Cinsellik sırasında seni seviyorum dedi?

Konu sahibi gibi tipler ,(cinsellik ihtiyaç duygu olmadan da yaşanabilir diyen) muhafazakar insanların yanında da herkesten çok tabu sahibi kesilir ancak sanalda yazar böyle çok modern fikirlerini

Konu sahibinin bahsettiğiniz tarzda bir mesajı mı var forumda?
Yoksa bu yorumunuz ne alaka?

Ben konu sahibini anladim, yeni nesil ilişkiye bulaşmayanlar çok anlayamayabilir.
Eskidendi o - ki bana o da saçma geliyor. Çocuk gelir mesela itiraf eder seni seviyorum diye, birbirini seven insanlar ilişkiye başlar falan.
Ama mantık hatası var bence burada. Çünkü birbirini tanımadan, paylaşmadan, neyi Kimi seviyorsun ki? Hemen aşkım bilmemne, fedakarlıklar - birlikte gelecek planlari
Ne bileyim, biz ulkecek buna alıştık ama çok da normal değil ki bu da:)
Ben de eskiden "seni seviyorum" ile ilişkilere başlardım, çok uzun zamandır bıraktım. Bence bu hali daha sağlıklı 😅
Şimdiki sevgilimle ilk görüşte aşk ile bir şeye başlamıştık ama ilişkimizin (ya da takilmamizin) 7. Ayinda söylemiştim :) Harika bir tatil yapmistik, ömürlük anılar biriktirmistik, güçlü bir bağ kurduğumuzu hissetmistim. Artık en son günümüzdü. Uzaniyorduk , sonra Türkçe olarak söylemiştim, anlayacağını düşünmüyordum aslında çünkü o zaman hiç dili yoktu. O an öyle hissetmiştim ve tüm hislerimle inanarak söylemiştim (üstunden bir sene kadar geçtikten sonra "bana ne zaman seni seviyorum dediğini hatırlıyorum" diye konuyu açmıştı, "doğru anlayıp anlamadığıma emin değildim ama böyle dediğini umdum ve ben de aynı şeyi hissediyordum" falan dedi, romantikti aslında)
ondan bana gelen "seni seviyorum" da bir sonraki tatilimizin son günüydü. O da çok duygu dolu , sulu sulu gözyaşli falan bir andı.
Sonra bir sebepten konuşmayı bıraktık,tekrar bir araya geldiğimizde karşılıklı olarak birbirimizi sevdiğimize emin olduk ve sıfırdan yeni - daha sağlam/ gelecek planları olan bir ilişkiye başladık.
bilemiyorum, bana bu hali daha sağlıklı geliyor.
Bir de şöyle bir çıkarımim var, katılırsıniz saçma bulursunuz bilmem ama bizim ülkemizde kızlar sevgiden emin olmadan, jestler görmeden asla bir adım atmaz. Bu yüzden erkekler kızı çıkmaya ikna etmek için , öpmek için, yatak aşamasına geçmek için devamlı bir aşık adam rolü oynuyor. Hatta 'evlilik vaadi' denilen olay yaygin olarak yasaniyor. Sonra ayrıldıktan sonra kadınlar diyor "nasıl aşıktı, şöyle yaptı böyle yaptı, kapımda yattı, nasıl böyle merhametsiz" falan diyorlar. Ama aslında ortada aşk falan yok, olan şey hoşlanti.
Olan şey "show" :) oglan bikmeye calisio kız biktirmemeye. Olan şey bunun savaşı ve rol kesmek tamamen. Aşırı katıldım.

Erkek arkadaşımla 2 aydır beraberiz. Daha önce cinsellik sırasında I love you dedi. (kendisi yabancı, İngilizce konuşuyoruz). 2 gün önce de pozisyon hakkında I love that (sevdim bunu) o da, you love that what about me (bunu sevdin ama peki ya ben) diye soru sordu. şimdi cinsellik sırasında olan bu durumu ciddiye almalı mıyım. ondan hoşlandığımı söylemiştim, o da aynı şekilde. ama seni seviyorum için biraz erken. ben kolay söyleyemem onu. acaba o anki coşkuyla mı söylüyor bunu öylesine, yoksa gerçekten bunu hissedip soruyor ve söylüyor olabilir mi? başınıza geldi mi daha önce?
O an için heyecanla olmuş olabilir diye düşünüyorum 👍

Bu kadar takılmayın anı yaşayın.
Gerçekten seviyorsa sonra anlarsiniz

Seni seviyorum benim de ağzımdan zor çıkar. Göz teması kuramam, sesim içime kaçar falan. O yüzden sevişirken ilk kez söylemem kolayıma kaçar. Sesli bir şekilde ifade edebildiğimi göstermem için. Ama bunu söylemesem de karşımdaki davranışlarımdan anlayabilir. Bence siz de anlayabilirsiniz gaza geliyor da mı söylüyor yoksa o an daha rahat hissettiği için mi söylüyor.
Samimi olarak söylemişse de ne yapacaksınız sen bana hemen aşık olamazsın ben o noktada değilim diyip mesafe mi koyacaksınız merak ettim.

Erkek arkadaşımla 2 aydır beraberiz. Daha önce cinsellik sırasında I love you dedi. (kendisi yabancı, İngilizce konuşuyoruz). 2 gün önce de pozisyon hakkında I love that (sevdim bunu) o da, you love that what about me (bunu sevdin ama peki ya ben) diye soru sordu. şimdi cinsellik sırasında olan bu durumu ciddiye almalı mıyım. ondan hoşlandığımı söylemiştim, o da aynı şekilde. ama seni seviyorum için biraz erken. ben kolay söyleyemem onu. acaba o anki coşkuyla mı söylüyor bunu öylesine, yoksa gerçekten bunu hissedip soruyor ve söylüyor olabilir mi? başınıza geldi mi daha önce?
Birini sevmeden fık fık yapiliyomu😱😱 yani seni seviyorum demek zor ama fık fık daha mı normal bişey 😥😥

eskiden ilk önce sever sonra evlenilir sonra sevişilirdi. şimdi ilk önce sevişiliyor sonra aynı evde yaşanıyor sonra çocuk oluyor sonra da ömür vefa ederse nikah.

seni seviyorum için çok erken siz sevişmenize bakın....

Bence duyguları var kesinlikle. Sizin de ona karşı var. Sorun yok kanımca. Belki normal zamanda demeye çekiniyordur o da sizin gibi. Akışına bırakın derim.

Bu durumun entellik çağdaşlık modernlik olarak yorumlanması şaşırttı. Bu durum Y yenGEnC in de dediği gibi yeni nesil ilişki ve değişen yaşam tarzları yani zamanın ruhu ile ilgili bir durum. Güvensiz çok seçenekli bir yaşam ilişki kurma aşk yaşama tarzlarını da etkiledi. Özellikle gençlerin. Ben de eski modayım ve öyle olmaktan mutluyum açıkçası. Biriyle opustugun an sevgili olmak çıkma teklifi almak çıkmak ilişki yaşamak arada muglaklik olmaması cinselligi sonradan yaşamak bana daha güzel gelse de bu şekilde bir ilişki yadirganmiyor artık bu ilişki türü literatüre gireli çok oldu.

Seks sırasında söylenen şeyler ciddiye alınsaydı dünyada mutsuz insan kalmazdı.
Bence ayık kafayla seni seviyorum demesini beklemelisiniz.

Ben konu sahibini anladim, yeni nesil ilişkiye bulaşmayanlar çok anlayamayabilir.
Eskidendi o - ki bana o da saçma geliyor. Çocuk gelir mesela itiraf eder seni seviyorum diye, birbirini seven insanlar ilişkiye başlar falan.
Ama mantık hatası var bence burada. Çünkü birbirini tanımadan, paylaşmadan, neyi Kimi seviyorsun ki? Hemen aşkım bilmemne, fedakarlıklar - birlikte gelecek planlari
Ne bileyim, biz ulkecek buna alıştık ama çok da normal değil ki bu da:)
Ben de eskiden "seni seviyorum" ile ilişkilere başlardım, çok uzun zamandır bıraktım. Bence bu hali daha sağlıklı 😅
Şimdiki sevgilimle ilk görüşte aşk ile bir şeye başlamıştık ama ilişkimizin (ya da takilmamizin) 7. Ayinda söylemiştim :) Harika bir tatil yapmistik, ömürlük anılar biriktirmistik, güçlü bir bağ kurduğumuzu hissetmistim. Artık en son günümüzdü. Uzaniyorduk , sonra Türkçe olarak söylemiştim, anlayacağını düşünmüyordum aslında çünkü o zaman hiç dili yoktu. O an öyle hissetmiştim ve tüm hislerimle inanarak söylemiştim (üstunden bir sene kadar geçtikten sonra "bana ne zaman seni seviyorum dediğini hatırlıyorum" diye konuyu açmıştı, "doğru anlayıp anlamadığıma emin değildim ama böyle dediğini umdum ve ben de aynı şeyi hissediyordum" falan dedi, romantikti aslında)
ondan bana gelen "seni seviyorum" da bir sonraki tatilimizin son günüydü. O da çok duygu dolu , sulu sulu gözyaşli falan bir andı.
Sonra bir sebepten konuşmayı bıraktık,tekrar bir araya geldiğimizde karşılıklı olarak birbirimizi sevdiğimize emin olduk ve sıfırdan yeni - daha sağlam/ gelecek planları olan bir ilişkiye başladık.
bilemiyorum, bana bu hali daha sağlıklı geliyor.
Bir de şöyle bir çıkarımim var, katılırsıniz saçma bulursunuz bilmem ama bizim ülkemizde kızlar sevgiden emin olmadan, jestler görmeden asla bir adım atmaz. Bu yüzden erkekler kızı çıkmaya ikna etmek için , öpmek için, yatak aşamasına geçmek için devamlı bir aşık adam rolü oynuyor. Hatta 'evlilik vaadi' denilen olay yaygin olarak yasaniyor. Sonra ayrıldıktan sonra kadınlar diyor "nasıl aşıktı, şöyle yaptı böyle yaptı, kapımda yattı, nasıl böyle merhametsiz" falan diyorlar. Ama aslında ortada aşk falan yok, olan şey hoşlanti.
İmza , kase , mühür 😅

CC'yi açalım,Türkçe alt yazili olarak izleyelim mümkünse..
Bu şekilde çok anlayamadık. 🤣
Shorts olarak değil de video olarak atarsanız daha iyi olur.
Pozisyonu da görmek lazım 😀😀

Eğlenceli bir konu olmuş. Forumdaki kadınlar sayenizde kadınların da dürtüleri, arzuları olduğunu, aşık olmadan, derin bir duygu hissetmeden, yalnızca hoşlantı ve arzuyla cinsellik yaşayabileceğini; sevginin altı doldurulması gereken ağır bir ifade olduğunu öğrenmiş. Her gün 1 yeni bilgi...

X