Çene Estetiği Çeneuçu protezi ameliyati oldum, çok mutsuzum.

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Neva2i

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
20
5
29
09.06.2019 tarihin de çeneuçu protezi ameliyatı oldum ve 9mmlik implant yerleştirildi, çenem cok küçüktü.
Ve şuan iki gözüm iki çeşme ağlıyorum çenem ayni bir masa tenisi topu gibi etli ve büyük, devasal geliyor gözüme. Allahım sen yardim et ya, böyle nasil yaşarım. Lütfen dua edin şişlik olsun, ödem olsun. Son hali bu olmasın.
Ayni tecrübeyi yaşayanlar var mi?

Son düzenleme:
09.06.2019 tarihin de izmir de bir KBB doktoruna çeneuçu protezi ameliyatı oldum ve 9mmlik implant yerleştirildi, çenem cok küçüktü.
Ve şuan iki gözüm iki çeşme ağlıyorum çenem ayni bir masa tenisi topu gibi etli ve büyük, devasal geliyor gözüme. Allahım sen yardim et ya, böyle nasil yaşarım. Lütfen dua edin şişlik olsun, ödem olsun. Son hali bu olmasın.
şimdi nasılsın o ödemdir ben dolgu yaptırdığımda bile şişti bişektomide oldum yüzüm patlayacak sandım ama geçti iltehapta olabilir ama atarsın

Çenenizin resmi var mi?
Belki size öyle geliyordur gözünüz henüz alişmadığı için.Yada ödem vs olabilir.Düzeltilebilecek birşeydir diye umuyorum.
Benimde çene yapım sivri üçgen mesela ama çok takmıyorum.Ki artik üçgen yüz hatları moda.Millet bıcak altina yatiyor bunun icin.Sizinki tam nasil bilmiyorum ama.

Ben çene implantimi çıkardım arkadaşlar.
Oval, yuvarlak yüz şekli olan insanlara da asla tavsiye etmiyorum. Türkiye de ki implantlar çünkü kanatsız yani yanak bölgesinden o implanta bir geçiş noktası sağlanamıyor. Ayrıca silikon implant hissediliyor ve cok ağırlık veriyor, yere yapışacak gibi hissediyordum her an kafam.
Implant boyundan öte tipi önemli, kanatlisi var bunların.
Size bir video bırakacağım buraya, anlarsınız o zaman yuvarlak oval, geniş, kare güzlü insanlar da nasil duruyor o implant.

09.06.2019 tarihin de izmir de bir KBB doktoruna çeneuçu protezi ameliyatı oldum ve 9mmlik implant yerleştirildi, çenem cok küçüktü.
merhaba ben de 2 sefer aynı ameliyatı oldum ilk ameliyat en büyük implanttı ikinci revizyon en küçük implantı taktırdım korkmayın başta aşırı büyük oluyor en son ben sokağa ağız maskesi takarak çıkardım insanların dehşet dolu bakışları vardı... sonra ufacık oluyor ancak benim alt dudağım kapanmıyor sizde de aynı problem var mı

Beru hanım ben çıkartmak zorunda kaldım, yukarıda belirttiğim gibi.
Küçük boy implant bile tercih edilse, sizin yüz şekliniz cok önemli.
Oval, yuvarlak, kara yüz şekillerinde uzun kanatlı bir implant gerekli gecişi yumuşatmak için, yoksa öyle o implant orada çıkıntı şeklinde duruyor.

Ben implantı çıkardım ama hala kapanmıyor ağızım.
Dudaklarim kavuşmuyor birbirilerine. Iki aydan fazla oldu çıkartalı işte.
Öncesi sonrası resimleriniz varsa özelden mesajlaşsak olur mu bende atarım size.

Ben implantı çıkardım ama hala kapanmıyor ağızım.
Dudaklarim kavuşmuyor birbirilerine. Iki aydan fazla oldu çıkartalı işte.
Öncesi sonrası resimleriniz varsa özelden mesajlaşsak olur mu bende atarım size.

Canım bizimle fotoğraf ve doktor bilgisi paylaşır mısın? Özelden mesaj yolladım

merhaba ben de 2 sefer aynı ameliyatı oldum ilk ameliyat en büyük implanttı ikinci revizyon en küçük implantı taktırdım korkmayın başta aşırı büyük oluyor en son ben sokağa ağız maskesi takarak çıkardım insanların dehşet dolu bakışları vardı... sonra ufacık oluyor ancak benim alt dudağım kapanmıyor sizde de aynı problem var mı

Canım doktor bilgisi ve fotoğraf paylaşır mısın? Yaptırmayı düşünenlere fikir vermesi açısından

Ben çene implantimi çıkardım arkadaşlar.
Oval, yuvarlak yüz şekli olan insanlara da asla tavsiye etmiyorum. Türkiye de ki implantlar çünkü kanatsız yani yanak bölgesinden o implanta bir geçiş noktası sağlanamıyor. Ayrıca silikon implant hissediliyor ve cok ağırlık veriyor, yere yapışacak gibi hissediyordum her an kafam.
Implant boyundan öte tipi önemli, kanatlisi var bunların.
Size bir video bırakacağım buraya, anlarsınız o zaman yuvarlak oval, geniş, kare güzlü insanlar da nasil duruyor o implant.
Merhaba bende cene implanti olmayi dusunuyorum cenem geride bu beni mutsuz ediyor burun ameliyatida oldum ama hala yandan fotograf cektiremiyorum sanirim tek basina burnum sorun degildi cenede bunun icinde ama burdan biraz arastirma yapiyorum acikcasi cok korktum :KK43:

Merhaba bende çene ucuma impanlt yaptırmıştım yaklaşık 1 yıl önce geçen sene haziran ayı olması lazım. İlk hafta sürekli ağladım sargılar çıktıktan sonra. Hemen geri çıkartmalarını falan istedim ama doktorum ve çevremdeki insanlar beklemem gerektiğini söyledi. İlk 1-2 ay çok kötü bir görüntüye sahipti fakat aylar geçtikçe oturdu ve şu an çok mutluyum çok güzel oldu. Tek beğenmediğim nokta çenemin ileri doğru değilde biraz aşağı doğru durmasını istiyordum ben fakat doktorum o şekilde takılmayacağınında mümkün olmadığını söylemişti. Tek eksiklik bana göre o onun haricinde çok memnunun ve mutluyum

Merhaba bende çene ucuma impanlt yaptırmıştım yaklaşık 1 yıl önce geçen sene haziran ayı olması lazım. İlk hafta sürekli ağladım sargılar çıktıktan sonra. Hemen geri çıkartmalarını falan istedim ama doktorum ve çevremdeki insanlar beklemem gerektiğini söyledi. İlk 1-2 ay çok kötü bir görüntüye sahipti fakat aylar geçtikçe oturdu ve şu an çok mutluyum çok güzel oldu. Tek beğenmediğim nokta çenemin ileri doğru değilde biraz aşağı doğru durmasını istiyordum ben fakat doktorum o şekilde takılmayacağınında mümkün olmadığını söylemişti. Tek eksiklik bana göre o onun haricinde çok memnunun ve mutluyum
Merhaba bende olmayi düşünüyorum fakat cok korkularim var. Dr adini ve bana foto atabilir misiniz rica etsem. Cevremde de herkes yaptirmama karsi :KK43:

X