Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ya aslında şöyle her viral ürün her insanın yüzüne olmuyor. Biz biraz o beklentiyle alıyoruz o yüzden ihtiyacımızı karşılamıyor ürünler. Önce sorunumuzu tespit edip çözüm odaklı gitmemiz lazım. Önce mesela sorunumuz bariyerse bariyeri onarmak lazım. Bozuk bariyere asit kullanınca iyice bozuluyo mesela bu sefer daha da artıryor cilt sorunları. Bence en önemli şey bariyer.
Ben siyah nokta ve buyuk gozeneklere odaklanmistim.
Ciddi anlamda cok kötü görüntüydu. Burnumda felaketdi.
Kirmiziliga aliskandim. Hele banyo sonrasi,istakoz gibi mesela yanaklarim.

Cok ublu snail mucin essence, corsx un olan. Bana zerre faydasi olmadi.
Oda dedigin gibi, cok viral urundu. Herkes icin mucize urun. Bana yaramadi 🤣

Ben siyah nokta ve buyuk gozeneklere odaklanmistim.
Ciddi anlamda cok kötü görüntüydu. Burnumda felaketdi.
Kirmiziliga aliskandim. Hele banyo sonrasi,istakoz gibi mesela yanaklarim.

Cok ublu snail mucin essence, corsx un olan. Bana zerre faydasi olmadi.
Oda dedigin gibi, cok viral urundu. Herkes icin mucize urun. Bana yaramadi 🤣
Ben mesela kullanıyorum bıraktığı parlaklık hoşuma gidiyo ama bana o kuru cilt ürünü gibi geliyo mesela. İşte biz bize hitap eden ürünü bulmakta zorlanıyoruz. Ararken de bariyeri bozuyoruz. Bariyer bozulunca hem cilt kusma yapıyo hem kızarıyosun. Belki senin bariyerinde de bir hassasiyet vardır. Benim bariyer düzelince kırmızılık baya gitti. Senin bariyere odaklanmamız lazım bence.

Ben mesela kullanıyorum bıraktığı parlaklık hoşuma gidiyo ama bana o kuru cilt ürünü gibi geliyo mesela. İşte biz bize hitap eden ürünü bulmakta zorlanıyoruz. Ararken de bariyeri bozuyoruz. Bariyer bozulunca hem cilt kusma yapıyo hem kızarıyosun. Belki senin bariyerinde de bir hassasiyet vardır. Benim bariyer düzelince kırmızılık baya gitti. Senin bariyere odaklanmamız lazım bence.
Nasil odaklakip ne kullanmam lazim bilmiyorum 😐

Arkadaslar ben de cilt bariyerimi duzeltme istiyorum. Cildim cok cok kuru. kuruluktan dolayi kasinti da yasiyorum kizariklik da. Yuz ve vucut icin ne gibi kremler ve serumlar onerirsiniz? C vitamini serum ile resvaterol kullanmam uygun olurmu?

Arkadaslar ben de cilt bariyerimi duzeltme istiyorum. Cildim cok cok kuru. kuruluktan dolayi kasinti da yasiyorum kizariklik da. Yuz ve vucut icin ne gibi kremler ve serumlar onerirsiniz? C vitamini serum ile resvaterol kullanmam uygun olurmu?
Benim cildim de oldukça kuru kuru ve kızarıyorum. Bariyerim için Axis-y aqua boosting essence toner ve La Roche Posay Cicaplast balm kremi çok işime yaradı.

Depresif Penguen Depresif Penguen bu sabah rutinim
C vitamini 2. Gunde bir kullanıyorum glow Serum ile
Pore pad i eklemeyi unutmussum. Gecen atmistim

17130772536081660943534369353583.jpg

Bunları rutinine tek tek ekledin di mi? Hangisinin reaksiyonu ne oldu yüzüne mesela?
Evet bayadir rutinim bunlar
Yuz temizleme sanki bazen kurutuyor yuzumu. Gerim gerim geriliyor

Onun disinda yuzume karsi bir reaksiyon olmadi bu urunlerde. Duzenli yapinca parliyor iste yuzum. Suan felaket nemlig. Aksamlari sleeping mask e basliyacagim tekrar

Aksam rutinini de atayim.

Gunes kremi paylasmadim ama kullaniyorum.
Mary &May in. Biri normal biride stick . Stik i gun icinde,normal i sabah suruyorum
1713087478600473880741880694322.jpg
Su da kil maskem

17130875059263008328004930990727.jpg
Depresif Penguen Depresif Penguen

Sana bitane nem toniği alalım. Di mi C Calcifer ?
Bir de o c vitamininin yüzdesi düşük cildin kaldırıyorsa c vitaminini bence daha yüksek yüzdeli bişey al çünkü %3 türev formda c vitamini var. İstediğin etkiyi alamazsın.
Tirtir milk toner isimi görmezmi diyorsun?
C vitamin zaten bitmek uzere . Serumlarimin hepsi bitmek uzere diyeyim😁

X