Gelinlik Ayakkabısı Çılgın Gelinler Sıradışı Olun :)

minimor

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
391
68
Gelin Adayları,

Gelinliğin altına renkli ayakkabı giymek hem sıradışı, farklı ve eğlenceli hem de düğünden sonra da kullanabileceğiniz bir alternatif :KK19:

Gelinlik ile giyilebilecek en popüler ayakkabı rengi pembe, mor ve kırmızı...

Tabi ki bu farklılığı uyumlu hale getirmek için ayakkabınız ve çiçeğinizin renkleri uyumlu olmalı... Bu iki aksesuarı birbirine uydurduğunuzda çok güzel bir görüntü çıkıyor ortaya :KK71:

İşte seçenekler geliyoooor....

$6.jpg $7.jpg $9.jpg $8.jpg $10.jpg $5.jpg $3.jpg $2.jpg $1.jpg

süper bunlarr bayıldım hatta koyu pembe,kırmızı giyebilirim neden olmasınn :KK69:

ya bende cok istiyorum renkli ayakkabı ama duyanlar bana söyle bir bakıyor:KK53:
herkes neden bu kadar yeniliklere kapalı ya hep tekdüze mi olmak zorunda,sıradısı bir sey yapan zevksizlikle mi suclanmalı anormalmiş gibi?:63:

bu senin düğünün ve senin en mutlu unutulmaz günün... gelin sensin.. evleneceğin kişi dışında kimsenin fikrini sormana gerek yok bence... ben sevgilime söyledim pembe giyicem dedim o da tmm nasıl istersen dedi :KK69: bence beyaz ayakkabıdan çok daha güzel duruyor.. içinden geliyorsa giymelisin :KK34:

Farklılıklar güzeldir.. :KK12:

O gün senin günün, senin düğünün, istediğin modeli giy..:KK24: Ohhh :KK16:

bende fuşya rengi bi ayakkabı istiyorum gelinliğimin altına.

narçiçeği rengi de muhteşem olur ama o renk ayakkabı nerden nasıl bulunur orası biraz zahmetli :))

kırmızılara ve mor olanlra bayıldım,cidden güzel bi fikir,evlenecegim zaman düşünücem bunu:KK70:

:KK37:

bende pudra rengi giymeyi düşünüyorum, bambi de görmüştüm, internet üzerinden alım yaptım bir alışverş sitesinden ama hala gelmedi:KK59: dört gözle gelsin diye bekliyorum. hoşuma giderse onu giycem, çiçeğimide ona göre uydurcam, milletin tepkisini henüz bilmiorum, ayakkabı gelmeden sölemek istemedim ama zaten ne kadar görünüoki :KK51:

ayyy resmen düşüncelerime tercüman olmuş konuyu açan arkadaş :) bn de bu yaz evleniorm ve kesinlikle mor ya da fuşya bir ayakkabı giyeceğim ona da uygun bir gelin çiçeği yaptıracaım kendime.. arkadaşlar hem raat hem de en az 9 10 punto pembe mor fuşya ayakkabıların bol olduğunu bildiğiniz web adresleri ya da ayakkabı markaları varsa yazarsanız çok sevinirim :)

Merhaba,
Albümlerin içinde nikah başlığıyla bir arkadaşımızın paylaştığı resimlerine bakarsanız ne kadar harika olduğunu görürsünüz:) Şahsen ben bayıldım:)İlerde ben de düşünüyorum.

X