Çene Estetiği Çene Dolgusu lütfen yardım :(

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Ben de çenemin belirgin olmasını istedim hep. 2014 yılından beri meşakkatli bir çalışma içindeyim ama net sonucu izmirde bir plastik cerrahtan aldım açıkcası.
Yüzü V şeklinde olan kime sorduysam açıklamadılar. Sonuçta bir işlem yapıldığı belli ama kimse söylemiyor. Sanki söylenmese anlaşılmayacak poffff. Neyse bir arkadaşım ( o da instagramda bir fenomen ) bana kendisinde ki değişimin sırrını anlattı. İstanbulda bu işlemi pahallı yapıyorlar, bir de pişti olmak var işin içinde. O yüzden izmirden Saime Irkoren adında bir plastik cerrah buldum ona yaptırdım dedi.
Onun yüzünde ki değişimi görmeseydim gitmezdim ben de. Ama müthiş olmuş.
Gittim, yapılacak işlemleri bana tek tek anlattılar. Önce tereddütlerim vardı ama sonuç beni mutlu etti.
Sorununuz benim ki gibiyse, Eki Görüntüle 1845007

Dr Saime Irkoren e bir bakın isterseniz.
İnstagrama fotomu koymasına müsade ettim.
drsaime adıyla bakabilirsiniz kızlar.
Vay be müthiş olmuş

Çene dolgusuna çok az yorum gelmiş. Forumda çok yaptıran yok galiba. Ben de yaptırdım bugun. İstanbuldayim ben. Çok memnun kaldım. Artık yandan bakınca çok güzel bir hattım var. Yaptıracaksanız değişimden korkmayın. Çok güzel oluyor. Tabi eğer çeneniz benimki gibi yoksa 😂

Çene dolgusuna çok az yorum gelmiş. Forumda çok yaptıran yok galiba. Ben de yaptırdım bugun. İstanbuldayim ben. Çok memnun kaldım. Artık yandan bakınca çok güzel bir hattım var. Yaptıracaksanız değişimden korkmayın. Çok güzel oluyor. Tabi eğer çeneniz benimki gibi yoksa 😂
ya ben yaptırmayı düsünüyorum fakat cok kararsızım dolgu gecici oldugu icin sürekli sürekli onunla ugrasmak istemiyorum gerci doktorum 3 kez yaptırdıktan sonra kalıcı oluyor dedi ama bilemiyorum ameliyat mı olsam kararsızım

ya ben yaptırmayı düsünüyorum fakat cok kararsızım dolgu gecici oldugu icin sürekli sürekli onunla ugrasmak istemiyorum gerci doktorum 3 kez yaptırdıktan sonra kalıcı oluyor dedi ama bilemiyorum ameliyat mı olsam kararsızım
Evet cildinizin su tutmasına bağlı da olarak 3-4 uygulamadan sonra kalıcı oluyor. Bence ameliyattansa bunu tercih edin. Ya beğenmezseniz yapılan çeneyi? Bunda en azından baktınız diyelim begenmediniz 12 ay sonra gidecek, endişelenmezsiniz.

Evet cildinizin su tutmasına bağlı da olarak 3-4 uygulamadan sonra kalıcı oluyor. Bence ameliyattansa bunu tercih edin. Ya beğenmezseniz yapılan çeneyi? Bunda en azından baktınız diyelim begenmediniz 12 ay sonra gidecek, endişelenmezsiniz.
Haklısınız ameliyat daha riskli en iyisi dolgu gibi teşekkür ederimm ama nedense forumda çok konusu yok çene dolgusunun şaşkınım :) daha çok herkes burun estetiğine yönelmiş sanırım

Selamlar
Kime yaptırdınız ?

Selamlar
Kime yaptırdınız ?
Forum kurallarını çok bilmiyorum yasak değildir umarım. Ben Orçun Yıldız’a yaptırdım İstanbul Akatlar’da muayenehanesi var. Çok güvenilir ve temiz çalışıyor. Bir hafta sonrasında alnıma ve göz kenarlarıma botoks da yaptırdım uyusturucu merhem bile sürdürmedim eli o kadar hafif ki☺️ Muayenesi ücretsiz korkuyorsanız gidip bir fikir alın derim ben. 😉

Merhaba. Çenem geride olduğu için uzun zamandır çene dolgusu düşünüyordum ve nihayet bugün yaptırdım:)benim gibi yaptırmadan önce aklında soru işaretleri olanlar için yardımcı olabilirsem ne mutlu:)Doktorum Mehmet Akgün, çok güleryüzlü bir insan aklınızda ne varsa hiç çekinmeden sorup cevabınızı alabilirsiniz. Çene dolgusu ağrısız acısız bir işlem en güzeli de kısa sürede sonucu görebiliyor olmanız:)
Bence sizin daha belirgin bir çeneye ihtiyacınız var bu eksik olmuş

Rica ederim ne demek :) mehmet beyin yeri kizilayda.. Dilerseniz açık adresi de yazabilirim. Ben toplamda 2.700 e yaptırdım. Toplamda 4 ml dolgu kullanıldı ve kalıcılık süresi 2 yıl. . Ama bu fiyatlar sizin yüzünüzde ki ihtiyaca göre değişiklik gösterecektir. Belki 2 ml yeterli olacak belkide daha fazla kullanılacak .. zaten miktarını doktorunuzla birlikte Karar veriyor olacaksiniz
Merhaba ne zaman yaptırdınız acaba ? Ne kadar süre sonra erimeye başlıyor ve tamamen erimesi kaç ayı buluyor ?

X