cilt kirisikligi makyajda belli oluyor

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
bb krem suruyorum ama cilt kirisikligim iyice belli oluyor yani cizgiler ortaya cikiyor altina krem de sursem ayni. napmam gerek kirisiklik kapatici birsey var mi krem vs.

Maalesef öyle. Gencken aman daha erken, cildim bozulur, ileride doya doya yaparim vs diye dogru dürüst makyaj yapmadim. Meger yaslaninca kirisikliklar yüzünden rahat yapamiyomussun. Bilseydim gencken bol bol yapardim :oops:

Çok iyi nemlenmesi lazım cildin. Bide ürün önemli kiko kullandığımda cillop flormar kullandığımda gözaltı çizgilerim belli oluyor

Cilt tipine uygun bi ten ürünü seçmeli, transparan pudrayla sabitleme yaparsanız dolmaz bence ama ürünün kalitesi ve uygulama şekliniz de çok önemli, ben nemli sünger kullanıyorum mesela
Maalesef öyle. Gencken aman daha erken, cildim bozulur, ileride doya doya yaparim vs diye dogru dürüst makyaj yapmadim. Meger yaslaninca kirisikliklar yüzünden rahat yapamiyomussun. Bilseydim gencken bol bol yapardim :oops:
Bana da üni yıllarımda herkes fondöten kullanma, kapatıcı kullanma cildine yazık vs derlerdi ben de derdim ki ne zaman kullanıcam, kırış buruş olunca mı😒 İyi ki de kullanmışım😂 20 yıldır kullanırım fondöten/pudra vs cildimi falan da bozmadı bence hepsi yalan, 40 yaşındayım hiç de kırışmadı cildim, püf nokta kaliteli içerik kullanmak ve gereken temizliği yapmak bence, bozulsa benim cildim bozulurdu, gençken doya doya yapın makyajınızı😂😂

Botoks sonrası dolma problemi hiç yaşamadım yaşım 28 ama alnımda 2 çizgiye ip gibi doluyordu fondöten😡 makyaj bazı uygulamama ve ince fondöten seçmeme rağmen

X