Cinsellik sırasında seni seviyorum dedi?

Bence siz bu soruyu redditte sorun. Kulturel olarak sizin durumunuza daha uygun cevap alirsiniz. Turk kulturunde cinsellik ve seni seviyorum lafi bu kadar ayrismis degil. Amerikanlar bu kadar ayri koyuyor o lafi. Avrupa konusunda o kadar net degilim.

Çok hoşlanıyorumm sevmediğimi nerden çıkardınızz diyen konu sahibinin acaba bu konu da ki muhattabı ve sorması gereken kişi çok modern olan sevgilisi olmasın zaten yabancı değil mi? 1 taşla 2 kuş. 😂 Cinsellikle seni seviyorum lafını gayet insanlar ayırıyor ama konu sahibi ayıramıyor bence 😂
Önce kendini tanımakla başlamalı.

Çok hoşlanıyorumm sevmediğimi nerden çıkardınızz diyen konu sahibinin acaba bu konu da ki muhattabı ve sorması gereken kişi çok modern olan sevgilisi olmasın zaten yabancı değil mi? 1 taşla 2 kuş. 😂 Cinsellikle seni seviyorum lafını gayet insanlar ayırıyor ama konu sahibi ayıramıyor bence 😂
ne kadar cirkef bir yorum, buraya insanlar dertlesmek icin fikir alisverisi icin yaziyor, neyi ne sekilde sorucaklarina dair bir kilavuz varsa gosterin ona gore yazsinlar

Cinsellik bir ihtiyaçtır. Ama sevdiğini söylemek duygularla ilgili bir durum, kolayca ifade edilebilen bir şey değil
Seviyorsan seviyorsundur, ikisi üçü beşi olmaz ki.
Bunu karşındakine ifade etmekten çekiniyorsan da sevmiyorsundur, seven insan soylemek icin zaman hesabı tutmaz.
Sizinki sevmekten çok karsinizdakiyle vakit gecirmekten hoşlanmak gibi.

Son düzenleme:
çok katılıyorum
sevgili olmadan önceki o dönemde bazı şeyler görmek isterim bende
abartı şeyler asla değil tabi ama düzgün ve kopmayan bi iletişim
ilgili tavır ve davranışlar
görüşme beraber vakit geçirme çabası, planlaması
herşeyden önce bana bi insan olarak değer verdiğini görmek isterim
ilişki geçmişime baktığımda flört döneminde elediğim kişileri hep bu tarz sebeplerden elemişimdir
çevremdeki kadınlarda böyle açıkçası
bi arkadaşımın taşınma durumu vardı, iki kadın ev taşıdılar
flört ettiği adam bu taşınma durumuna tamamen kayıtsız kalmış mesela
hani ne yardıma gelmiş ne doğru düzgün sormuş etmiş
ben hayatımda böyle varla yok arası birini istemiyorum deyip bırakmıştı adamı

seneler önce biriyle flört ederken ailevi bi sağlık sorunumuz patlak vermişti
ve flörtüm bu duruma çok kayıtsız kalmıştı yani ne bi ihtiyacınız var mı diye sordu
ne hastalık hakkında detay sordu
ne bi moral verdi , sıfır
inanılmaz sinir olmuştum
suratına da söylemiştim bitirirken , ben hayatımda böyle önemli bi sağlık sorunu için
sadece geçmiş olsun deyip geçen birini istemiyorum demiştim
baktığın zaman şimdi evet adam doktor değil bişey değil
zaten gün içinde çalışıyor hastaneye de götürüp getiremez
kaldı ki beklediğim şey bunlar değildi asla sadece bi manevi destek beklerdim
biraz moral vermesini, biraz detay öğrenmek için çabalamasını
en azından yapabileceğim bişi var mı demek lazım
en azından tahlil sonuçları çıktığında, doktorlar ne dedi diye sormak lazım
en azından bilgi almak adına sorular sorulmasını beklerdim ben
yapmadı bende şutladım
Yazdıklarına tamamen katılıyorum. Biz eşimle yeni görüşmeye başladığımızda annem yoğun bakıma alınmıştı ve ben apar topar Türkiye'ye gelmek zorunda kalmıştım. Sürekli aradı sordu, gelmek istedi ki birkaç aylık uzak mesafe ilişkisimiz vardı ve yüzyüze doğru dürüst görüşmemiştik. Mesleği uygun olduğu için çoğu tahlile baktı, onca kötü olayın içinde hep moral vermeye çalıştı.

O nedenle beni seviyor mu kaygım olmadı çünkü seven insan gerçekten zaman ayırıyor, özel hissettiriyor. Sevginin acabasi olmaz bana göre. Acaba varsa zaten sevmiyordur/ sevmiyorsundur.

nasil ayri degil?

Nasil yani "nasil ayri degil"? Turkiyede fuckbuddy olanlar olmakla birlikte bunun kulturde kabul goren bir olgu oldugunu soylemek abes olur. Genelde insanlarin beklentisi, sevgililik ve cinsellik varsa bunun tek esli oldugu ve ortada askin oldugu yonundedir. Aksi bir durum varsa belirtilir....dikkatinizi cekerim ki kulturden bahsediyorum. Herkes kulturdeki kaliplara uymalidir demiyorum.

Bir filozofun sözüydü galiba, sevişmek düşünen beyinler için kısa bir moladır, sevişirken düşünüyorsan yolunda gitmeyen şeyler var...
Arkadaşlar begenmissiniz sağ olun var olun ama böyle bir filozof yok ben uydurdum..

Yazdıklarına tamamen katılıyorum. Biz eşimle yeni görüşmeye başladığımızda annem yoğun bakıma alınmıştı ve ben apar topar Türkiye'ye gelmek zorunda kalmıştım. Sürekli aradı sordu, gelmek istedi ki birkaç aylık uzak mesafe ilişkisimiz vardı ve yüzyüze doğru dürüst görüşmemiştik. Mesleği uygun olduğu için çoğu tahlile baktı, onca kötü olayın içinde hep moral vermeye çalıştı.

O nedenle beni seviyor mu kaygım olmadı çünkü seven insan gerçekten zaman ayırıyor, özel hissettiriyor. Sevginin acabasi olmaz bana göre. Acaba varsa zaten sevmiyordur/ sevmiyorsundur.
aynen öyle
ben o dönem kendimi çok saçma sapan hissetmiştim mesela
benim bununla ne işim var demiştim ya
hayır napıyosun diyor, bilmem kimim rahatsız hastane işleriyle uğraşıyoruz diyorum
geçmiş olsun deyip geçiyor
ertesi gün soruyor, iyi değilim keyfim yok diyorum
niye keyfin yok diyor, kafam bilmem kime takıldı diyorum (hastaya)
geçmiş olsun deyip kenara çekiliyor
ıyy düşündükçe tüylerim ürperdi
hakkaten napayım ben öylesini yani
bırakırken söyledim de ama herşeyi
binbir özür mözür diledi ama nafile
kimseden doktor raporu yorumlamasını beklemedim alıp hastaneye götürmesini de
doktor hemşire arkadaşı olmasını da asla beklemiyorum
ancak biraz moral vermek , ben yanındayım demek, bugünler de geçecek demek
rahatsızlık hakkında biraz olsun konuşmak, kendi bildiklerini paylaşmak
bi minik google yapıp işe yarar bi bilgi bulup "belki lazım olur" diye göndermek zor değil
ya ameliyat diyorum ben bunu bakkalla ayak üstü sohbet sırasında sorsam mahalle bakkalım bile sorar
ne ameliyatı hangi hastane ne zaman der
herifte tık yoktu inanılmaz itici bulmuştum bu tavrı
valla hatırladım ve midem bulandı tekrar

Erkek arkadaşımla 2 aydır beraberiz. Daha önce cinsellik sırasında I love you dedi. (kendisi yabancı, İngilizce konuşuyoruz). 2 gün önce de pozisyon hakkında I love that (sevdim bunu) o da, you love that what about me (bunu sevdin ama peki ya ben) diye soru sordu. şimdi cinsellik sırasında olan bu durumu ciddiye almalı mıyım. ondan hoşlandığımı söylemiştim, o da aynı şekilde. ama seni seviyorum için biraz erken. ben kolay söyleyemem onu. acaba o anki coşkuyla mı söylüyor bunu öylesine, yoksa gerçekten bunu hissedip soruyor ve söylüyor olabilir mi? başınıza geldi mi daha önce?
Sevişirken tabi ki de seni seviyorum diyecek.. Bu bir performans artırıcı etkidir. Sadece Sevişirken söylüyorsa dikkate almayın derim

Ayy şahane yazmışsın.simdi de kendini çok modern sanan, millete tepeden bakan tipler türedi.kendi kafasında bir şablon oluşturmuş kendi kendine tartışmaya giriyor.bizim haberimiz yok 🤣 forumu az çok tanıyan biri burada yobaz kadınların çok çok sayılı olduğunu bilir zaten.gerçekten ahlak bekçiliği yapana da ağzının payını toplu halde veriliyor zaten.
Bana göre üstüne konu bile açılcak durum değil güzel bir an yakalanmış kimseyi senin gibi düşünmesini bekleyemezsin ki. Direkt ona sorman lazım. Hayır birbirimize ilgi duymadan ilişki yaşayacağız diye birbirlerine kanun koymuşlarsa ee o zaman artık sana birşeyler hissediyor ya da ilişkinin verdiği rehavetten demiştir .Bunu çocukta anlar ve insan karşısında ki insanın sana birşey hissedip hissetmemesini sezebilir. Yada gider sorar.
Bir insana aşık olmazsın ama fiziğini tipini beğenirsin hafif bir hoşlantı olur bazı insanlar için buda yeter cinsellik yaşamak için konu sahibi de öyle bu seferde sevmediğimi nerden çıkardınız diyor adını koyamıyor amannn işte konu belli değil yani yazık banlar alanlar oldu bu saçma konudan.
Herkes kendi hayatının starı. Kimsenin kimseden üstünlüğü yok zaten zorbalık yapanlar da eleştirilir.
Neyse polemiklere girmeye hiç gerekk yok😃

bence gerçekten hissedip söylüyo. ama bunu normal bi zamanda sorun bence belki de onda bi şeyler güncellenmiştir :)

Adama normal zamanda sohbet ederken, sen ilişki anında böyle böyle demistin diye sorun. Adam belki ne zaman dedim hatırlamıyorum der , yada her ilişkide partnerime söylediğim bı sözdü dikkate alma der , yada evet seni çok seviyorum doğru duymuşsun der

Kötü birşey demek istememiş ki.fantazi olsun, gaza gelelim diye böyle diyor gerçekten Türk erkekleri.o da bunun gibi birşeydir demiş.ima yapmamış.
Konu sahibini Fb olmakla itham etmis..kiz 'sevgilim' diyor..ne demek kotu birsey dememis..pesinden yazdigi cumleyi de fb ile iliskilendirmis ...siz anlamak istediginiz gibi anlayin...ben anlayacagimi anladim..

X