Cinselliğe çok düşkün olmak karşı tarafı cinsellikten soğutur mu ?

Bir kadının bir erkekten daha istekli olması bir erkek için soğuma sebebi olur mu. Düzenli giden bir ilişkide kadın daha istekli olursa uzaklaşma sebebi olur mu
Sizden bunun için soğuyacak erkek iyi bir seçim değildir. Enerjinizi seven biri ile olun.

Benimde çıkmıyor laf söyleyip tartışma yaratmıyorum ama surat ifadem ve tavırlarımla sanırım hayattan soğutuyorum 😵‍💫
Biraz detaylandirir misin? Nasil gelisiyor mesela? Haftada kaç kez talep ediyorsun ve reddediliyorsun? Hiç kendisi yaklasmiyor mu? Performansi nasil?

Evli değilim düzenli uzun süreli ilişkim ilkim ilk zamanlar neredeyse her akşam bir şekilde buluşuyorduk 3 sene oldu tabi artık eskisi gibi değil haftada bir komple zaman ayırıyoruz birbirimize hafta sonu buluşuyoruz kimi zaman gayet güzel gelişiyor ilerliyor. Hani onu sorun etmiyorum bana kalsa her gün olur hatta isteksiz olsam moralim bozuk olsa bile o istediği zaman asla ikiletmem. Ama bağzen ağzımla istiyorum cilve yapıyorum 2,3 ten sonra işte vakit yok başım ağrıyor vs vs gibi konular dönüyor e hal öyle olunca sinirleniyorum birazda üzülüyor olabilirim. Herşey elbette cinsellik değildir ama ne bileyim işte insan ağzıyla isteyip olmayınca da bi tuhaf oluyor. Ki bir hafta da gayet uzun bir süreç ona ses çıkarmıyorum zaten ve asla sınır koymam ona ne yaşayacaksan benle yaşadır kuralım

Niye onun sizden soğumasından korkuyorsunuz? Siz ondan soğumaktan korkmuyor musunuz?

İsteksiz, sürekli yumuşak kıvamli bir penis kadar korkutucu ne var?:KK70:
Lotus 0 (Sıfır rakamı, bakın öğrendim işte 😂) hanım,

Allah iyiliğinizi versin emi? Gece gece güldürdün bizi, gidim de kocamı yoklayayım. :KK45:

Bir kadının bir erkekten daha istekli olması bir erkek için soğuma sebebi olur mu. Düzenli giden bir ilişkide kadın daha istekli olursa uzaklaşma sebebi olur mu
Partnerinizin performansı önemli bence. Bunaltmamak açısından bir değerlendirin derim. Erekiyon ve boşalma yetmezliği gelişirse kendini kötü hisseder. Soğumaya sebep olmaz da ürkmeye sebep olur. Yoksa erkekler istekli ve aktif kadınlaradn daha çok hoşlanır. :KK31:

Evli değilim düzenli uzun süreli ilişkim ilkim ilk zamanlar neredeyse her akşam bir şekilde buluşuyorduk 3 sene oldu tabi artık eskisi gibi değil haftada bir komple zaman ayırıyoruz birbirimize hafta sonu buluşuyoruz kimi zaman gayet güzel gelişiyor ilerliyor. Hani onu sorun etmiyorum bana kalsa her gün olur hatta isteksiz olsam moralim bozuk olsa bile o istediği zaman asla ikiletmem. Ama bağzen ağzımla istiyorum cilve yapıyorum 2,3 ten sonra işte vakit yok başım ağrıyor vs vs gibi konular dönüyor e hal öyle olunca sinirleniyorum birazda üzülüyor olabilirim. Herşey elbette cinsellik değildir ama ne bileyim işte insan ağzıyla isteyip olmayınca da bi tuhaf oluyor. Ki bir hafta da gayet uzun bir süreç ona ses çıkarmıyorum zaten ve asla sınır koymam ona ne yaşayacaksan benle yaşadır kuralım
İstekli olmanız iyi bir şey, ancak 2,3'ten sonra diyorsunuz, erkekler 3,4kez arda arda ilişkide zorlanabilir. Eğer aranızda ten uyumu varsa ve bariz bir cinsel isteksizliği yoksa bence sorun etmemelisiniz. Ben veya eşim birbirimizi reddedecek olsak asla bozuk atmayız birbirimize. Bana bozuk atsa soğurum. Bence sayıdan çok, daha kaliteli bir birlikteliğe odaklanmalısınız ikinizin de tatmin olduğu.

Haftada 1 istiyor adam bence libidolariniz aynı değil.
Iyi düşün evlenince iyice salabilir kendini.
Evlilikte bir taraf istekli diğer taraf isteksiz inanki çok zor oluyor.

İstekli olmanız iyi bir şey, ancak 2,3'ten sonra diyorsunuz, erkekler 3,4kez arda arda ilişkide zorlanabilir. Eğer aranızda ten uyumu varsa ve bariz bir cinsel isteksizliği yoksa bence sorun etmemelisiniz. Ben veya eşim birbirimizi reddedecek olsak asla bozuk atmayız birbirimize. Bana bozuk atsa soğurum. Bence sayıdan çok, daha kaliteli bir birlikteliğe odaklanmalısınız ikinizin de tatmin olduğu.
Haftada bir ayırıyoruz bu zaman dilimini kendimize zaten aslına bakılırsa bir şikayetim yok anlayışlı olmaya çalışıyorum zaten ama haftada bir ayırıp o günü kendimize reddetme konusu da olunca ister istemez sinirlerim bozuluyor

Haftada 1 istiyor adam bence libidolariniz aynı değil.
Iyi düşün evlenince iyice salabilir kendini.
Evlilikte bir taraf istekli diğer taraf isteksiz inanki çok zor oluyor.
Yani libido konusunda sanırım evet haklısınız ay kendimde hata aramaya başlamıştım bi ara😳😵‍💫

X