Cinsel isteksizlik yaşıyorum 26 yaşındayım

Akıntın varmı yumurtalık akıntılsrın ne normalmi ? Bende şöyle bir durum var mesela ben sex istiyorsam konstreysem çok yükseliyorum hatta sorun şu bazen aşırı ıslanıyorum bişey hissetmiyorum bazende aşırı kuruyorum . Piskolojikte olabilir .
Vajinal akıntılarım normal olması gerektiği gibi ama ilişki sırasında kupkuruyum

bir an konuyu kendim açtım sandım. ben de 26 yaşındayım ve isteksizlik yaşıyorum :KK43:(

ama ben kendimle ilgili şunu fark ettim. ben çalıştığım zamanlar libidom resmen sıfırlanıyor. evden çalışıyorum ama mesai bitince yemektir temizliktir sonra erkenden uykum geliyor ilişkiye vakit bile bulamıyorum ama yukarıdaki üyenin dediği gibi kendimi zorlama çalışıyorum. çalışmadığım hafta günde 2-3 kere bile yapıyorduk ama sonrasında haftada 1-2...

mantar sorunu yüzünden de biraz soğumuş olabilirsiniz. ben de çok hastalık geçirdim ve bir ara resmen vajinamdan iğrendim. mantarı yenmek için borik asit fitili deneyebilirsiniz eğer tekrar ediyorsa.

kayganlaştırıcı olarak hindistan cevizi yağını araştırabilirsiniz. ya da marketteki bazı markaların %99 doğal içerikli kayganlaştırıcıları var.
Teşekkür ederim bende malesef yoğun çalışıyorum calsMa ortamım ve uyku duzenim berbat muhtemelen oda etkiliyo hindistan cevizi yağı deneyeblrm bir arkadaş daha önermiş inşallah yardımcı olur

Kayganlaştırıcı olarak değil ama krem yerine Hindistan cevizi yağı kullanıyorum içeriği oldukça temiz bir yağ dilerseniz deneyebilirsiniz bebe yağı ağır bir yağ pH dengesini bozmuştur normal. Bi arkadasımada önerdim o da çok sevdi hatta, hem kokusu saatlerce sürüyor hem antiseptik bir yağ. Çok seveceğinizi düşünüyorum. Doğalında kuruluk sorununu ön sevişmeyi uzatarak elimine edebilirsiniz aklıma bi bu geldi
Teşekkür ederim yukarda bir arkdas daha önermiş hindistan cevizi yağını deneyeblrm ilk kez duydum ben umarım yardımcı olur bana

Arkadaşlar 26 yaşındayım 1 yıllık evliyim cinsel isteğim yok denecek kadar az ve vajinal kuruluk yaşıyorum eşim bu konuda son derece anlayışlı severek evlendik zaten ama cinsel olarak tatmin edemiyorum ve bende olamıyorum hormon değerlerim ara ara yükselip düşüyo bı ay baktrdgimda cok yüksek olan değer sonraki ay garip bı sekilde çok düşüyo buraya yeni üye oldum ama sürekli okurdum haftada 3 kez birlikte olup hala şikayet eden kadinları okuyunca öyle mi oluyomus diye çok geçirdim içimden çünkü ben ayda bir anca aşırı istekli oluyorum yani yapmasak cokta umrumda olmaz ama normali bu değil biliyorum önerisi olanlar yardımcı olabilecek olanlar varsa çok sevinirim
Hormon degerleriniz icin ilac kullanin.. bi de bol bol findik fistik falan yiyin ☺️ jel falan kullanin

Şöyle söyleyim bende 26 yaşındayım. Normalde istekliyimdir ama şu an antidepresan kullanıyorum daha öncede kullanmıştım ve ilaçtan dolayı hislerim tamamen yok oluyo aynı zamandada aşırı halsizlik yapıyo ve eşim işten gece 2 de geliyo. Buna rağmen istekliymişim gibi davranıyorum. Gözümden uykuda aksa ihmal etmiyorum. Erkekler için bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum ve onun için biraz kendimi zorluyorum. Sizde istemiyor olsanızda yapabilirsiniz bence. Kuruluk içinde bebek yağı kullanın. 10 dakika sıkıverin dişinizi 😂
Bebek yağı mı:/ o bölgeye uygun değil, asla kullanılmamalı. Kaygan his verdiği için vd40 ya da motor yağı falan da sürelim madem. O bölgeye has o iş için üretilmiş kayganlaştırıcılar dışında bir şey kullanılmamalı.

Kafanız çok dolu olabilir, yeterince uyarılmıyor olabilirsiniz, nasıl heyecanlanacağınıza dair bir şeyler okuyup izleyebilirsiniz belki. Bedeninizi tanımıyor olabilirsiniz. Ten uyumu olmayabilir. Sizin uyarılmaya vaktiniz olmadan eşiniz sertliğini yitiriyor olabilir. Ortam hazır olmayabilir bazen daha özel şeylerden içiniz gıcıklanabilir. Biraz yönlendirin şöyle yap böyle dur falan gibi diye. Çokça sebep olabilir

Instagram'da kadıncaterapi Zehra bayraktar var online eğitimler veriyor sürekli belki size faydası olur bi göz atın derim

X