Deri ve Cilt Hastalıkları Cildiye doktoru

NNurk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
8
6
22
Cildiye doktoruna çıkıcam. Alerji testi istesem direkt alerji testini yaparlar mı yoksa bir sebep sunmam gerekiyor mu?

Bence o istekle olabilecek bir şey değil,sonuçta kasaba gidip ; bana bir pirzola kes demiyorsunuz.
Doktor bu..
Gerekli görürse ister,ayrıca bunu oradan bir hemşireye sorsanız daha iyi olmaz mı ?

Cildiye doktoruna çıkıcam. Alerji testi istesem direkt alerji testini yaparlar mı yoksa bir sebep sunmam gerekiyor mu?
Bende gitmiştim yapmadı doktor ya oysa ki alerjide var eminim sadece neye var onu bilmiyorum. Kırmızı kırmızı şişlikler çıkıyor vücudumda. Birde onun için şehir dışına gittim. Özeller direk yapıyorda ben bu iğne batırarak yaptıkları test varmış onu istiyordum hala içimde kaldı :KK70:

üniversite hastaneleri yapıyor fakat ilk olarak cildiye den randevu almanız lazım oda immünolojiye yönlendiriyo. Direkt immünolojiden randevu alınmıyor

Bende gitmiştim yapmadı doktor ya oysa ki alerjide var eminim sadece neye var onu bilmiyorum. Kırmızı kırmızı şişlikler çıkıyor vücudumda. Birde onun için şehir dışına gittim. Özeller direk yapıyorda ben bu iğne batırarak yaptıkları test varmış onu istiyordum hala içimde kaldı :KK70:
Yıllarca bu testi ben de yaptıramadım🤣 yapmadılar

Yıllarca bu testi ben de yaptıramadım🤣 yapmadılar
İşte devlettekiler ciddi anlamda utanılacak halde olmanı istiyorlar :KK70: Benim vücudumda tuhaf tuhaf şeyler çıkıyor ama doktora gideceğim zaman geçeceği tutuyor resmini gösteriyorum yine de önemsemiyorlar. Varış geliş özele gideceğim herhalde :KK70:

X