Cinselliğe çok düşkün olmak karşı tarafı cinsellikten soğutur mu ?

Şeyi anlamadım, 2-3 kez birlikte olduktan sonra mı sizi reddediyor? E reddetsin bi zahmet ona da laf etmeyin 🤣 ama 1 haftadır görüşmediğiniz halde hiç birlikte olmak istemiyorsa haklısınız. Bi yer de Bi sıkıntı vardır mutlaka
Ahahahaha ilkten daha daha fazlalarına alıştığım için şimdi böyle olunca yadırgıyorum :)

Yani libido konusunda sanırım evet haklısınız ay kendimde hata aramaya başlamıştım bi ara😳😵‍💫
Hayır sende hata filan yok canim sakın öyle düşünme.
Bu adamin hamuru bu evlenmeden belli etmiş kendini haftada 1 olursa şükret evlenince o yüzden iyi düşün.

daha sık birlikte olmanız mümkün değil mi? böyle bir günü üremeye ayırmış gibi, tuhaf gibi :p

günde 2-3 az değil ama ayni zamanda bu haftada 2-3 demek olduğu için tabi çok sayılmaz. artık sıradan olmaya başladığı için dördüncü beşinci için heyecanlı olmaması çok normal bence. en iyisi siz daha sık görüşmeye bakın

Evlenmeyi iyi düşün bu adamla canım mutlu olacagım diye mutsuz olma.
daha sık birlikte olmanız mümkün değil mi? böyle bir günü üremeye ayırmış gibi, tuhaf gibi :p

günde 2-3 az değil ama ayni zamanda bu haftada 2-3 demek olduğu için tabi çok sayılmaz. artık sıradan olmaya başladığı için dördüncü beşinci için heyecanlı olmaması çok normal bence. en iyisi siz daha sık görüşmeye bakın
Evet bir günde az değil ama bunu haftaya pay etmeye kalkarsak az oluyor. Erkek tripleri işte çalışıyorum yorgunum ben istememmi falan filan korkuyorum bir gün libidom küsüp bir daha yükselmeyecek diye 😅

Bir kadının bir erkekten daha istekli olması bir erkek için soğuma sebebi olur mu. Düzenli giden bir ilişkide kadın daha istekli olursa uzaklaşma sebebi olur mu
Üç aylık evliyim ve ikinci evliliğim,normalde evet bilirdim libidomun yüksek olduğunu fakat bu evlilik sonrasında daha da artış hissediyorum ,eşime sevgiyle bakıyorum(ki eşim hep bana çok fazlasın der,dış görünüş olarak kendisi"çirkin"olduğumu biliyorum dar)ona sevgiyle baktıkça içimde daha da büyük duygular kopuyor sanırım,ten iyumumuz var lakin evlilik öncesinde bu cinsellikle alakalı konuştuğumuzda veya bir araya geldiğimizde açıkçası cinsel anlamda tam olarak erkeğime denk gelmişim dedim, tabi evlilik sonrası farklı oldu biraz,haftada biri nerdeyse uygun görür bi hüle geldi ki buna fırsat veriyormuyum tabi ki de hayır,ilk başta çok bozuluyordum yanıltılmış hissettim kendimi ve cinsellik benim için çok önemli bi durum sonra zamanla bu zora gitme düşüncesinden sıyrıldım,ona yaklaştığında karşılık veriyor cinsel anlamda uyanıyor bende tadını çıkarmalıyız diyorum en azından hiç istememe gibi bi durum yok,iki günde sanırım beş veya altı kez birlikte olduk en sonuncu da o boşalamadı tabi 🤭aramızda yaş farkı da var on iki yaş,devamlı ona gidiyo olmak arada üzücü oluyor,isterim ki benden daha istekli olsun ve her fırsatta bana bunu belli etsin,uçlarda yaşıyorum cinselliği kandimden de çekinir oldum,hatta acaba benle alakalı olumsuz bişiy düşünüyomudir dediğimde oldu,evliliği taçlandıran tatlandıran anlamlandırmak bu benim için,yorgunluktan ölsem asla yok demem

Bizde eşimle durum tam tersi 2 yaşına yakin ve 6 yaş 2 evladimiz var adamdaki libidoya yetismem imkkansiz gün sonunda dehşet yoruluyorum cok aktif geciyor gün ve kendime 1 saat ayirabilmk istyorum bu vakti her daim sexle gecrmk istemiyorum haliyle.

Eşimde asla sözel bir ithamda bulunmuyor ama yuzunden ayar oldugu direk anlasiliyor ve bu durum ozellikle su siralar beni sogutuyor istemsizce .. o 1 saatte bile ufaklik diş derdiyle 3 5 defa kalkiyor haftada 2.3 adama yetmiyor benimde imkanim el vermiyor

Sizin eşinizinde kafasinda yogunluklar varsa temponuza yetisemiyor olabilir ama genel tavri buysa bir sure sonra sinir hastasi olabilirsiniz

Şuan gördüm mesajlarınızı aynı gün içinde 2.3 diyorsunuz ve fazlasını istiyorsunuz bu nasıl yapilabilir 3 senelik iliski birde. Ergen falan olmasi lazim bunun icin veyahut yeni iliskidir keşfetme vs derken yapilir. 1 hafta yapmadiniz diye adamdan 1 günde haftalik performans beklemeyin sizde yahu 😂

Şuan gördüm mesajlarınızı aynı gün içinde 2.3 diyorsunuz ve fazlasını istiyorsunuz bu nasıl yapilabilir 3 senelik iliski birde. Ergen falan olmasi lazim bunun icin veyahut yeni iliskidir keşfetme vs derken yapilir. 1 hafta yapmadiniz diye adamdan 1 günde haftalik performans beklemeyin sizde yahu 😂
Gün içinde 2.3 ve daha fazlası elbette zor ama fazlasını bilmem normal sağlıklı sorun olmayan zaten günde 2 yapar fazlası için bişey diyemem orda haklisiniz

Bir kadının bir erkekten daha istekli olması bir erkek için soğuma sebebi olur mu. Düzenli giden bir ilişkide kadın daha istekli olursa uzaklaşma sebebi olur mu
Erkekte kaygı bozukluğuna yol açabilir yetersiz olur muyum acaba beni aldatır mı vs diye

haftada 1 gun 3 kez iyi bence ya 4,5 oldu mu? Hem vücut bitkin düşüyor özellikle erkek daha çok efor sarfettiği zaman hali kalmıyor hor hor çeşmesi değil yaşı gençse, sağlıklıysa 4,5 gider ama

Yani sizden soğumaz da erkek kendini yetersiz hissedebilir bu da ilişkiye zarar verebilir belki
Genelde kadınların isteksiz olma hali kabul edilmiş bir toplamsal duruş. Ama erkek yetersiz olunca ya da özgüveni zedelenince kendilerini kötü hissediyorlar

X