Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

Merhaba çıtlarımı satıyorum 6 parça 150 gram ham saç platine kadar açılıyor, bir kere boyandı, 3 farklı, gittigidiyordan almıştım hatta buraya yazdım ilgilenenler mesaj atabilir

arkadaşlar slm ben işim gereği hep sahnelerdeyim ve konserler provalar operalar vs.. olduğndan sahnede saçlarm daha dolgun ve alımlı gözüksün diye çıt çıt aldım. Kuaförümle maşa yapıp kullandk birkaç kere başka çıtçıtları, bunları da öyle kullanmayı düşünüyorum bide yarım modeli yapıyoruz çok daha doğal oluyor saçlarm zaten sutyen hizasnda çıtçıtlarla göğüsümü geçiyor ama kmse anlamıyor bide maşalanınca doğal durduğndan... 5 parça aldm saçım gür oldğndan bi de kalın kalın zaten saçlar kaliteli baya yeterli olur herhalde değlmi??

Son düzenleme:
Arkadaslar bn de postis yada çit çit sac istiyorum ( ama gercek sac , boyatabilmem icin) uygun fiyata nerde bulabilirim , şimdiden tesekkurler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce aldığım çıt çıtlarımı satıyorum. İnce telli saçınız var ise tam size göre. 200 gram 8adet 70cm uzunluğundaki çıtçıtlarımı aldığımın yarı fiyatına veriyorum. Gerçek saçtır ve sadece bir kere boyandı. Siz üzerine istediğiniz renk boya yapabilirsiniz.Bu fiyata gerçek saç bulmak gerçekten zor ancak benim ihtiyacım kalmadı, kullanmadan satıyorum. Aynı gün kargo yapabilirim. Malesef iade kabul edemiyorum.

Sevgiler :)

FİYAT : 200TL

$116844280_tn50_0.jpg

$10363867_10152529564613287_9200605659035843661_n.jpg

$10402377_10152529564248287_2830582424509711735_n.jpg

Arkadaslar bn de postis yada çit çit sac istiyorum ( ama gercek sac , boyatabilmem icin) uygun fiyata nerde bulabilirim , şimdiden tesekkurler

Ben satmayı düşünüyorum ilgilenirsen. :13:

Bunun rengi cok koyu 😔bnm saclarım sarı , gercek sac mı ?

Kızlar benim saçım kulak memesi hizasında , en çıt çıt kullanabilir miyim anlaşılır mı yoksa anlaşılmaz mı?

Yasemin hnm
Orda 50 tl olanlar var . Ama boyutları yazmıyor biliyormusun
Sen hangisinden aldın acaba ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı

Hair buy'dan birşey almanızı tavsiye etmem. %100 yazdığına bakmayın. Arkadaşım aldı %60insan saçı gerisi hayvan kılı,yapay saç ne ararsan var. Beraber postiş satan yerlere sorduk. Zaten haklarında şikayet de yazdık. %100 diye insanı kandırıyorlar, iade kabul ederiz deyip etmiyorlar. Ve bize verdikleri cevaplar da çok saygısızca olmuştu. Kesinlikle tavsiye etmem eğer %100 gerçek saç istiyorsanız .

Hair buy'dan birşey almanızı tavsiye etmem. %100 yazdığına bakmayın. Arkadaşım aldı %60insan saçı gerisi hayvan kılı,yapay saç ne ararsan var. Beraber postiş satan yerlere sorduk. Zaten haklarında şikayet de yazdık. %100 diye insanı kandırıyorlar, iade kabul ederiz deyip etmiyorlar. Ve bize verdikleri cevaplar da çok saygısızca olmuştu. Kesinlikle tavsiye etmem eğer %100 gerçek saç istiyorsanız .

Cook teşekkür ederim verdiginiz bilgiler icin
Tabi int üzerinden alınan ürünlerin nasıl oldugunu bilmiyoruz . Fotoğraflarla aynı olmuyo. Tecrübesi olanlardan öğrenmek daha iyi sagolun tekrar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı

Kızlar benim saçım kulak memesi hizasında , en çıt çıt kullanabilir miyim anlaşılır mı yoksa anlaşılmaz mı?

saçları takacaksın, sonra üstte doğal olarak kendi saçların kısa olarak kalacak ve belli olacak. Bunu yok etmek için yapabileceğin tek şey yarım tokalamak. Benim erkek gibi kalmıştı bi ara küt kıvamına gelir gelmez dediğim şekilde postiş kullanmaya başladım siyahtı ve çok belli de olmuyodu. Şimdi tabi kendi saçım popomun arasına giriyo ucu :KK52:

saçları takacaksın, sonra üstte doğal olarak kendi saçların kısa olarak kalacak ve belli olacak. Bunu yok etmek için yapabileceğin tek şey yarım tokalamak. Benim erkek gibi kalmıştı bi ara küt kıvamına gelir gelmez dediğim şekilde postiş kullanmaya başladım siyahtı ve çok belli de olmuyodu. Şimdi tabi kendi saçım popomun arasına giriyo ucu :KK52:

Vay be seninki tam bir başarı öyküsüymüş :) Sırrını benimle de paylaşır mısın nasıl öyle uzadı saçların :)

Canım dile kolay 6 sene olmuş çok kestirmemelisin. Çok boya açma işlemi yapmamalısın. Düzleştirici sakın ha sakın maşa çok zararlı değil ama sürekli de iyi olmaz diye düşünüyorum ben kestirirken 3-4 cmden fazla kestiremiyorumm :))

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Tabi int üzerinden alınan ürünlerin nasıl oldugunu bilmiyoruz . Fotoğraflarla aynı olmuyo. Tecrübesi olanlardan öğrenmek daha iyi sagolun tekrar

ARKADASIM SANA INANAMIYORUM BEN COK ONCE ALDIM CITCITIMI HAIR BUY DAN HATTA GECEN AY DA ATKUYRUGU ALDIM YUMUSACIK SAC GELDI NEDEN BOYLE KARALADIN ANLAMADIM. HATTA TELEFONLA ARAYARAK VERDIM SIPARISIMI ZAMANIM OLMADIGI ICIN MUSTAFA BEY VAR ORDA COK KIBAR DAVRANDI INDIRIMM BILE YAPTI..ÇOK MEMNUNUM..

aynı sıteden bende aldım cok guzel ve kalıtelı neden ıyı sıtelerın bu kadar dusmanı oluyoır anlamıs degılım. ıkıncı sıparısımı telefonda verdım mustafa beye.hıc de saygısızlık soz konusu degıldı.

arkadaşlar slm ben işim gereği hep sahnelerdeyim ve konserler provalar operalar vs.. olduğndan sahnede saçlarm daha dolgun ve alımlı gözüksün diye çıt çıt aldım. Kuaförümle maşa yapıp kullandk birkaç kere başka çıtçıtları, bunları da öyle kullanmayı düşünüyorum bide yarım modeli yapıyoruz çok daha doğal oluyor saçlarm zaten sutyen hizasnda çıtçıtlarla göğüsümü geçiyor ama kmse anlamıyor bide maşalanınca doğal durduğndan... 5 parça aldm saçım gür oldğndan bi de kalın kalın zaten saçlar kaliteli baya yeterli olur herhalde değlmi??
peki sen nerden aldın çıtçıtlarını,internet üzerinden mi?bilgi verirsen sevinirim..

peki sen nerden aldın çıtçıtlarını,internet üzerinden mi?bilgi verirsen sevinirim..

Ben internet üzerinden almadım güvenmiyorum gözümün gördüğünü almak istedim izmirde karşıyakada bir yer var eğer izmirdeysen özelden yazayım.. %100 gerçek saç satıyorlar ve saçlar baya kaliteli o yüzden biraz fiyatlı almıştm.. 5 parça demişim ama 6 parça aldm ben..

Ben internet üzerinden almadım güvenmiyorum gözümün gördüğünü almak istedim izmirde karşıyakada bir yer var eğer izmirdeysen özelden yazayım.. %100 gerçek saç satıyorlar ve saçlar baya kaliteli o yüzden biraz fiyatlı almıştm.. 5 parça demişim ama 6 parça aldm ben..
sağol canım, bende seninle aynı fikirdeyim, görmem gerek aldığımı..istanbuldayım ben..buralardan bakarım artık..tavsiye edilene önem veririm, ondan sordum.

İnternetten Hairbuy dan çıt çıt alan varmı kızlar kuaförlerde ordan alıyormuş kaliteliymiş saçlar bilgisi olan alışveriş yapan varmı

selam kızlar,

benim saçlarım çok kısaydı ve şimdi ufaktan uzatmaya başladım. fakat şekil almamaya başlayan o sinir bozucu evreye geldim sayılır. bu süreçte çıtçıt kullanabilir miyim? kullanan varsa ne tür almak gerekir ve ankara için önerebileceğiniz makul fiyatlı bir yer varsa bilgi verebilirseniz çok sevinirim. :KK37:

X