Cinsiyeti değişen var mı

gunessulti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
33
9
24
Merhaba arkadaslar , tam 12 haftalıkken doktora gittim 2 li tarama testi için doktor o arada cinsiyet için kemik yapısına göre erkeğe benziyor dedi.Daha sonra kanamam oldu ve daha tecrübeli bir doktora gittim o da laf arasinda %90 kız dedi 12+2 yken dedi ama 2 hafta sonra netleşir dedi. Fakat benim bebeğim geç döllenme olmuştu 6.haftada bebek ve kalp atışı duyulmamıştı 8.haftaya dogru duyulup görülmüştü sizce cinsiyeti ne olabilir kafam karıştı. Sizce geç döllenme olduğu için henüz cinsiyete dair bişey oluşmamış olabilir mi ?Benzer bir durum yaşayan varmı yada 12 haftalikken bişey söylenip değişen varmı?

12 hafta cinsiyet için erken tahmin yapıyorlar kesin net olmuyor, benim doktorum da %80 kız demişti bir sonraki gittiğimde 15. haftada erkek olduğu belli oldu

Merhaba arkadaslar , tam 12 haftalıkken doktora gittim 2 li tarama testi için doktor o arada cinsiyet için kemik yapısına göre erkeğe benziyor dedi.Daha sonra kanamam oldu ve daha tecrübeli bir doktora gittim o da laf arasinda %90 kız dedi 12+2 yken dedi ama 2 hafta sonra netleşir dedi. Fakat benim bebeğim geç döllenme olmuştu 6.haftada bebek ve kalp atışı duyulmamıştı 8.haftaya dogru duyulup görülmüştü sizce cinsiyeti ne olabilir kafam karıştı. Sizce geç döllenme olduğu için henüz cinsiyete dair bişey oluşmamış olabilir mi ?Benzer bir durum yaşayan varmı yada 12 haftalikken bişey söylenip değişen varmı?
Benim de 13. haftada erkek gibi görünen tosunum 16. haftasında kız çıktı. :)

Benim de 13. haftada erkek gibi görünen tosunum 16. haftasında kız çıktı. :)
Bende merak ettim 13 . Haftada gittiginiz doktor özel miydi benimki ozeldi de
Evet özeldi. Bizim bebişin pozisyonu hiç uygun olmadı görmeye ama o haftalarda. Doktorum uyarmıştı 16'dan önce zaten net söyleyemem diye
Tamam canım teşekkür ederim cevapladigin için

Ultrason resmi varsa 11 ile 13 arası nub belli ise bizde tahminde bulunabiliriz

Ultrason resmi varsa 11 ile 13 arası nub belli ise bizde tahminde bulunabiliriz
Var canım
IMG-20230705-WA0004.jpeg
IMG-20230705-WA0000.jpeg

Çene sivriyse kız diyorlardı. Cinsiyeti öğrendiğinizde yazarsınız kaç aylık resim bu arada
Başka ultrason resmi var mı, nub belli değil olmadı nuba bakayım diyecektim. Sivri seneye sadece kız diyorlarmış, onu da burada kafa şekline göre cinsiyet diye açılan yerde okumuştum.

X