Ceviz Suyu ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ben de başladım bugun ama bi kaç sitede ishale iyi geliyor dio burdada kabıza hangisi doğru?? 500 ml lik pet şişenin içine koyuyorum cevizi ve aklıma geldikce içiyorum. çok sık tuvalete çıkarıo..vee sene sonunda balomuz var zayıflamak zorundayım mafoldumben napcamm acil zayıflamam lazım

arkadaşlar abim ,in yüksek kolestrolü vardı o dediğiniz şekilde ceviz suyunu içti hergün ve şuan gözle görülür bi kilo kaybı var ayrıca kolestrolüde normale düştü hem çok sağlıklı hemde sağlıklı bi şekilde kilo verdiriyo bende deniycem şimdi ama akşamdan hazırlayıp taze bi biçimde içmeniz çok önemli gelişmeleri yazacağım tekrardan

bende 3 gündür yapıyorum.gece bardağa hazırlıyorum,sabah kalkar kalkmaz suyunu içip cevizleri yiyorum.kilo anlamında 3 günde birşey olmaz zaten ama bağırsakları müthiş çalıştırıyor.benim zaten çok şükür öyle bir problemim yoktu ama 2 kat hızlandı:KK1:
ishale yakın halde oluyor.birde yemek yedikten sonra bağırsaklar hemen harekete geçiyor.
bu etkisi hissedilir derecede,umarım kilo vermede de işe yarar.15 gün kadar kullanayım az çok farkeder zaten.
gelişmeleri olumlu yada olumsuz yazarım.

Ceviz suyunun saça iyi geldiğini biliyordum ama diyet için bir öneri olacağı aklıma gelmezdi bunu nerden duydun ve ne kadar sağlıklı ..?Çünkü bazen bitkisel deyip kullandığımız şeyler ölüme kadar götürebiliyor..?:1closedeyes:

Şu ceviz duyunu nasıl kulalnıyorsunuz açık açık biri yazars abana çok iyi olur please kızlar ? zemuszemusBirde ben deneyeyim :-)

Şu ceviz duyunu nasıl kulalnıyorsunuz açık açık biri yazars abana çok iyi olur please kızlar ? zemuszemusBirde ben deneyeyim :-)

ben geceden büyükçe bir bardak suyun içine iki yarım ceviz atıyorum.sabahta önce suyunu içiyorum,sonrada cevizleri yiyorum.bu kadar basit :)

Umarım işe yara mideme sahip çıkamıyorum ve acilen 3 kilo vermem gerekiyor yoksa alıp başını gidiyo bendeki bünye...:bbo:

kilo veren varmıı ??

tatlım kilo veren yoktur merak etme. ceviz suyu sadece kolestrolü ve şekeri düşürüyor.annem 4 adet cevizin içindeki kabuğu suda 30 sn ye kaynatip şekeri için içiyordu.şekeri güzel düşürüyor. eğer zayıflamak istiyorsan sabah aç karnına yarım çay bardağı elma sirkesini 1 su bardağına karıştır iç. ara öğünlerde 1 meyva ve küçük kase yoğurt ye. hem aç kalmazsın hemde az kalori alırsın.ana öğünlerdede muhakkak 1 dilim kepek ekmeği ve 4-5 kaşık susuz sebze yemeği ye.eğer makarna pilav yemek istiyorsan o 1 dilim ekmeği iptal edeceksizn ve pilavı makarnayı 4 kaşıktan fazlada yemeyeceksin.canın çok tatlı çekerse ikindi ara öğününde elma ve yoğurt un yerine 1 küçük kase sütlü tatlı ve çay içebilirsin.akşam kesinlikle tatlı yok.akşam yemeğinide 6 da yemeye çalış. yatmadan 2 saat önce yine meyva ve yoğurtunu ye.yoğurt meyvadaki şekeri dengeliyor ve bağırsakları kısacası metabolizmayı çalıştırıyor.sadece sabır.inanın oluyor.haftada 4 kerede 1 saatlik yürüyüş yap.hergün değil haftada bir aynı gün iç çamaşırlarınla kahvaltıdan önce tartıl...bir defter tut ona yaz.haftada kaç kilo vermişsin takibe al...:teytey:

Babam bu yöntemle yıllar önce yüksek olan kolesterolünü bayağı düşürmüştü
Benim de kolesterolüm 220 ye çıkmıştı,şimdi bende deniyorum,zaten yılda bir kan tahlili yaptırırım
1-2 hafta kadar deneyip bakıcam,kan tahlilimi yaptırıp yazarım merak ediyorum..

kilo veren varmıı ??

slm kızlar ben yaklaşık 40 gündür akşam 7de 1 bardak suya 1 ceviz içi ve perdesini koyup sabah 7.30 gibi içiyorum kilo verdimmi çok az ama ben tiroid hastasıyım kolay kilo veremiyorum. Arkadaşla birlikte başladık o 1 ayda 3 kilo verdi bende olan değişim ise ilk günlerde sivilceler çoğaldı ama sonra yok oldular bedenimin üst bölgesinde incelme oldu göbişte toplandı sanki yağlar aşağı doğru iniyor sanki yağlar :) ben kolestrol için yaptım devamda edicem çünkü kilo veremesemde kendimi iyi hissetmeme yardımcı oluyor kabızlık sorunumu yok etti

s.a kızlar annemin diyetisyeni de sabah içmesi için bunu vermişti.akşamdan 1 bardak suya 2 ceviz içini ve 2 kuru kayısıyı koyuyosunuz sabah bunun suyunu içiyosun aç karna.umarım işe yarar:)

Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim sizinle bildiğim birseyi paylaşmak istedim.
ceviz suyuyla zayıflama ben 2 haftadır deniyorum.midem biraz indi.İşe yarıyor
tanıdıklarımda kilo verenler baya var.

Yapışı:1 bütün ceviz için akşamdan bir bardak suya koyun sabah aç karnına suyu için hem bağırsakları çalıştırıyor ve kabızlığada iyi geliyor aynı zamanda kolestrolüde düşürüyor.

annem kolestrolü için bunu aylarca kullanmıştı çokta faydasını gördü ama zayıflama gibi bir durum olmadı. ben o yüzden denemedim ama hep merak etmiştim :44:

X