Çirkin ayak yoktur bakımsız ayak vardır

avecedemir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
44
14
39
biraz oje biraz krem biraz bakım bazen de doğru çorap ile siz de güzel ayaklara sahip olabilirsiniz. yeter ki küsmeyin ayaklarınıza küstürmeyin. hatta komik gelecek ama konuşun ayaklarınızla, ellerinizle. :)

Kesinlikle katılıyorum, çoğumuz ayaklarımızı önemsemiyoruz, bana göre güzellik ve bakım ayaklardan başlar, ama gereken özeni kaç kişi gösteriyor ki ayaklarına...

Benim cildim kuru , çok fazla bakım uyguladım ama ara verdiğim anda yine kuruyor maalesef :KK43:((

Aslına bakarsanız kendi fikrime göre vücut yükünü taşıması bir yana en az eller kadar ön planda olan bir yer bence ayaklar, hem çıplak haliyle hemde ayakkabılı olarak eller nasıl önemliyse ayaklarda bir okadar önemsenmeli her kadın için

Merhabalar, 40 yaşındayım ve çalışıyourm. Bazen kendime bakacak halim olmuyor :KK43: El ve aayak bakımı yaptırmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır? Bu arada İstanbul'da yaşıyorum.

Merhabalar, 40 yaşındayım ve çalışıyourm. Bazen kendime bakacak halim olmuyor :KK43: El ve aayak bakımı yaptırmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır? Bu arada İstanbul'da yaşıyorum.
Maltepe sana yakın ise orda bir yer var ben ona yaptırıyorum gayet memnunum avrupa yakasında ise uzak kalır sana reklam olurmu olmaz mı diye ismini burdan yazmıyorum bakım yerinin

X