Uyku Problemi Çıldırmak üzereyim

Alıntı yaptım ama olmamış baybay night o kadar masum bişey değil daha dün bunu kullandıgı için çocuğu hastanelik olan bi annenin videosunu izledim. Çok kullanan olmuştur belki çoğunda bişey olmadı ama her bebekte aynı şey olmayabilir iyice araştırmadan doktora danışmadan kullanmamak lazım

Konu sahibi Bebeğe vermeden kendiniz içerseniz sütünüzle birlikte bebege geçer diyorlar uyku için bilmiyorum da gaz için kimyon bebege vermek yerine kendiniz için diye okumuştum ne içmeli uyku için bilmiyorum araştırmak lazım ya da sıcak duş masaj yapmayı denediniz mi belki sıcak suyla mayışır

Bebeginizin bi sıkıntısı yoksa bence uykusuzluktan aglıyodur 5aylık uyku tablosu diye bakarsanız kac saatte yatmalı kac saat uyku araları olmalı vs bunlara benve dikkat edin en önemlisi o hicbişey fayda etmiyo bence bi saglık sorunu yoksa cidden uykusunu alamayınca benim kızım cok huysuz mızmız oluyo ama uykularını aldıgında cok daha farklı neşeli bi bebek oluyor. Bence uyku düzenine dikkat edin aksam yatırınca kesinlikle cıkmayın odadan sabah 8de uyandırın gecikmesinki aksam erken uyusun🙂

Ağlaması fazla yok ilgilenince susuyor benim derdim uyumayisi 😞
Gün içinde yeterince birlikte aktivite yapıyor musunuz? Ama o kendi halinde siz birşeyle meşgul değil de vaktinizi ve ilginizi ona vererek? Melis keşan da dinlemiştim gün içinde yeterli ilgiyi alamazsa gece bu yola gidebiliyormuş bebekler. Bi de gün içinde uyutmamayı denemişsiniz ya, o da yanlış bir yöntem. Gece daha iyi uyumasını sağlamıyor ki zaten sizde de sağlamamış.

Merhaba lütfen çok çaresizde olsanız buradan önerilen bir damlayı doktora danışmadan kullanmayın lütfen. Güne hangi saaatte başlıyor? Gün içinde kaç uyku yapıyor? Bunların saatleri , süreleri ne kadar? Gün içerisinde temiz hava alıp enerjisini atabiliyor mu? Rutinleri var mı? Akşam uykusu öncesi banyo ve masaj gibi gevşemesi için? Kesinlikle aydınlık ortamda bebeği uyutmahın belki hafif loş olabilr ama aydınlık olmasın. Keşke destek alabileceğiniz birileri olsa ama bende sendenim arkadaşım yorulmamak elde değil seni çok iyi anlıyorum😞

Gün içinde yeterince birlikte aktivite yapıyor musunuz? Ama o kendi halinde siz birşeyle meşgul değil de vaktinizi ve ilginizi ona vererek? Melis keşan da dinlemiştim gün içinde yeterli ilgiyi alamazsa gece bu yola gidebiliyormuş bebekler. Bi de gün içinde uyutmamayı denemişsiniz ya, o da yanlış bir yöntem. Gece daha iyi uyumasını sağlamıyor ki zaten sizde de sağlamamış.
Uyku zaten zincirleme bir şey gündüz uykuları düzensizse gece de kopup gidiyor. Eskiden bildiğimiz o bütün gün uyutma gece yorulur bayılır uyur aslında yalanmış. Vücuda fazla gelen adrenalin sürekli uykudan uyandırıyor. Haklısınız. Dediğiniz şeyler çok önemli

X