Çikolataya Hayır Demeliyiz

Çikolata'ya ben de bayılıyorum ama bildiğim kadarıyla vücudumuz çikolataya ihtiyaç duymuyor. İş tamamen psikolojik. Zaten Amerika keşfedilmeden önce çikolata da yokmuş domates te patates te...

çikolata illaki canımız çekiyor tamamen yasak koymamalıyız aksi halde sonumuz koca bi paket olur, mühim olan miktarını ayarlayabilmek..ben canım cok istedıgınde küçük bir parça bitter kırıp yiyordum ya da sütlü kahvenın ıcınde eritip içiyordum..ya da çokomel falan varya küçücük şirin ve hafif onlardan bir tane yiyorum..ama metro vb lerınden uzak durulmalı

Yaaaa bende bişey merak ettim. Ben çikolataya hayır diyebiliyorum. Çikolatayı yerken bile keser. Zaten bitter yerim yersem. Yemesemde oluyor. Bende bir tuhaflıkmı var anlamadım. Aranızda benim gibi olanlarda varmı acaba? Mesela en son ne zaman çikolata yedim hatırlamıyorum :KK43:

ehehe.. valla güldürdün beniii. :KK70:

arkadaşlar alpro nun soya sütlü çikolatalı tatlı var puding mi ne onu tavsiye ediyorum 68 kilodan 62 ye indim hızlı şekilde
bunu verdi doktorum bilginizee. çikolatan korkmayın derim.. şekerden uzak durun

tatlıyı hiç sevmememe rağmen bugün 4 tane yedim, iki gündür sigara içememem buna sebep oldu sanırım.

Elma sirkesi, ve tarcin.. tatli istegini yok ediyor.. Ben cikolata bagimlisi olarak tavsiye ederim.. :)))

Bende tatlı manyaklarından biriyim kızlar :) hatta diyebilirim ki şu an ki kilomun büyük çoğunluğunu çikolataya şekere kek ve bisküvilere borçluyum :) şu sıralar diyetteyim malum şeker yok çikolata yok .. Şeker tadı alabildiğim tek şey light kola(zero) ama oda bi yere kadar. Bilmem siz sever misiniz ama ben pekmezin her türlüsünü severim keçiboynuzu, dut, üzüm.. Ben tatlı krizlerimi bir tatlı kaşığı pekmezle bastırıyorum tutuyor baya bir süre :) tavsiye ederiiimm

Normalde bir şekilde tutuyorum kendimi ama regl olunca olmuyor :/ Çikolata verin banaaaaaa :KK43:

X