Ck Euphoria Kullanlar

cataspatas

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
1.457
1.621
Herkese selam,
Dönüp dolaşıp bu parfüme dönüyorum. Tatlı-kadınsı parfümlerimi arada bir şekerim düşünce, regl öncesi kullanıyorum😂 ama euphoria tatlı değil, tuzlu değil, başka birşey. Sıkmayınca kendimi çıplak, eksik hissediyorum.

Benzer tipte önerebileceğiniz başka parfüm var mi bunun gibi asi ve seksi, böyle koklayınca höst ne oluyoruz dedirten? Euphoria sevenlerin alternatif parfümlerimi merak ediyorum. Bir de tedavülden kalkan Ck reveal deneyen/kullanan var mi? O çıkınca euphorianın pabucu dama atılmış fakat parfüm, deneyemeden üretimden kalktı😐

- Janna - - Janna - senden de bir yorum alırım 🥰

Hepimize sağlıklı günler.

Herkese selam,
Dönüp dolaşıp bu parfüme dönüyorum. Tatlı-kadınsı parfümlerimi arada bir şekerim düşünce, regl öncesi kullanıyorum😂 ama euphoria tatlı değil, tuzlu değil, başka birşey. Sıkmayınca kendimi çıplak, eksik hissediyorum.

Benzer tipte önerebileceğiniz başka parfüm var mi bunun gibi asi ve seksi, böyle koklayınca höst ne oluyoruz dedirten? Euphoria sevenlerin alternatif parfümlerimi merak ediyorum. Bir de tedavülden kalkan Ck reveal deneyen/kullanan var mi? O çıkınca euphorianın pabucu dama atılmış fakat parfüm, deneyemeden üretimden kalktı😐

- Janna - - Janna - senden de bir yorum alırım 🥰

Hepimize sağlıklı günler.
Euphoria bende çok severek kullanıyorum gerçekten çok başka bir havası var. Özellikle soğuk havalara çok yakışan bir parfüm☺️
bunun dışında suan favorilerimden biri Givenchy L’interdit edp . Bunun intense olanıda çıkmış ama henüz deneme fırsatım olmadı kesin güzeldir ama😏
Bunun dısında Bvlgari Splendida önerebilirim çok değişik ve hoş kadınsı bir parfüm aynı zamanda kendisi benim gelin kokum oldu onun için ayrı bir özeldir yeri bende😌
Ve son keşiflerimden Yves Sain Laurent Libre Intense. Ferah ama kadınsı, aynı zamanda çok hafifte tatlı olsun ama baymasın beni diyenlerin parfümü olabilir😜
Bu arada Yves Saint Laurent’in manifesto parfümü de çok güzeldir su gibi bitirdiğim parfümlerden biri olmuştu.
Ve tabi ki Guerlain Mon Intense. Çok güzel anlatamıyorum kelimelerle cidden. Mutlaka gidip denenmeli😍

X