cinsel güç arttırıcı şeyler kullandığı için psikolojim bozuldu

Abartıyorsun hemde çok fazla
bilmiyorum ya. gerçekten her şey olabilir düşününce eskiden sürekli seks yapma ihtimali vardı şimdi haftada 1-2 bazen olmuyor uzun süre. bu yüzden belki olunca iyisi olsun istiyordur. benim kafama takılan şey sağlığı aslında. bir de 30 yaşında böyleyse ilerisi nasıl olur bilmiyorum

ilacı sürekli kullanmıyor. ilacı bir kere kullandı ben de fark ettim nasıl anlatsam bilmiyorum yani ama 🤣 fark edilmeyecek bir etkisi yoktu. ama macunu sürekli mi kullanıuyor bilmiyorum. kullanmadığında performansı nasıldır bilmiyorum yani ne zaman kullanıyor bilmiyorum ki takip mi etmeliyim?
Genç yastaki birinin de ihtiyacı olabilir desteğe . Bu bir eksiklik değildir. D vitaminim eksikse bu benim hatam mi? Ne yaparım tedavi olurum. Cinsel performans da aynı. Boşuna evhamlanmissiniz. Partneriniz belki sizi daha çok mutlu etmek ilişki sürenizi uzatmak için kullanmış da olabilir.

bilmiyorum ya. gerçekten her şey olabilir düşününce eskiden sürekli seks yapma ihtimali vardı şimdi haftada 1-2 bazen olmuyor uzun süre. bu yüzden belki olunca iyisi olsun istiyordur. benim kafama takılan şey sağlığı aslında. bir de 30 yaşında böyleyse ilerisi nasıl olur bilmiyorum
Birliktelik sık olmayınca boşalma süresi çok kısalıyor erkeklerde o süreyi dengelemek için kullanıyordum,ozlemden hemen boşalmak istemiyordur. İlacı bilmem ama macun bitkisel bişey zaten ben araştırmıştım bulunca endişe etmeyin

Genç yastaki birinin de ihtiyacı olabilir desteğe . Bu bir eksiklik değildir. D vitaminim eksikse bu benim hatam mi? Ne yaparım tedavi olurum. Cinsel performans da aynı. Boşuna evhamlanmissiniz. Partneriniz belki sizi daha çok mutlu etmek ilişki sürenizi uzatmak için kullanmış da olabilir.
açık konuşayım normalde 2. kez erekte olabiliyordu ve bir ilişki 40 dk sürdüğü oluyordu. şimdi bakınca 3. 4. tüm günü sevişerek geçirme noktasına geliyoruz bazen. yani öyle 3 dk boşalan biri değildi. ve bu beni tedirgin ediyor işte hem şimdiden böyleyse ilerisi ne olur hem de allah korusun kalbine vs zarar gelebilir

Birliktelik sık olmayınca boşalma süresi çok kısalıyor erkeklerde o süreyi dengelemek için kullanıyordum,ozlemden hemen boşalmak istemiyordur. İlacı bilmem ama macun bitkisel bişey zaten ben araştırmıştım bulunca endişe etmeyin
işte haftada 1-2 evli çiftlerin böle bile normali aslında. bilmiyorum belki ben taktım.

açık konuşayım normalde 2. kez erekte olabiliyordu ve bir ilişki 40 dk sürdüğü oluyordu. şimdi bakınca 3. 4. tüm günü sevişerek geçirme noktasına geliyoruz bazen. yani öyle 3 dk boşalan biri değildi. ve bu beni tedirgin ediyor işte hem şimdiden böyleyse ilerisi ne olur hem de allah korusun kalbine vs zarar gelebilir
Bu konuda haklısınız.

Erkeğin istekli oluşuna göre değişir bence. O çok istekliyse araya özlem girince erken bosalmaktan korkuyordur.
başımıza geldi bu arada çok eskiden ama ara verdik uzun sure ayrıldık. sonra barıştık sevişirken ön sevişme anında boşaldı bir şey demedim güldük ikimiz de sonra erekte oldu tekrar ilişkiye girdik. belki bunu yaşamaktan korkuyor olabilir. ilişkide de ben tamam dediğim an geliyor zaten. ama benjm çevremde duyduğum hiç isteksiz yok konuşulduğu an herkes anlatınca benjmki gibi.

başımıza geldi bu arada çok eskiden ama ara verdik uzun sure ayrıldık. sonra barıştık sevişirken ön sevişme anında boşaldı bir şey demedim güldük ikimiz de sonra erekte oldu tekrar ilişkiye girdik. belki bunu yaşamaktan korkuyor olabilir. ilişkide de ben tamam dediğim an geliyor zaten. ama benjm çevremde duyduğum hiç isteksiz yok konuşulduğu an herkes anlatınca benjmki gibi.
Bence bir daha aynı şeyi yaşamaktan da korkmustur,performansını çok iyi göstermek ve aynı zamanda sizi de dibine kadar mutlu etmek gibi bir çabası da olabilir.

velev ki ilaca bağlı performansı ee ne var yani bunda? kendine bakıyor daha iyi olsun istiyor. yani dertsiz başınıza dert arıyorsunuz. doping testine mi tabii seks hayatınız istediği şekilde yapsın adam ikiniz mutlu olduktan sonra.

Kimse kocasının libidosunun düşük olduğunu erken boşaldığını anlatmaz.
Geçen boşanan bir arkadaşım vardı. O anlattı öncesinde asla bu sorundan bahsetmemişti çok sevimli sürekli mıç mıç gezen bir çifttiler. Hiç sevilmiyorlarmış neredeyse.

yani cidden sorunlu olabilir dediği gibi herkes kullanmıyor. keşke bunu benimle paylaşsa
Herkes kullanmıyor da o yüzden burada konuları görüyoruz yok şöyle isteksiz yok böyle isteksiz bi zahmet alsınlar valla bi ara ben bile eşime düşünmüştüm daha uzun sürsün diye ne var takviye aliyor adam

O ilaçlara heves etmeyen erkek daha problem değil mi ya. Bence erkekler sever bu tarz şeyleri. Hiç umrunda olmasaydı o zaman açacağın konuları düşün :)
umarım öyledir ya konu arkadaşımın yanında açıldı ben kullanıyor demedim kızın biri öyle şeyler kullanan adam 2 güne mutluluk çubuğu takar dedi 🤣

yani onun dediği gibi cidden herkes kullanıyor mu? öyle sorunları yok zaten o yüzden tuhafıma gidiyor. ama ilacın da tehlikesi var 1 kere kullandı merak ettiği için kullanmış güya. sanki onda artık takıntı oldu bilmiyorum. konuşunca işte dedi kendimi iyi hissediyorum bilmem ne uyuşuyormuş benim için kullanmış. sözde tabii
Biz esnafız bu ürünleri neredeyse çoğu erkek kullanıyor hatta bazıları yanımızda iki tanesini birden içiyorlar genç yada yaşlı farketmiyor.
Onu kullanmış olması problemli olduğu anlamına gelmez açık olacak biraz ama mesela daha fazla sertlik oluyor vede daha uzun sürüyor o sayede kadını daha iyi tatmin edebiliyor erkek

X