cherry handle ve sebeb

rockn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2012
20
0
hanımlar geçen gün aktara gittim zayıflama ürünlerine bakıyordum aktarcı ne aradığımı ve sorunumu sordu bende aşırı kabızlık var ve kilo veremiyorum dedim.bana cherry handle kiraz hapını önerdi.yok satıyormuş ve herkes memnunmuş.bende eskiden altın çilek hapını kullanmıştım ve yan etkilerini aşırı görüp korkup bırakmıştım.kesinlikle yan etkisi yok al eğer bir sorun görürsen gel iade et valla alıcam dedi eğer bunu almazsan sebep biberiye toz karışımını tavsiye ediyorum dedi.baktım üzerine kabızlık içindir filan yazıyor ama büyük ihtimal müshil gibidir heralde onda da şüpheye düştüm.bu iki ürün hakkında bilgisi olan var mı????

Canım ben bugün aldım cherry handle. Yarın başlayacağım. Aktar eğer kilo veremezsen paranı iade edeceğim çok eminim ben bu üründen falan deyince dayanamadım aldım. İnternette de kullanıcı yorumlarına baktım olumsuz bir şey göremedim ama insan emin olamıyor yine de. Kilomla ilgili bir değişiklik olduğunda ben yine yazarım buradan sana

Bende aynı şekilde bir kaç hafta önce bir aktarda gördüm. Tamamen bitkisel ve yan etkisi olmadığını söyledii aktar. Ayrıca para iadesinden de bahsetti. Ama şu ana kadar hiç ilaç kullanmadım. O yüzden korkuyorum açıkçası. Deneyimlerinizi mutlaka yazın. Kaç gündür bende yorumları okuyorum, almayı düşünüyorum bakalım.

Yaklaşık 3 hafta oldu kullanalı 4 kilo verdim. İştahımı inanılmaz kesti ve asla yorgunluk bitkinlik vb yan etkileri olmadı. Hiç bir yan etkisi olmadı. Bugüne kadar bir kaç ilaç daha kullandım zayıflamak için ve hepsinin sonu fiyaskoydu. Kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar :)

Yaklaşık 3 hafta oldu kullanalı 4 kilo verdim. İştahımı inanılmaz kesti ve asla yorgunluk bitkinlik vb yan etkileri olmadı. Hiç bir yan etkisi olmadı. Bugüne kadar bir kaç ilaç daha kullandım zayıflamak için ve hepsinin sonu fiyaskoydu. Kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar :)

3 haftada 4 kilo süper bence. adı hap olunca korkuyo insan işte. şimdiye kadar haptan ölen bir çok insan gördük. hap dışında yaptığın bir şey oldumu. fiyatı nedir bu ürünün. birde günde kaç sefer kullandın biraz açarmısın konuyu çok merak ettim de.

Günde 1 kez kullandım ben. Öğle yemeğinden önce yaklaşık 12 gibi ama kimi zaman uyku düzeninden dolayı saat değişikliği oldu. Hapı kullanmak dışında herhangi bir şey yapmadım: spor veya diyet gibi. Dediğim gibi zaten iştahı kesiyor ilaç. Yeşil çay tüketin günde 2 kez falan. İçinde 60 hap var. 60 TL. 2 aylık ki bence fiyatı gerçekten uygun. Tavsiye ediyorum :) Karar sizin.

Peki fazla kilonuz var mıydı? Yoksa sadece bir kaç kilo mu? Ben 4 kilo versem süper olur :)

arkadaşlar bende aktarrın tavsiyesi üzerine aldım 20 günde 3.5 kg verdim evet kilo verdiyor ama korkarak içiyorum eşim 3.sayfa gazete haberlerinemi çıkmak istiyosun diyip korkutuyo beni şuana kadar bi yan etkisini görmedim sabah akşam alınca asırı enerjiden uyuyamadım tek sefer almaya başladım 2 gün ara vedim şuan alıp almamaya karar veremiyorum 5 kg daha vermek istiyorum farklı bi tavsiyesi olan varsa cok mutlu olurum

Ben bi arkadaşımın tavsiyesı üzerine aldım ,sürekli kabızlık sorunu yaşiyordum ve zayıflıyamıyordum .ilk aldgımda gunde ıkı defa kullanmamı söyledıler .kullanmaya başladığım gun itıbarıyle kalp çarpıntısı yaptı ,geceleri uyutmadı,ınanılmaz susuyorusn ve terlıyorsun özellıkle hareketlıysen.inanılmaz bir şekılde zayıflıyorusn şok oldum .korkudan gunde bır tane almaya devam ettım .Evet ınanılmaz bırşekılde zayıflıyorsun ama ilerde birşeyleri tetıklermı bılemıyırum,

Bugün komşunun kızı kullanmış o gösterdi,zaten emziriyorum kullanmam da, yine de hap a karsiyim

Ben bi arkadaşımın tavsiyesı üzerine aldım ,sürekli kabızlık sorunu yaşiyordum ve zayıflıyamıyordum .ilk aldgımda gunde ıkı defa kullanmamı söyledıler .kullanmaya başladığım gun itıbarıyle kalp çarpıntısı yaptı ,geceleri uyutmadı,ınanılmaz susuyorusn ve terlıyorsun özellıkle hareketlıysen.inanılmaz bir şekılde zayıflıyorusn şok oldum .korkudan gunde bır tane almaya devam ettım .Evet ınanılmaz bırşekılde zayıflıyorsun ama ilerde birşeyleri tetıklermı bılemıyırum,
Kullandığınız ürünün ismi nedir?

hanımlar geçen gün aktara gittim zayıflama ürünlerine bakıyordum aktarcı ne aradığımı ve sorunumu sordu bende aşırı kabızlık var ve kilo veremiyorum dedim.bana cherry handle kiraz hapını önerdi.yok satıyormuş ve herkes memnunmuş.bende eskiden altın çilek hapını kullanmıştım ve yan etkilerini aşırı görüp korkup bırakmıştım.kesinlikle yan etkisi yok al eğer bir sorun görürsen gel iade et valla alıcam dedi eğer bunu almazsan sebep biberiye toz karışımını tavsiye ediyorum dedi.baktım üzerine kabızlık içindir filan yazıyor ama büyük ihtimal müshil gibidir heralde onda da şüpheye düştüm.bu iki ürün hakkında bilgisi olan var mı????
Merhaba kiraz kapsülüyle baya bir kilo verdim fakat kabızlığa iyi gelmiyor tam tersi kullandığım dönem boyu kabızlık sorunu çektim ama zayıflatma ve tok tutma konusunda çok iyi

X