çıldırıcam.....

Y

yase2626

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yase2626
çok mutsuzum.... okadar işkolik bir nişanlım var ki.... gözü işten başka bir şeyi görmüyor. evet biliyorum çalışmazsak hayatımızı devam ettirmemiz zor. peki eve geldiğinde iletişim kurmaya engel mi bu... o kadar yalnızım ki.... her yere yalnız gidiyorum... akşam gezmeleri...dışarı çıkışlar... o hiç yok yanımda... para yönünden sorunum yok... özgürüm de... yanlış bişi yapmam kendime ve o da bana çok güveniyor ve güveniyorum. ancak bu yalnızlık beni çıldırtıcak... alışmaya zorluyorum kendimi.... ama nasıl yapıcam bilmiyorum. bunu onunla konuştuğum zaman bana çok büyüttüğümü söylüyor. ama inanın bana ufak problemler üzerinde duran biri değilim. ama artık onun yokluğunu okadar yoğun yaşıyorum ki... varlığı beni rahatsız etmeye başladı... napıcam bilmiyorum...

• Konu Sahibi yase2626
Merhaba yase2626, nişanlınız henüz nişanlı olmanıza rağmen hayatındaki öncelik sıralamasını böyle yapmış. Öncelik sıralaması böyle olan birisiyle evlenmeyi istiyorsanız, elbette ki bu sizin kararınız. Ancak neden evlenmdiğimizi tekrar bir gözden geçirin. Nişanlınız siz ne yaparsanız, yapın bu davranış kalıbından vazgeçmez. Ancak bunun yanlış olduğunu anlayıp bu konuda destek alırsa, yaşamındaki öncelik sıralaması değişebilir. Siz nişanlınızla ilişkinizi sürdürüp sürdürmemeye karar vermeden önce, bir aile terapistine danışın. Belki nişanlınız öncelikle kendisi için yaptığı yanlışı görür. Kararınızı sonra verin.
Sağlıkla kalın,

X