Çeyiz için ütü marka/model

Bu model

Screenshot_20230817_173502_Google.jpg

Philips azur var bende ısı ayarını otomatik yapandan asla tavsiye etmiyorum açmıyor resmen kırışıklıkları
Benim de bundan var milattan önce almıştım hala evlenmedigim için kullanmadim o yüzden yorum yapamayacağım 😅 ama pişman değilim altın gibi değerlendi o da. Aldığımda 300 tl falandi şimdi uçmuş 😅

Benim de bundan var milattan önce almıştım hala evlenmedigim için kullanmadim o yüzden yorum yapamayacağım 😅 ama pişman değilim altın gibi değerlendi o da. Aldığımda 300 tl falandi şimdi uçmuş 😅
Otomatik olan mı valla pişman oldum 2018 de almıştım bende sanırım o fiyatlardaydı tam hatırlamıyorum da asla açmıyor kırışıklıkları. Başlarda iyiydi kısa sürdü 🤭

Otomatik olan mı valla pişman oldum 2018 de almıştım bende sanırım o fiyatlardaydı tam hatırlamıyorum da asla açmıyor kırışıklıkları. Başlarda iyiydi kısa sürdü 🤭
Evet ben de tam o yıllarda aldimm
5 senede altın gibi durduğu yerde degerlenmis😅 tüh memnun kalmadiniz demek
O sıralar çok övülüyordu o yüzden almıştım
Gerçi ben neredeyse hiçbir şeyi utulemedigim için sorun yok anca gömlek falan
Onun haricinde makineden çıktığında silkeleyerek asiyorum her şeyi ütülü gibi oluyor 😅

Tamamen şans işi bence iyi marka alırsın kötü cikar orta sınıf bir marka alırsın iyi çıkar. Sadece alırken bir sıkıntı çıktığı zaman parçası bulunabiliyor mu buna dikkat et. Benim ütüm jilet gibi yapardı mükemmeldi canım aşkım ütüm ama bir parçası bozuldu ve artık o marka o model ütüyü uretmedigi için parçası yok :KK14:

Philpsin bir ütüsü var kız kardeşimin çeyizine aldık. Kuzenim bundan kullanıyor aşırı memnun diye biz de kardeşime onu aldık. Eğer isterseniz buradan reklam olmasın özelden ütünün model numarasını filan atayım size bir bakın yorumlara filan.

Tamamen şans işi bence iyi marka alırsın kötü cikar orta sınıf bir marka alırsın iyi çıkar. Sadece alırken bir sıkıntı çıktığı zaman parçası bulunabiliyor mu buna dikkat et. Benim ütüm jilet gibi yapardı mükemmeldi canım aşkım ütüm ama bir parçası bozuldu ve artık o marka o model ütüyü uretmedigi için parçası yok :KK14:
Haklısınız o yüzden çok pahalı bir şey almayı düşünmüyorum

Evet ben de tam o yıllarda aldimm
5 senede altın gibi durduğu yerde degerlenmis😅 tüh memnun kalmadiniz demek
O sıralar çok övülüyordu o yüzden almıştım
Gerçi ben neredeyse hiçbir şeyi utulemedigim için sorun yok anca gömlek falan
Onun haricinde makineden çıktığında silkeleyerek asiyorum her şeyi ütülü gibi oluyor 😅
Bende minimum düzeyde kullanmaya çalışıyorum yoksa çıldırıyorum😂 ütüyü satan da kuzenim. Şimdi diyor otomatik olanlar böyle. O zaman niye demedin yahu

X