcelerimi kuruttu yeni olusan sivilceleri cikmadan kurutuyor sivilce izi lekesi gecirdigini dusunmuyorum sadce cildi kurutuyor sicilce çıkmasını önlüyor

X