Cinsellikte sifir his ve zevk alamama

Nar tanesii

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
65
24
31
Merhaba uzun zamandır burayı takip ediyorum 4 yıllık bi evliligim var bir tane de çocuğum var eşimle severek evlendik birbirimizi çok arzuluyorum ama ilişki sırasında his kaybı var bende zevk zaten yok penisin hareketini bile hissetmiyorum bu konu benim canımı çok sıkıyor artık kendimi çok eksik hissediyorum cinsellige isteğim var iliskide his olmayınca çok kötü hissediyorum kendimi sonra kötü hissettiriyor benim gibi bu sorunu yaşayan varmi acaba çevremdeki kimseyle paylaşamıyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama çekiniyorum hangi bolum bakar bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba uzun zamandır burayı takip ediyorum 4 yıllık bi evliligim var bir tane de çocuğum var eşimle severek evlendik birbirimizi çok arzuluyorum ama ilişki sırasında his kaybı var bende zevk zaten yok penisin hareketini bile hissetmiyorum bu konu benim canımı çok sıkıyor artık kendimi çok eksik hissediyorum cinsellige isteğim var iliskide his olmayınca çok kötü hissediyorum kendimi sonra kötü hissettiriyor benim gibi bu sorunu yaşayan varmi acaba çevremdeki kimseyle paylaşamıyorum doktora gitmeyi düşünüyorum ama çekiniyorum hangi bolum bakar bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Penis aşırı büyük değilse pek hissedilmez zaten.asıl.zevk alınan nokta sevişmeler.

hissizlik derken girdiğini, hareket ettiğini hissetmiyor musunuz? kalem bile girse içeride git gel yapsa az da olsa hissedilir diye düşünüyorum. bir jinekoloğa gidin, o sizi yönlendirir

hissizlik derken girdiğini, hareket ettiğini hissetmiyor musunuz? kalem bile girse içeride git gel yapsa az da olsa hissedilir diye düşünüyorum. bir jinekoloğa gidin, o sizi yönlendirir
Sadece ilk girişte çok az girdiğini hissediyorum gerisi yok sanki uyuşmuş ama istek var o sırada hareket dahi yok

Vajinal bir sorunmu var acaba çok geniş olunca zevk alma durumu olmuyor.

büyük ihtimal vajina genişliğindendir eşinize sordunuzmu hiç onun tepkisi nasıl hiç doğum yapmamış bayanlarda bile yapısal olarak genişlik olabiliyor yada doğumdan kaynaklı ben iri bebek doğurduktan sonra vajınal iç ve diş daraltmaya gerek duydum ve yaptırdım şuan çok memnunum inanin arada çok büyük fark oluyor op sonrası

büyük ihtimal vajina genişliğindendir eşinize sordunuzmu hiç onun tepkisi nasıl hiç doğum yapmamış bayanlarda bile yapısal olarak genişlik olabiliyor yada doğumdan kaynaklı ben iri bebek doğurduktan sonra vajınal iç ve diş daraltmaya gerek duydum ve yaptırdım şuan çok memnunum inanin arada çok büyük fark oluyor op sonrası
Eşim memnun sordum gayet iyi diyor devlet hastaneleri yapar mı acaba nasıl bi yol izleyecegimi de bilmiyorum

Sevismeyi uzun tutuyoruz penis boyu gayet normal ben hissetmiyorum hareketi zevk zaten hiç yok
Normal derken daha önce bir penis gormus müydünüz? İnce ve boyut olarak sıkıntılı organlarda hissizlik çok normal. Belki kıyaslama imkanınız olmadığı için size normal gelmiştir (deneyim konuşuyor)

Google dan bakıp ölçtü belki ne biliyorsun sen🤣
Daha önce KKda üç dakikalık seks için "erken boşalma değil" diyen kadınlar okumuştum. İkna edemedik kadını normalin bu olmadığına. Eşi 'ben çok iyiyim , ne erkekler var onbeş saniyede boşalıyor, onlar erken boşalma' diyormuş, kendini pohpohlatiyormus. Başka bir kadın vardı o da iki dakikalık kocasının cinsel performansını övüyordu.
Bence deneyimsizlikten sorunu kendinde görüyor olabilir. Belki de erkek işini bilmiyor ya da fiziksel olarak yeterli değil .

X