Cici bebe + süt formülünü 1 haftadır yapıyorum ama kilo alamadım..

melpomene

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2011
17
0
kızlar bu cici bebe + süt formülünü 1 haftadır hiç aksatmadan yapıyorum ama hiç işe yaramadı bunun süresi ne kadar ? ne kadar zamanda etki gösterecek ????

canım daha 1 hafta geçmiş 1 haftada ne kadar almayı bekliyodunki ben 3 haftadır yapıyorum bunu geçen tartıldm ama kiloma bakmadm annem baktı almışsın kızım dedi, 2 ay daha devam edicem tartılıcam sonra :)

10 gün içerisinde 1 kilo almış olman gerekiyor aslında.ama 15 günde 1 kiloda alabilirsin bilmiyorum bünye meselesi heralde. sen yinede 1 ay devam et :KK3:

canlarım siz kilo almak istiyorsunuz benden size helalinden 10 kilo ananızın ak sütü gibi helal olsun offfffff offffffffffff bende vermeye uğraşıyom öpüyorum sizi:KK52:

canım daha 1 hafta geçmiş 1 haftada ne kadar almayı bekliyodunki ben 3 haftadır yapıyorum bunu geçen tartıldm ama kiloma bakmadm annem baktı almışsın kızım dedi, 2 ay daha devam edicem tartılıcam sonra :)

canım benim biran önce toparlanmam gerekiyor ama ya yoksa bu kadar aceele etmem :KK50:

bende 1 hafta devam ettim ama yok gerisi gelmedi yemek görünce midem bulanıyor artık hiçbirşey yiyemez oldum

kilo almamnın tek çözümü karbonhidrat ve protein ağırlıklı besimler tüketmek yalnız kilo alayım diyede habire tıkınmak değil yemek seçmek kilo almama sebeblerinin başında geliyor kardeşimden biliyorum benim iştahıma diyecek yoktu ne bulursam yiyiorum ama 44'ü 1 gram geçemiyordum 3 ay bebe bisküvisi sıcak süt karışımını hiç aksatmadan yatmadan önce yedim tok karnına biraz midem boşalıyo gibi olurken onu yiyip yatardım şuan 54 kg'yim mutluyum topiğimde var ordanda yorumları deneyenleri takip edebilirsiniz...

kilo alma süreci bünyeden bünyeye değişiklik gösterir mutlaka kimi 1 ayda 4 alır kimi 1 ayda 2 kg alır.

Öyle mii peki ne sıklıkta yediniz günde kaç defa hangi öğünlerde.Ben bi ara yedim ama uzun zamandır bıraktım canım isterse yiyorum
Canm bunda sureklilik onemli bir ay kesintisiz ye once.ben aksamlari yiyodum.yaani biksanda zorla devam et.kilo almaya basladikca daha cok heveslenceksin.

Kilo almak isteyenler hangi yiyecekleri daha çok tüketmelidir?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan zayıflama yöntemlerini beslenme hakkındaki önerilerini Kadınlar Kulübü TV izleyicileri ile paylaşıyor!

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Canm bunda sureklilik onemli bir ay kesintisiz ye once.ben aksamlari yiyodum.yaani biksanda zorla devam et.kilo almaya basladikca daha cok heveslenceksin.
Belki başlarım yeniden düzenli olmalı evet.ben şurup da içiyordum bi ara iştahım açılıyordu ona da ara verdim.

X