Çift Çizgi Topiği'nin Geyik Versiyonu

Kiz dilos çok tebrik ederim.. inan çok sevindim.. bide kaza diyor ya.. en güzel kaza o..
canım benim . teşekkür ederim.
kaza sonucu hamile kalmışım ama aylar ilerledikçe mutlu olduk karı koca.
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
isteyen herkese nasip etsin Rabbim.

veda_84 veda_84 ve diğer kızlar neredesiniz ? kızlar ya.
ben 3. ye hamile kaldım . kaza sonucu.
haber vereyim dedim . kimseler yok
AYYY CANIM BENİM DAHA YENİ GÖRÜYORUM ÇOK SEVİNDİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ÇOK GÜZEL BİR HABER BU YA FACEDE GÖRDÜM KIZ BEBEĞİN OLACAK HEMDE ÇOK GÜZEL YAA :)

AYYY CANIM BENİM DAHA YENİ GÖRÜYORUM ÇOK SEVİNDİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ÇOK GÜZEL BİR HABER BU YA FACEDE GÖRDÜM KIZ BEBEĞİN OLACAK HEMDE ÇOK GÜZEL YAA :)
canım benim . teşekkür ederim. kız bebekmiş .
biz de çok sevindik.
darısı tüm isteyen arkadaşlarımızın başına inşallah

GÜLER KIZ GÖZÜN AYDIN SENDE HAMİLESİN ÇOK GÜZEL İNŞALLAJ SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALIRSINIZ :anneadayı:
MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN GÜZEL ANNELERİMİİZİ :nazar::nazar::nazar:

canım benim . teşekkür ederim. kız bebekmiş .
biz de çok sevindik.
darısı tüm isteyen arkadaşlarımızın başına inşallah
AMİN İNŞALLAH CANIM BENİM YAKIŞIKLI ABİLERE PRENSES KIZ KARDEŞ BU HABERE SEVİNİLMEZMİ MAŞALLAH :nazar::nazar::nazar:

DİLEKCİM GÖRDÜNMÜ GÜLERDE GEBELİK BİLGİLERİNİ KOYMUŞ HAMİLE GALİBA ÇOK GÜZEL BİR HABER :anneadayı::emir_bebek:

DİLEKCİM GÖRDÜNMÜ GÜLERDE GEBELİK BİLGİLERİNİ KOYMUŞ HAMİLE GALİBA ÇOK GÜZEL BİR HABER :anneadayı::emir_bebek:
yok canım görmedim. ama onula özelden konuşmuştuk. hamile o da evet. sağlıkla kucaklasın inşallah. kızçesi büyümüştü. sen de kavuş inşallah 2. bebeğine. sende var mı bi şeyler yoksa .herkes hamile çünkü bu aralar

yok canım görmedim. ama onula özelden konuşmuştuk. hamile o da evet. sağlıkla kucaklasın inşallah. kızçesi büyümüştü. sen de kavuş inşallah 2. bebeğine. sende var mı bi şeyler yoksa .herkes hamile çünkü bu aralar
ÇOK SEVİNDİM CEMREYE KARDEŞ GELİYO DEMEK MAŞALLAH :nazar::KK5:

BENDE BİŞEY YOK HALEN SONBAHARDAN BERİ ADETLERİM BİRAZ DÜZENE GİRDİ AMA YİNE TUTTURAMADIM ASLINDA ADAM AKILLI ÇALIŞMIYORUM İŞ GÜÇ YOĞUNLUK STRES DERKEN GEÇİP GİDİYOR KADİRDE BÜYÜDÜ KARDEŞ İSTİYOR SÜREKLİ BAKALIM KISMET :anneadayı:

BENDE BİŞEY YOK HALEN SONBAHARDAN BERİ ADETLERİM BİRAZ DÜZENE GİRDİ AMA YİNE TUTTURAMADIM ASLINDA ADAM AKILLI ÇALIŞMIYORUM İŞ GÜÇ YOĞUNLUK STRES DERKEN GEÇİP GİDİYOR KADİRDE BÜYÜDÜ KARDEŞ İSTİYOR SÜREKLİ BAKALIM KISMET :anneadayı:
hadi bakalım inşallah kadir oğluşumuza bi kardeş gelsin yakın zamanda
bizim çocuklar da çok istiyor.
bir an önce doğmasını istiyorlar bugünlerde
sabırsızlanmaya başladılar.

sen de stres olmamaya bak canım.
yumurtlama günlerini kaçırma o zaman.

İNŞALLAH CANIM ÇOK TŞK EDERİM BU ARADA KADİRİ KOLEJE YAZDIRDIK BÜYÜDÜ OKULLU OLDU ARTIK TEYZESİ ÇOK MUTLUYUM :KK71::nazar:

veda06 .!.:

BENDE BİŞEY YOK HALEN SONBAHARDAN BERİ ADETLERİM BİRAZ DÜZENE GİRDİ AMA YİNE TUTTMADIM ASLINDA ADAM AKILLI ÇALIŞMIYORUM İŞ GÜÇ YOĞUN GEÇİP GİDİYOR KADİRDE BÜYÜDÜ KARDEŞ İSTİYOR SÜREKLİ BAKALIM KISMET :anneadayı:
Evetcanim cemreye kardesLer geliyo.cemre cok kardes istiyodu tabi biz hep istiyoduk, tup denedik. Zaten yasimda 36 fazla gec kalmadan bideneyelim istedik. Cok sukur transfer edilen 2 embriyoda olumlu oldu.
Darisi burdaki herkesin basina :emir_bebek::emir_bebek::anneadayı:

Cemre de çok okula gitmek istiyo. Bizde buyil anasinifina verecektik ama simdi nasil olacak hic bilmiyorum. İkizlerle cemeyi okula getirip götürmek mümkün değil. Anasinifina vermeden okula mi direk veresek napsak. Yani buyil evde kalsin. Okula gidemediği için çok uzulcek. Bende cok üzülüyorum. Sanki onu pas geciyomusum gibi geliyor.. baleye devam ediyor. Ay sonunda gösterileri var. Seneye baleye de goturemiycem o_O

Cemre de çok okula gitmek istiyo. Bizde buyil anasinifina verecektik ama simdi nasil olacak hic bilmiyorum. İkizlerle cemeyi okula getirip götürmek mümkün değil. Anasinifina vermeden okula mi direk veresek napsak. Yani buyil evde kalsin. Okula gidemediği için çok uzulcek. Bende cok üzülüyorum. Sanki onu pas geciyomusum gibi geliyor.. baleye devam ediyor. Ay sonunda gösterileri var. Seneye baleye de goturemiycem o_O
canımcım . anasınıfına vermeden okula direk vermemeni öneririm.
bi şekilde onu anasınıfına yolla.
okul uzak değilse bi komşun ile anlaş . ayda 100 tl . 150 tl ver getirsin götürsün sadece.

ya da uzak dersen okul için . servis ile anlaş . ama gitmesi iyi olur. kesinlikle canım. hemen ilkokula adapte olmayabilir .

Evetcanim cemreye kardesLer geliyo.cemre cok kardes istiyodu tabi biz hep istiyoduk, tup denedik. Zaten yasimda 36 fazla gec kalmadan bideneyelim istedik. Cok sukur transfer edilen 2 embriyoda olumlu oldu.
Darisi burdaki herkesin basina :emir_bebek::emir_bebek::anneadayı:
çifte mutluluk canımcım. maşallah arkadaşıma.
şimdi cinsiyetlerini öğrenme heyecanı yaşarsınız.

İnan ki cinsiyet olayina hic takilmiyorum. Allah bize evlat bahsetmis , ikisinde Kiz bile olsa kabulumdur. Sadece alisveriste renk belirlemek için yinede öğrenmeyi bekliyorum.
Bebisler Kis bebişi olacak kismetse.. hirka örmek istiyorum. Kafam döndüğü için hetgun biraz biraz orsem yaz sicaklarina kadar kardir. Ama renk belirle yemiyorum

İnan ki cinsiyet olayina hic takilmiyorum. Allah bize evlat bahsetmis , ikisinde Kiz bile olsa kabulumdur. Sadece alisveriste renk belirlemek için yinede öğrenmeyi bekliyorum.
Bebisler Kis bebişi olacak kismetse.. hirka örmek istiyorum. Kafam döndüğü için hetgun biraz biraz orsem yaz sicaklarina kadar kardir. Ama renk belirle yemiyorum
en güzel renk o zaman beyaz . şimdilik bi kaç tane beyaz ör. sarı ör . cinsiyet öğrenince de renkleri ona göre çeşitlendirirsin
bol bol vaktin olacak canım. daha sıkma kendini
benim 3 ay kaldı. ve ben daha çok var diyorum kendime.
3 ay hiç az değil. daha çok gezmek istiyorum. daha çok çocuklarla vakit geçirmeye çalışıyorum.
sen de sıkma kendini.
cinsiyet tabi 3 tane kızçen olsa harika olur. ben kız çocuk hastasıyım . Allah sağlıkla sıhhatle kavuşmayı nasip etsin canım benim

X