Çeyiz bohçam olmadığı için mi koca adaylarım yok? Bana çeyiz gönderin lütfennnn

Al kiz ceyizine benden de terlik gelsin musluklu donla takim yaparsin
Screenshot_2023-04-13-00-24-42-093-edit_com.android.chrome.jpg

Begüm bak çeyiz kına nişan düğün ne varsa yap kız insanın içinde kalıyor 🤣 ilk evliliğimde çeyizsiz gittim acaba ondan mı 6-7 ayda boşandım ya şimdi içime kurt düştü.

Trendyol yorumları okumaya başlayalım biz çeyiz tayfası var full çeyiz grubu kuralım bende baslicam dizmeye 😂 link atarız birbirimize

Begüm bak çeyiz kına nişan düğün ne varsa yap kız insanın içinde kalıyor 🤣 ilk evliliğimde çeyizsiz gittim acaba ondan mı 6-7 ayda boşandım ya şimdi içime kurt düştü.

Trendyol yorumları okumaya başlayalım biz çeyiz tayfası var full çeyiz grubu kuralım bende baslicam dizmeye 😂 link atarız birbirimize

Trendyoldan koca linki at kızzz

Kızlar ben hala anlı şanlı gelin olamadım. Başlıkta gördüğünüz gibi artık böyle anlı şanlı gelin olup, havuzlu siteye gelin gitmek istiyorum. Villa da olabilir. Ama hiç düzgün koca adayım olmadı bugüne kadar :cry:

Bir tane çeyizimde çift kişilik nevresim takımı var, bunu indirimlerde bir sene önce almıştım. Bunun dışında çeyizimde hiçbir şey yok. Galiba bu yüzden gelin olamıycam.

:cry::cry::cry::cry::cry:

Bu sitede kız kurusu olarak kalmamam için sizden çeyiz, bohça adetleri bekliyorum. Adres vericem bana çeyiz eşyası gönderin. Havlular, lifler, donlar,pijamalar ne varsa kabulum.

Özellikle havuzlu sitedeki evlerinizin tapusunu bana çeyiz diye gönderebilirsiniz çok sevinirimmm.
Ben 5 seneye yakın hazırladım hatta daha öncesinden eksik bitmiyorki.

Sadece 20 bin liraya aldigim yemek odası takımı kahvaltı TK. Çatal kaşık 2 adet tencere seti 2 adet çay kahve makinesi ve mikserler. sadece 4 te 1 i bile değil
Zor değil mi ya alıp saklamak yer bulmakta zor evlenirken gidip alınır ev dizerken bilemedim önceden almak biraz saçma gibi 🤭 ama kültür de var ona lafım yok da kullanışlı değil öyle biriktirmek ev ıvır zıvır dolar

Sadece 20 bin liraya aldigim yemek odası takımı kahvaltı TK. Çatal kaşık 2 adet tencere seti 2 adet çay kahve makinesi ve mikserler. sadece 4 te 1 i bile değil

Yine iyi makineleri hazırlamışsın, onlar şimdi kaç katı fiyatına çıktı. Çok kullanmayacağın makineler varsa, onları sat çok kullanmadan, kar edersin.

X