Chanel chance kullanıcıları lütfen bakınız!

ahvalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
267
155
33
kızlar merhaba. Farkındayım bu hususta baya konu açıldı ama bu kokuyu denemeden almak üzereyim. Yapılan yorumlar bi hayli değişik. Güncel yorumlarınızı almak istiyorum lütfen :))

Nedenini bilmediğim bir şekilde bu koku da bisey beni kendinden itiyor. Cok eski ve cok sık kullanilan bi koku farklı alternatif varsa onları degerlendir derim.

Turk kadinlarinin bu chanel chance meraki nedir arkadaslar :KK48:
Canim bu kokuyu koklamadan kesinlikle almamani tavsiye ederim cok maskulen (erkeksi) bi kokudur bana gore her zevke hitab eden bi koku degil kesinlikle.. hee guzelmidir evet guzel kokudur migreni tetiklemez asla baymaz nekadar sıkarsan sık rahatsiz etmez oturduktan sonra cok hos kokar ilk baslarda erkeksi kokar tabii ama kalicidir..

SAnırım meraktan :) tom ford bvlgari calvin klein dem sonra buna sarayım dedim :)

Bu koku benim senelerce takık olduğum şişe şişe bitirdiğim koku:) öncelikle çok güzel bir kokudur başta sert bir açılış yapar fakat oturduktan sonra öyle mis gibi kokar ki çevreden çoğu kişinin dikkatini çektirip “ne güzel kokuyor burası” dedirtir... ben baya baya bunu çoğu sıktığımda gördüm:) şu aralar çok sıkmıyorum çünkü biraz daha yeni kokular deniyorum. Ama hep masamda şişesi vardır.

Chanel Chance ve "erkeksi"???????
Hafif ve çiçeksi bir koku nasıl "erkeksi" oluyor ilginç gerçekten...
Kokladığım en zarif parfümlerden biri ve tam bir yaz parfümü.. Bir lise öğrencisi genç kız bile kullanabilir bence... Farklı bir parfümden mi bahsediyoruz, ya da siz parfümün açık/doldurma versiyonlarıyla mı yorumluyorsunuz bilemedim...

Kokladığım en zarif parfümlerden biri ve tam bir yaz parfümü.. Bir lise öğrencisi genç kız bile kullanabilir bence... Farklı bir parfümden mi bahsediyoruz, ya da siz parfümün açık/doldurma versiyonlarıyla mı yorumluyorsunuz bilemedim...
Açıkçası bende chanel chance’ı 18-22 yaş aralığımda çok kullandım. Gerçekten genç kızlara bile yakışan bir koku bence. Chanel coco mademoiselle daha oturaklı kadınsıyken chanel chance daha kıpır kıpır daha her yaşa müsait. Ayrıca mevsim olarak bende her mevsime gittiğini düşünüyorum bu kokunun. Ay bu kadar konusunca özledim gidip bir iki fıs pıslatayım bari:KK30:

Evet chanel chance kesinlikle ve kesinlikle maskulen erkeksi bi koku coco mademoiselle de oyle.. ben orjinaline gore yorumluyorum.. chance in dolumlarida daha beter erkek parfumlerinin cakmasi gibi.. chance serisinin tendre olani ve eau fraiche olanlari gayet hafif ve ciceksi kokular ama kalici degiller.. klasik olani ise kalici agir ve maskulen bir koku.. 😉
her kesimden kadinlar kullaniyor lise ogrencisinden is kadinina.. gencinden yaslisina kadar.. ve bu parfum bilin ki turkiyeden baska hic bir ulkede bukadar yaygin kullanilmiyor..

Nefret ettiğim bı parfüm nasıl bu kadar çok seveni var asla anlayamadım. Bu parfüm beni o kadar itiyor ki ne zaman bu kokuyu duysam burnunu tirmaliyor çok rahatsız oluyorum hatta kullanan kisi bile itici gelmeye başlıyor o kadar nefret ediyorum bu parfüm den. İçinde portakal olmamasına rağmen limondan mıdır nedir Bana hep kucuckken uzun süre kullandığım portakallı surubumu hatırlatıyor ve tiksiniyorum resmen.

X