Çene Estetiği Çene ve boyun sarkması

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

AttaQue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
2.710
20
Çok merak ediyorum , gerçi televizyonda bir sürü ünlü bu ameliyattan oluyor ama nasıl bir operasyondur , sakıncaları nelerdir , ameliyat sonrası tekrar gıdı oluşabilir mi?

Ben değil aslında arkadaşım merak ediyor , onun gıdısı var benim yok dermişim :KK70:

Bilgisi olan bizimle paylaşırsa çok sevinirim.

seda sayan gıdısının yağlarını aldırıp duruyor güzelde duruyor benimde gıdım var beni olduğumdan şişman gösteriyor oturken kalkınca a okadar kilolo değilmişsin diyorlar 66 kg bende ilgileniyorum yaptıran arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşmak istiyorum.

Gerçekten de öyle birazcık gıdı bile insanı şişman göstermeye yetiyor.
Üzülüyorum yaşımız biraz ilerleyince iyice sarkıcak diye :KK43:

Dudaklarınızı içe büzüyorsunuz ve bir kalemi yerleştiriyorsunuz , sona kalemi ileri geri hareket ettirmeye çalışıyorsunuz. Yüz kaslarıyla birlikte boyun gıdı ve çene kasları da hareket ediyor.
Denemekte fayda var :KK66:

selam bursalı arkadasım benımde gıdı cıktı sınır oluyorum bıraz sarktı hergun alt çenemı asagı doru gererek kaslarımı gerıyorum bıraz duzelır umarım.

merhabe bende birisinden günde sürekli yapabileceğiniz ve her hatırladığınız da kolaylıkla yapabileceğiniz birşeyi biliyorum.çenenizi alta doğru açıp öne gerdirerk yukarı doğru kapatınız umarım faydasını görürsünüz.

slimlipo ile gıdıdan yağ çekiyorlar ben de düşünüyorum çok minik bir işlemle daha güzel görünebilir
ama boyna hiçbir estetik cerrahi yapılamaz o yalan
çünkü damarla dolu bir yer
ancak derma roller filan olur boyuna

X