çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

bence minik şeyleri almayın mesela baharatlık ,ne bileyim süs esyası zaten es dost arkadaşlar getirecektir hep öyle olmazmı nevresim takımı vs bu arada banada atarmısınız site adresini

hisarda şuan çok güzel bir kampanya var. resmi eklemek isterdim size ama ekleyemiyorum.
9 parça monaco tencere seti(altın sarısı kulpları)
4 parça monaco cezve seti
4 parça monaco çaydanlık seti
1 adat monaco düdüklü 6 lt
89 parça çbk takımı(ben rio takımı begendim)
parça sayısını net hatırlamıyorum 12 kişilik yemek takımı (ben rio kristali begendim)
monaco çayseti( 6 adet çay altlığı,6 adet kaşık, 6 adet çay bardağı ve tepsisi)
1600 tl.henüz almadım.almayı düşünüyorum.fiyat çok cazip..

ben aldım canım bu kampanyadan:lepi:

Kızlar Tac-linens'te de indirim var %50 oranında...

merhaba;
böyle bir kampanya olduğundan emin misiniz?internet sayfalarında bu şekilde bir bilgi yok...

bir de nette bi site var ismini sana ozelden atayim, cok guzel indirimler oluyo ama davet edilerek uye olunuyor mail adresini bana msj atarsan sen de uye olabilirsin..

MERHABALAR
ben yeni üye oldum bu siteye ve sana özelden mesaj atamıyorum 50 tane mesaj atmış olmam gerekiyormuş
ama sanırım sen atabilirsin bana da bu indirimli alışveriş sitelerinin mesajlarını atarsan sevinirim:))
teşekkürler...

taç birillant var hisara bak karaca her daim kampanyada ya ben çeyiz alırken mağazalarda da farklı kendilerinin koyduğu kampanya var genelde onlardan yararlandımvede çok güzellerdi oturma gurubu alıyormusun erkeğe valiz var mı sizde sizin adetlerede bakın ha bittimi değil eksik bitmiyor bitmiyor

bir de nette bi site var ismini sana ozelden atayim, cok guzel indirimler oluyo ama davet edilerek uye olunuyor mail adresini bana msj atarsan sen de uye olabilirsin..

[color="darkorchid"][/color]
canım çok sağolasın yolladım bakalım beni üye yaparlarsa:))dediğin gibi davetiye falan diyodu ama...
Umarım bir sorun olmaz bekliyeceğiz artık....

ben dün evkurdan jumbonun çatal bıçak yemek takımı ve tencere takımını aldım ayrıca şekerlik çelik çaydanlık çay seti tepsisi 2100 tl ye aldım
normal fiyatı tencere ve çatal bıçağın sadece 2200 tl
bu her jumbo satan yerde var 1500 tl den başlayan fiyatlarla modele göre değişiyor benim extradan yemek takımım da oldu

benden önce yazan oldu mu bilmiyorum ama dün arkadaşım söyledi forum istanbul'un bir katı sadece çeyiz mağazalarına ayırılmış ve yeni açıldığı için hepsinde %30 indirim varmış. nişan telaşından vakit bulamadım henüz ama haftaya gidip talan edicem oraları. :-)

miss_curious
tamam tatlım oldu kabul ettiler beni dün hemencecik...
inşAllah faydalı olur...

Kızlar MUDO da 2 ocakta başlayan büyük bir indirim var sanırım ,internet sitesinde yazıyor.

evet valla o siteyi bende merak ettim.kimler üye olduysa beni de bilgilendirirse çok çok mutlu olucam.bu aralar çeyiz ile kafayı bozdum ben.bilenler bilgilendirebilir mi lütfenhihoyyyt

Buarada bernardo mağazalarında bir kampanya var nette sitesinde yazıyor.çatal-bıçak takımı ve yemek takımı alana 200 tl'lik hediye kuponu var.duyrulur...

X