Kekler - Pastalar Çikolatalı Karamelli Süpriz Pasta - Snickers Sponsorluğunda

Ooyy oooyyy cikolata bombardımanı :kk77:diyeti bozduracaksiniz bana En Büyük KKellerine saglk canim cok guzel olmus basarilar diliyorum ❤
Teşekkür ederim canım :KK36:
Bence tam diye bozma pastası. Bozacaksam bunun için bozarım, bir kaçamakla sevdiğim her şeyden parça parça yemiş oluyorum:-):-)

Teşekkür ederim canım :KK36:
Bence tam diye bozma pastası. Bozacaksam bunun için bozarım, bir kaçamakla sevdiğim her şeyden parça parça yemiş oluyorum:-):-)
Aaahh ben bozamiyom iste :KK43: çocuğumun olabilmesi icin zayiflamam lazim kuzu:KK43: canim neler neler istiyo ama yiyemiom iste :KK43: insallah birgün bende yycem:dondurma:sagol canim benim

Alllahımmmmmmmmm resmen enerji bombasııııııı , ye ve koşmaya başla :rolleyes:

ellerine emeğine sağlık , eminim çok lezzetli bir pasta ..içinde yok yok .. başarılar dilerim

Alllahımmmmmmmmm resmen enerji bombasııııııı , ye ve koşmaya başla :rolleyes:

ellerine emeğine sağlık , eminim çok lezzetli bir pasta ..içinde yok yok .. başarılar dilerim
Çok teşekkür ederim canım :KK36:
Yarışmada birinci olamayacağım bu gidişle 5.olacağım :-) olsun ama önemli olan katılmak gerçekten. Beğenmene çok sevindim. Beğenileri duydukça insan kazanmış kadar mutlu oluyor zaten :KK37:

Çok teşekkür ederim canım :KK36:
Yarışmada birinci olamayacağım bu gidişle 5.olacağım :-) olsun ama önemli olan katılmak gerçekten. Beğenmene çok sevindim. Beğenileri duydukça insan kazanmış kadar mutlu oluyor zaten :KK37:

Gerçekten çok güzel tarifler var ..bugün ilk kez bakıyorum hepsine tek tek , hak geçmesin diye ... atlamadan :)

ama inan bu kadar güzel tarif arasında sadece o mu o muuu derken kararsızlıktan birine veriliyor .... başa oynayan en az 5 6 pasta var :super:

tekrar emeğine sağlık ...

X