Lekeler, Çiller Ciltteki koyu lekelerinden kurtulabilenler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
O lekelerden kurtulmak çok zor bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bende burda bekliyim öneri olursa denerim bende :)

Kızlar merhaba benim cildimde koyu lekeler var hamilelikten sonra daha da gözüme batmaya başladı ne yapsam gideremedim ve beni artık rahatsız etmeye başladı bu lekelerinden kurtulabilen var mı varsa nasıl kurtuldunuz yazar mısınız ?
Bende güneş lekelerimden çok mutsuzdum dermatoloğa gittim bana biodermanın gece serumunu önerdi bide güneş koruyucu kullan dedi onu aldım 1- 1,5 aydır düzenli kullanıyorum ikisinide şuan cidden yüzümdeki lekeler azaldı ve düzelmeler var geçen hafta hatta dermatoloğa tekrar gittim kontrole leke tedavisi uzun soluklu bir uğraş ama onu söyliyim o yüzden dermatoloğa gitmen iyi olabilir öncelikle ama ürün sorcak olursan bioderma önerebilirim kendi deneyimimden yola çıkarak

Bende güneş lekelerimden çok mutsuzdum dermatoloğa gittim bana biodermanın gece serumunu önerdi bide güneş koruyucu kullan dedi onu aldım 1- 1,5 aydır düzenli kullanıyorum ikisinide şuan cidden yüzümdeki lekeler azaldı ve düzelmeler var geçen hafta hatta dermatoloğa tekrar gittim kontrole leke tedavisi uzun soluklu bir uğraş ama onu söyliyim o yüzden dermatoloğa gitmen iyi olabilir öncelikle ama ürün sorcak olursan bioderma önerebilirim kendi deneyimimden yola çıkarak
Bioderma bildiğim bi marka ama benim cildim kuru acaba bi sıkıntı yaşar mıyım senin cildin nasıl ??

Bioderma bildiğim bi marka ama benim cildim kuru acaba bi sıkıntı yaşar mıyım senin cildin nasıl ??
Benim cildim de öyle bende her üründen kolay kolay memnun kalamıyorum ama bioderma kullanırken bi sıkıntı yaşamadım şahsen bu arada dediğim ürün biodermadan beyaz renkli olan seri pigmentbio adı benim kullandıklarım concentrate ve daily care spf50+ zaten beraber kullanman lazım b daily care spf50+ güneş koruyucu da nemlendiriyo bide

Benim cildim de öyle bende her üründen kolay kolay memnun kalamıyorum ama bioderma kullanırken bi sıkıntı yaşamadım şahsen bu arada dediğim ürün biodermadan beyaz renkli olan seri pigmentbio adı benim kullandıklarım concentrate ve daily care spf50+ zaten beraber kullanman lazım b daily care spf50+ güneş koruyucu da nemlendiriyo bide
Anladımm nasıl kullanıyosun baktım şimdi gece serumu dimi küçük olan ?

Anladımm nasıl kullanıyosun baktım şimdi gece serumu dimi küçük olan ?
Evet aynen ufak olan gece serumu serumlar zaten hep o boylarda oluyo serumu gece yatmadan yüzüme biraz damlatıyorum dağıtıyorum ve düzenli kullandım hep cilt konusunda sonuç almak istiyorsan düzenli kullanım çok önemli dermatolog da sürekli bunu söyledi zaten bana
bi de güneş kremi kullanmayı özellikle sakın ihmal etme mutlaka ve mutlaka dışarı çıkarken
diğer bahsettiğim pigmentbio güneş kremini de kullanıyorum o serinin içeriklerine bakarsan zaten c vitamini, niasinamid, salisilik asit, glikolik asit falan var leke karşıtı ürünlerde genelde bu içerikler oluyo

Evet aynen ufak olan gece serumu serumlar zaten hep o boylarda oluyo serumu gece yatmadan yüzüme biraz damlatıyorum dağıtıyorum ve düzenli kullandım hep cilt konusunda sonuç almak istiyorsan düzenli kullanım çok önemli dermatolog da sürekli bunu söyledi zaten bana
bi de güneş kremi kullanmayı özellikle sakın ihmal etme mutlaka ve mutlaka dışarı çıkarken
diğer bahsettiğim pigmentbio güneş kremini de kullanıyorum o serinin içeriklerine bakarsan zaten c vitamini, niasinamid, salisilik asit, glikolik asit falan var leke karşıtı ürünlerde genelde bu içerikler oluyo
Tamam ben de bi bakıyım teşekkür ederim 😊

baktım o işleme siz yaptırdınız mı fiyatı nedir belki ilerleyen zamanda leke sorunumu çözemezsem bunu denerim
Ben yurtdışındanım.
Yaptırmıştım evet bayağı oldu ama sizin sorununuzdan dolayı değil, sizinki hamilelik lekesi sanırım.
Güneş lekelerinden dolayı, çok işe yaramıştı.
Ilk firsatta tekrar yaptiracağım kışa doğru.
Ama araştırdığım kadarıyla sizin sorununuz içinde işe yarıyor.
Araştırmanızı tavsiye ederim.

O lekeler geçebiliyomu bilemiyorum ya :110:ben leke geçiriyo denen kremleri denedim hep bi işe yaramadı bende.... keşke geçiren olsa bende hiç sevmiyorum makyajda yapmıyorum çok vakit kalmıyo zaten öyle oluncada lekeler kötü duruyo isterdim yani şöyle lekesiz güzel bi cilt :KK61::KK61:

O lekeler geçebiliyomu bilemiyorum ya :110:ben leke geçiriyo denen kremleri denedim hep bi işe yaramadı bende.... keşke geçiren olsa bende hiç sevmiyorum makyajda yapmıyorum çok vakit kalmıyo zaten öyle oluncada lekeler kötü duruyo isterdim yani şöyle lekesiz güzel bi cilt :KK61::KK61:
Yukarda Senrcpv Senrcpv bioderma kullanmış doktor önerisiyle geçirdi lekelerimi diyo ben de ona baktım bi iyi duruyo

Ben sadece ve lekeli olan bölgeye madecassol kullandım. Geceleri. Leken geçerse mutlaka yazacağım faydalanan olsun diye söz vermiştim kendime. Ve gerçekten lekem görünmüyor artık. Sadece geceleri sürdüm hiçbirşey ile karıştırmadan. İnşallah birilerine faydam olmuştur.
Bende bi süre denedim madecasolü ama maalesef sonuç alamadım kendimde :KK43:

Merhaba bende aynı sorunları yaşıyodum ve halada yaşıyorum emin ol kullanmadığım ürün kalmadı diyebilirim kore ürünlerinden tut üst segment kremlere peelinglere kadar. Harcadığım paranın ve zamanın haddi hesabı yoktu sonra bi eczacı buldum Kahramanmaraş’ta kendi serumunu yapıyor fiyatı gerçekten çok çok uygun bende kullanmaya yeni başladım 1 hafta anca olmuştur ama yüzüm şimdiden bile 1 ton açılmış bermacy diye İnstagram sayfası var istersen girip öncesi sonrası fotoğraflarına bakabilirsin yorum yapan diğer arkadaşlarada şifa olur inşallah

Birde unutmadan Ankara’da Zuhal albegate diye bir kadın var organik ürünler satan onunda insta sayfasını inceleyebilirsiniz onunda halep sabunundan kullanmaya başladım ondanda çok memnunum şimdilik

cıkss kurtulamadığım gibi '' evde mucizevi leke tedavisi '' adlı saçmalıklarla daha da cildimi berbat ettim :KK70: O yüzden sakın google dan özellikle de öyle limonmuş yoğurtmuş kullanma ciltten cilde değişse de çoğumuzun maalesef hassas oluyor ki birkaç cildiye doktorunu takip ediyorum onlar şiddetle karşı bu ürünlere. Leke kremlerine gelince çok derin değillerse doktorun yazdığı kremler işe yarayabilir fakat benim ilkokuldan beri güneşten ve sivilceden kaynaklı lekeler olduğu için baya derinmiş doktor bakmıştı o yüzden lazer değilde daha faydalı seanslı tedaviler şart bana birkaç tane buldum ama İstanbul'a gitmem gerektiği için kaldı onun dışında bir kerelik YOSUN MASKESİ tedavisini uyguladılar cildime asla bir cihazla uygulanmıyor bildiğin yosun maskesi yapıyorlar cildine gece gündüz araştırmasını yaptım tek bir şikayet görmedim o yüzden risk alıp Antalya'da güzellik salonuna ( güvenemeyerek :KK70: ) gittim gerçekten de cilt soyuldu ilk maskeyi sürüp masaj yaptığında ipne batması hissi oluşuyor sonra bir hafta içinde cilt soyuldu tabi iki üç seans gerekiyordu ama gidemedim ona da leke gitti mi hayır ama lazer gibi cildi incelten bir soyulma olmadığı için temmuz ayında düşün yazın ortasında yaptırdım bu tedaviyi :KK70: Çok şükür dedikleri gibi yan etkisi güneşin yakması tarzında sorun yaşamadım ki güneş kremi sürmeden çıkmadım elbette. Ama ben yine de beğendim onu araştırabilirsin lakin kullanılan maske YOSUN PEELİNG ( ALGAA PEELİNG ) diye geçiyor orjinal olması ve markanın DECAAR olması çok çok önemli hatta linkini atayım bir araştır sende Yosun Peeling (Algae Peeling) Öncesi Sonrası

ve takip etmeni tavsiye edeceğim sürekli cilt vücut ile ilgili güzel bilgiler veren doktorun linkini de atayım ki doğru bilgiler edinebilesiniz :) Reklam yapıyor gibi olmuş yalnız :KK70: ama bende maalesef leke konusunda çok sıkıntı çeken ve hala çözüm bulamayanlardanım o yüzden böyle bir soruyla karşılaşınca hemen atlıyorum :KK70: umarım faydalı olmuştur :)

X