Deri ve Cilt Hastalıkları Ciltte döküntü

Sevdayolum

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
80
36
31
Strese girdigim zamanlarda yüzümde kırmızı döküntü halinde lekeler oluyo egzama gbi ama kaşinmiyo sadece döküntü ve kirmizilik var. Sizce nasl geçer😏

Strese girdigim zamanlarda yüzümde kırmızı döküntü halinde lekeler oluyo egzama gbi ama kaşinmiyo sadece döküntü ve kirmizilik var. Sizce nasl geçer😏
Benim kızımda da var çözüm bulamadım
Bazen kaşındırıyor daha da çoğalıyor. Bazen hiç olmuyor. Ben bol soğuk su ile çözüm buldum. Sıcak su daha da artırıyor

Cesitli sebepleri olabilir rozada da boyle belirtiler var ama mesela kirmizidan kahveye doner lekeler zamanla yani bilemeyiz cilt doktorlari hemen anliyor

Benim kızımda da var çözüm bulamadım
Bazen kaşındırıyor daha da çoğalıyor. Bazen hiç olmuyor. Ben bol soğuk su ile çözüm buldum. Sıcak su daha da artırıyor
Evet arada kaşıntı oluyo genelde duş sonrası demek ki sıcak sudan oluyo.. az önce bi yazıda okudum yoğurt iyi gelebilir yaziyodu icin de maya olduğu için bi kaç gün deniycem bakalm.

Evet arada kaşıntı oluyo genelde duş sonrası demek ki sıcak sudan oluyo.. az önce bi yazıda okudum yoğurt iyi gelebilir yaziyodu icin de maya olduğu için bi kaç gün deniycem bakalm.
İşe yararsa ben kullanayım bazen çok kötü oluyor. Doktor çare bulmadı. Çok geçmiş olsun

Benimde ayni oluyodu dr roza hastaligi dedi..ozellikle domates tursu yedigim zaman kasiniyo ve kizarikliklar daha da artiyo..sicak su ve hatta su buhari bile cildi kotu yapiyo gecmis olsun

Rozasea gibi duruyor ama bi dermatologa gitmeden sakın bişi sürmeyin.

Arkadaşımda oluyodu egzama sedef dedi doktor hommbitkisel yıkama jeli krem kullandı geçti. Ama hastalığın ne olduğunu bilmek önemli bi doktora görünün sağlık ocağına en azından teşhis konulur ona göre bi uygulama yaparsınız..

Benimde ayni oluyodu dr roza hastaligi dedi..ozellikle domates tursu yedigim zaman kasiniyo ve kizarikliklar daha da artiyo..sicak su ve hatta su buhari bile cildi kotu yapiyo gecmis olsun
Benimde roza ve aşırı yanma kaşıntı oluyor bunun çaresini bulamadm doktorlar ilaç verip yolladı en son bı prof gttim bana ışık tedavisi önerdi bakalim ise yararsa sizinlede paylaşırım .güneşte kalmayın sıcak duş domates hazır gıdalar yasak

X