Tüp Bebek Merkezleri Çikolata kisti

ggssd

Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2022
9
3
27
Merhabalar…Açıkçası ne yazmam gerekıyor nerden başlamam gerekıyor bilmiyorum ama ben bilinmezlikler içinde kıvranıyorum. 2 yıldır evliyim ve çikolata kistlerimin olduğunu öğrendim doktor bana direkt çocuğun olmaz amelıyat olman gerek dedi. Sonrasında bır çok hastane gezdim klormen ve yumurta çatlatma iğnesi kullandım fakat hamile kalamadım. İki yumurtalığımdada kist var. Son gittiğim doktor bana tüp bebek yapmamı önerdi fakat tutma ihtimalinin düşük olduğunu belirtti. Lütfen yardımcı olun🙏Hangi doktora gitmem gerek hangi tüp bebek merkezi daha iyidir bilmiyorum Google’da hepsi çok iyi.Önerebileceğiniz doktor var mı?

Rahim dışında olduğu için şanslısınız benimde miyom var bi tane 5 cm bende aldirsam mi gebelik mi denesem bilemiyorum
Bu süreçte doktorla aranızdaki iletişim çok önemli ben çok doktor gezdim iyi ki ameliyat olmuşum diyorum çünkü çok ağrılı geçiyordu reglim ilaçsız duramıyordum . Doğal yolla gebe kalamasam da o ağrılardan kurtuldum . Doktorunuzun yönlendirmesi nasıl peki ?

Bu süreçte doktorla aranızdaki iletişim çok önemli ben çok doktor gezdim iyi ki ameliyat olmuşum diyorum çünkü çok ağrılı geçiyordu reglim ilaçsız duramıyordum . Doğal yolla gebe kalamasam da o ağrılardan kurtuldum . Doktorunuzun yönlendirmesi nasıl peki

Bu süreçte doktorla aranızdaki iletişim çok önemli ben çok doktor gezdim iyi ki ameliyat olmuşum diyorum çünkü çok ağrılı geçiyordu reglim ilaçsız duramıyordum . Doğal yolla gebe kalamasam da o ağrılardan kurtuldum . Doktorunuzun yönlendirmesi nasıl peki ?
Benim oyle şikayetlerim yok ben doktora gittiğimde adetliydim 1 kere muayene oldum 5 cm miyom var dedi rahim kasinda gebelik içinde yüzde elli konuştu iste şans anlaminda

Brüksel tüp bebek merkezini ara canım ücret bilgisini alabilirsin . Ben 37.500 merkezi şimdilik ödedim + transfer sonrası kalan embriyoları dondurucam da ona da ekstra ücret ödeyeceğim. Benim maalesef ilaçlarım çok yüksek tuttu çikolata kisti ve miyonum olduğundan ilaçlarım ona göreydi toplam 30 binde onlara ödedim şimdilik verdiğim paralar bu kadar çok masraflı bir süreç ama inşallah sonu güzel olacak
Merhaba benim de 2 taraflı çikolata kistim var. Tüp bebek tedavisine başlayacağım. Doktorum öncesinde kistimin küçülmesi için bi ilaç önerdi. Ve bu ilaçtan 2 ay sonra başlayalım tedaviye dedi. Kistlerim tam yumurtamın üzerinde ve dibinde olduğu için yumurtaların toplanma aşamasında sorun olmaması için böyle yapmayı uygun gördü. Kistleriniz için tedavi gördünüz mü ya da farklı ilaç ne kullandınız

Merhaba , 1 yıl önce tam yumurtalığımın üzerinde olan hatta hafif çatlamış ve bağırsaklarıma kadar ilerlemiş olan çikolata kistimden ameliyat oldum . Doktorumun sayesinde yumurtalığıma çok şükür bir zarar gelmedi fakat tekrarladı şuan kistim daha küçükmüş onu baskılamak için 1 aylık lucrin depot kullandım doktorum onu önerdi . Tüp bebek öncesi yani ameliyattan da önce doktorum visanne kullanmamı söyle ama bende yan etkisi çok olduğu için ona devam edememiştim .

Brüksel tüp bebek merkezini ara canım ücret bilgisini alabilirsin . Ben 37.500 merkezi şimdilik ödedim + transfer sonrası kalan embriyoları dondurucam da ona da ekstra ücret ödeyeceğim. Benim maalesef ilaçlarım çok yüksek tuttu çikolata kisti ve miyonum olduğundan ilaçlarım ona göreydi toplam 30 binde onlara ödedim şimdilik verdiğim paralar bu kadar çok masraflı bir süreç ama inşallah sonu güzel olacak
Miyom ameliyati yapmadı mı size peki?miyom varken tup bebek oluyor mu?

Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun bende geçen sene ameliyat oldum çikolata kistim ileri dereceydi ve miyonlarım vardı . Ameliyattan 5 ay sonra Doğal yolla deneme yaptık fakat maalesef hamile kalamadım üstelik çikolata kistim ve miyonlarım tekrarladı . Tüp bebek tedavisine başladım brüksel tüp bebeğe gidiyorum cem çelik doktorum. İnşallah sonucu çok çok güzel evladımı evlatlarımızı kucağımıza alırız
Miyomlar varken başladınız değil mi tedaviye

X