Cinsel isteksizlik yaşıyorum 26 yaşındayım

Ebrarsuaksa

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2022
21
5
26
Arkadaşlar 26 yaşındayım 1 yıllık evliyim cinsel isteğim yok denecek kadar az ve vajinal kuruluk yaşıyorum eşim bu konuda son derece anlayışlı severek evlendik zaten ama cinsel olarak tatmin edemiyorum ve bende olamıyorum hormon değerlerim ara ara yükselip düşüyo bı ay baktrdgimda cok yüksek olan değer sonraki ay garip bı sekilde çok düşüyo buraya yeni üye oldum ama sürekli okurdum haftada 3 kez birlikte olup hala şikayet eden kadinları okuyunca öyle mi oluyomus diye çok geçirdim içimden çünkü ben ayda bir anca aşırı istekli oluyorum yani yapmasak cokta umrumda olmaz ama normali bu değil biliyorum önerisi olanlar yardımcı olabilecek olanlar varsa çok sevinirim

Hormon değerlerinize baktırmışsınız ona göre ilaç kullanmanız gerek, doktora gidin. Vajinal kuruluk için de ön sevişmeyi daha uzun tutmaya çalışın.

Testesteron düşük mü ? Bende o sorun var cinsel ilişkide ağrı oluyor kuruluktan dolayı , buda testesterona bağlı Endokrinoloji bölümü bakıyor .

Bir rutin ve alışkanlık meselesi olduğunu düşünüyorum bir süre kendinizi şartlayabilirsiniz mesela, mental ve fiziksel dengenizi gözeterek 3 günde bir gibi.. Bir süre sonra vücudun işaret vereceğine inanıyorum.

Haftada bir yada iki ilişkide bulunmaya çalışın yapmadıkça insan istemiyor. Birde sağlıklı beslenin Aslan pençesi hem hormonlara iyi geliyor hemde afrodizyak etkisi var 😀

Aslan Pençesinin Diğer Faydaları:

• İçeriğindeki elementler ve yüksek orandaki meyve asidi sayesinde iyi bir idrar söktürücüdür.
  • Cinsel iktidarsızlığı ortadan kaldırır.
  • Cinsel hastalıkların önüne geçer.
  • Diş, dil ve damak sağlığını korur.
  • Afrodizyak etkisi vardır, cinsel hazzı artırır.
  • Mevsimsel olarak gelişen göğüs hastalıklarının önüne geçer.
  • Göğüs bölgesinde sigara içmeye bağlı olarak gelişen enfeksiyonun hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olur.
  • Ruhsal bozuklukların önüne geçer, vücudun sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlar.
  • Uyku bozukluklarına karşı etkilidir.
  • Kanamaları durdurur.
  • Ödem arttırıcı etkisi vardır.
  • Tüylenmeye karşı etkilidir.
  • Kas oluşumunu destekler.
  • Romatizmal ağrıları azaltır.
  • Zayıflamaya yardımcıdır.

Arkadaşlar 26 yaşındayım 1 yıllık evliyim cinsel isteğim yok denecek kadar az ve vajinal kuruluk yaşıyorum eşim bu konuda son derece anlayışlı severek evlendik zaten ama cinsel olarak tatmin edemiyorum ve bende olamıyorum hormon değerlerim ara ara yükselip düşüyo bı ay baktrdgimda cok yüksek olan değer sonraki ay garip bı sekilde çok düşüyo buraya yeni üye oldum ama sürekli okurdum haftada 3 kez birlikte olup hala şikayet eden kadinları okuyunca öyle mi oluyomus diye çok geçirdim içimden çünkü ben ayda bir anca aşırı istekli oluyorum yani yapmasak cokta umrumda olmaz ama normali bu değil biliyorum önerisi olanlar yardımcı olabilecek olanlar varsa çok sevinirim
Şöyle söyleyim bende 26 yaşındayım. Normalde istekliyimdir ama şu an antidepresan kullanıyorum daha öncede kullanmıştım ve ilaçtan dolayı hislerim tamamen yok oluyo aynı zamandada aşırı halsizlik yapıyo ve eşim işten gece 2 de geliyo. Buna rağmen istekliymişim gibi davranıyorum. Gözümden uykuda aksa ihmal etmiyorum. Erkekler için bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum ve onun için biraz kendimi zorluyorum. Sizde istemiyor olsanızda yapabilirsiniz bence. Kuruluk içinde bebek yağı kullanın. 10 dakika sıkıverin dişinizi 😂

Ben hemsireyim arkadaşlar bu arada endokrin servisinde çalışıyorum doktorum kendi servisimizin doktoru çok ilgilendi hatta kendi bile şaşırdı yani sürekli bi takip altındaydim uygun görmedi ilaç başlamayı çünkü bi ay yüksek gelen diğer ay düşüyordu strese bağladı en son mr kan USG hepsine baktık bişey tespit edemedi yani

Şöyle söyleyim bende 26 yaşındayım. Normalde istekliyimdir ama şu an antidepresan kullanıyorum daha öncede kullanmıştım ve ilaçtan dolayı hislerim tamamen yok oluyo aynı zamandada aşırı halsizlik yapıyo ve eşim işten gece 2 de geliyo. Buna rağmen istekliymişim gibi davranıyorum. Gözümden uykuda aksa ihmal etmiyorum. Erkekler için bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum ve onun için biraz kendimi zorluyorum. Sizde istemiyor olsanızda yapabilirsiniz bence. Kuruluk içinde bebek yağı kullanın. 10 dakika sıkıverin dişinizi 😂
Bebe yağı kullandığım dönem mantar gelişti malesef bide onun skntsisni yaşıyorum ara ara tekrar ediyo şuan disimi sıkmaya sıkıyorum ama bende zevk almak istiyorum acı çekmek değil

Haftada bir yada iki ilişkide bulunmaya çalışın yapmadıkça insan istemiyor. Birde sağlıklı beslenin Aslan pençesi hem hormonlara iyi geliyor hemde afrodizyak etkisi var 😀
Vala alternatif tıbba yöneldim bende en sonunda aslan pencesini bilmiyorum bı arastrayim ama hayıt tohumu aldım 2 gündür içiyorum inşallah bı sonuç alabilirim

Testesteron düşük mü ? Bende o sorun var cinsel ilişkide ağrı oluyor kuruluktan dolayı , buda testesterona bağlı Endokrinoloji bölümü bakıyor .
Endokrin hemsireyim ben inanın hormonlarim çok deengesiz ve sebebini bir türlü bulamadık doktorum inanın çok ilgilendi testesteronum vs normal Aralık'ta estradiol sınırdan normal aralikta destek gerek görmedi şuan Dr normal kabul etti yani bı sorun olsa var diyip kendimi ona göre telkin ederim bulunduğum ilde cinsel terapist yok keşke olsa yani kendi başıma cozemiyorum

Bir rutin ve alışkanlık meselesi olduğunu düşünüyorum bir süre kendinizi şartlayabilirsiniz mesela, mental ve fiziksel dengenizi gözeterek 3 günde bir gibi.. Bir süre sonra vücudun işaret vereceğine inanıyorum
Zaten 3 günde bir yapıyoruz daha sık istesekte yapamıyoruz ben nobetli çalışıyorum eşim ağır bı işte çalışıyo yani 1 gün işte 2 gün evdeyim yani görev gibide değilde yani evde olduğum gün yapınca iyi atlattık bu seferide moduna giriyorum istemsizce çünkü isteğim olsada bu kez çok az islaniyorum ilişki sırasında kuruyorum kursağında kalıyo eşimin yani sonrası canim yaniyo hayal kırıklığı ..kronik mantar gelişti bu süreçte kullandığım kayganlaştırıcı bebe yağı vs vajina phı bozdum sanırım ürün vs sorunun üstünü ortmekten ziyade sorunu ortadan kaldırmak istiyorum.Zaten ilk birlikteligimizde çok zor olmuştu vajinismus malesef onuda Dr falan gittim önerdiği yöntemler malesef işe yaramadı yine bu site Elim kolum oldu yani deneyip 1 aylik vajinismus serüvenimi 2 saate yendim çok şükür deneyimlerini yontemlerini paylaşan arkadaşlar sayesinde yine bı umut araladim burayı aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan birine denk gelirim diye

Zaten 3 günde bir yapıyoruz daha sık istesekte yapamıyoruz ben nobetli çalışıyorum eşim ağır bı işte çalışıyo yani 1 gün işte 2 gün evdeyim yani görev gibide değilde yani evde olduğum gün yapınca iyi atlattık bu seferide moduna giriyorum istemsizce çünkü isteğim olsada bu kez çok az islaniyorum ilişki sırasında kuruyorum kursağında kalıyo eşimin yani sonrası canim yaniyo hayal kırıklığı ..kronik mantar gelişti bu süreçte kullandığım kayganlaştırıcı bebe yağı vs vajina phı bozdum sanırım ürün vs sorunun üstünü ortmekten ziyade sorunu ortadan kaldırmak istiyorum.Zaten ilk birlikteligimizde çok zor olmuştu vajinismus malesef onuda Dr falan gittim önerdiği yöntemler malesef işe yaramadı yine bu site Elim kolum oldu yani deneyip 1 aylik vajinismus serüvenimi 2 saate yendim çok şükür deneyimlerini yontemlerini paylaşan arkadaşlar sayesinde yine bı umut araladim burayı aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan birine denk gelirim diye
Ne kadar çok yani demişim 😅

Endokrin hemsireyim ben inanın hormonlarim çok deengesiz ve sebebini bir türlü bulamadık doktorum inanın çok ilgilendi testesteronum vs normal Aralık'ta estradiol sınırdan normal aralikta destek gerek görmedi şuan Dr normal kabul etti yani bı sorun olsa var diyip kendimi ona göre telkin ederim bulunduğum ilde cinsel terapist yok keşke olsa yani kendi başıma cozemiyorum
Akıntın varmı yumurtalık akıntılsrın ne normalmi ? Bende şöyle bir durum var mesela ben sex istiyorsam konstreysem çok yükseliyorum hatta sorun şu bazen aşırı ıslanıyorum bişey hissetmiyorum bazende aşırı kuruyorum . Piskolojikte olabilir .

bir an konuyu kendim açtım sandım. ben de 26 yaşındayım ve isteksizlik yaşıyorum :KK43:(

ama ben kendimle ilgili şunu fark ettim. ben çalıştığım zamanlar libidom resmen sıfırlanıyor. evden çalışıyorum ama mesai bitince yemektir temizliktir sonra erkenden uykum geliyor ilişkiye vakit bile bulamıyorum ama yukarıdaki üyenin dediği gibi kendimi zorlama çalışıyorum. çalışmadığım hafta günde 2-3 kere bile yapıyorduk ama sonrasında haftada 1-2...

mantar sorunu yüzünden de biraz soğumuş olabilirsiniz. ben de çok hastalık geçirdim ve bir ara resmen vajinamdan iğrendim. mantarı yenmek için borik asit fitili deneyebilirsiniz eğer tekrar ediyorsa.

kayganlaştırıcı olarak hindistan cevizi yağını araştırabilirsiniz. ya da marketteki bazı markaların %99 doğal içerikli kayganlaştırıcıları var.

Kayganlaştırıcı olarak değil ama krem yerine Hindistan cevizi yağı kullanıyorum içeriği oldukça temiz bir yağ dilerseniz deneyebilirsiniz bebe yağı ağır bir yağ pH dengesini bozmuştur normal. Bi arkadasımada önerdim o da çok sevdi hatta, hem kokusu saatlerce sürüyor hem antiseptik bir yağ. Çok seveceğinizi düşünüyorum. Doğalında kuruluk sorununu ön sevişmeyi uzatarak elimine edebilirsiniz aklıma bi bu geldi

Aslan Pençesinin Diğer Faydaları:

• İçeriğindeki elementler ve yüksek orandaki meyve asidi sayesinde iyi bir idrar söktürücüdür.
  • Cinsel iktidarsızlığı ortadan kaldırır.
  • Cinsel hastalıkların önüne geçer.
  • Diş, dil ve damak sağlığını korur.
  • Afrodizyak etkisi vardır, cinsel hazzı artırır.
  • Mevsimsel olarak gelişen göğüs hastalıklarının önüne geçer.
  • Göğüs bölgesinde sigara içmeye bağlı olarak gelişen enfeksiyonun hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olur.
  • Ruhsal bozuklukların önüne geçer, vücudun sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlar.
  • Uyku bozukluklarına karşı etkilidir.
  • Kanamaları durdurur.
  • Ödem arttırıcı etkisi vardır.
  • Tüylenmeye karşı etkilidir.
  • Kas oluşumunu destekler.
  • Romatizmal ağrıları azaltır.
  • Zayıflamaya yardımcıdır.
Ot mu bu?

X