Çekim Yasasıyla Hayatıma Çektiklerim👸🏻

Kim yapacak o mantıyı ?
Söyliyim.
Eve giderken yolumun üstündeki a101'e ugrayıp dolaptan kıymadan hallice soyalı olan mantısını kucaklayıp eve gidip yapiciim ve evet dedigin gibi hayalimdeki mantıyı yine kendi sayemde yiyeceğim.
Ama yok buzdolabı eğer hareket kalbiyeti kazanıp ben eve gidene kadar mantıyı pişirip hazır etmiş olursa olayın sokuyla mantıyı yemeden ölürüm ki.
Her an bir arkadaşın sana mantı hediye edebilir hadi gel akşam mantı yaptım yiyelim diyebilir. Böyle düşünelim çekelim mantıyı
Hayır o değil de bu konu Mune'yi de çeker :KK70: Bak etiketlemedim ama yine de gelecek çünkü çekiyoruz ddhjdhdhhd

Hepimiz birer enerjiyiz aslında bunun farkına varabilene ne mutlu
İmajinasyonu çok denedim çoğu zaman da olmuştur
insanlar genel de yazdıklarını yaşarlar ve hayal ettiklerini de ama istikrarla
Özellikle lütfen uykuya dalmadan 5 dk önce hayal edin isteklerini ve olmuş gibi de yazın sevdiğiniz bir kitap arasında saklayın
düşünün olmuş gibi yapın beyin daha çok inanıp çağırıyor
bu konuyla alakalı orta son sınıfta nedendir bilmem kendimi hep annemin yatağında ve kaza geçirmiş çok ağrı çekiyor gibi düşünürdüm
ve aradan 1 sene geçti trafik kazası geçirdim annemin yatağında ağrılarla yattım
Çoğu şeyi de yaşadım uyguluyorum uygulamaya da devam edeceğim

Hepimiz birer enerjiyiz aslında bunun farkına varabilene ne mutlu
İmajinasyonu çok denedim çoğu zaman da olmuştur
insanlar genel de yazdıklarını yaşarlar ve hayal ettiklerini de ama istikrarla
Özellikle lütfen uykuya dalmadan 5 dk önce hayal edin isteklerini ve olmuş gibi de yazın sevdiğiniz bir kitap arasında saklayın
düşünün olmuş gibi yapın beyin daha çok inanıp çağırıyor
bu konuyla alakalı orta son sınıfta nedendir bilmem kendimi hep annemin yatağında ve kaza geçirmiş çok ağrı çekiyor gibi düşünürdüm
ve aradan 1 sene geçti trafik kazası geçirdim annemin yatağında ağrılarla yattım
Çoğu şeyi de yaşadım uyguluyorum uygulamaya da devam edeceğim
Evet gerçekten iyiyi çektiğimiz kadar kötüyü de çekme olasılığımız var, çok geçmiş olsun.🙏🏻

Merak ettiğim birkaç konu var.

Üniversite tercihleri sonuçta sizin seçtiğiniz okullar arasından geliyor. Siz Sinop'u yazmasanız (sonuçta deniz kenarı olduğunu bilerek yazmışsınızdır) gelmezdi. Muş'u yazmışsınız da çekim yasası sayesinde Sinop gelmiş gibi anlaşılıyor. Puanınız da yetiyorsa Sinop gelmesinden doğal bi şey var mı? 🤔

Pandemiyi nasıl çekim yasası ile çektiğinizi anlamadım. Siz tüm dünyayı etkileyen bi olayı çekebiliyorsanız kıtlık bitsin, savaş sona ersin falan deyin Afrika'ya Ukrayna'ya falan da yarasın madem bu durum 🤔

Ya da okulunuz uzadıysa sınavlardan geçemediniz demektir. Çekim yasası ile sınav kağıdını mı çekeceksiniz kendinize? 🤔

Kolye, baklava, hadi bi nevi ilişkinizde çekim yasasının mantığını anladım ama bunlar bende oturmadı asla :)
Hayır, belirttiğim gibi Sinop'un Türkiyede hangi bölgede olduğunu dahi bilmiyordum ve tercihlere yazdığım onca şehirden tam çekim yasamda imgelediğim şekilde bir şehir oluşu hiçte azımsanacak bir şey değil.

okula gelince de der çalışmaktan keyif aldığımı, masa başında soru çözdüğümü vs imgeleyince zaten ders çalışma halini kendime çekmiş olacağım mantıken ve gerçekleşmesi demek sınava hazırlanıp iyi puan almak demek.

pandemiye gelince hemşire/doktor vs olabilirdim ve bu süreç bana yaramayabilirdi, insanlarla daha çok iletişim kurup daha çok dışarıda çalışmak zorunda olabilirdim. Yani pandemiyi ben yaptım değil, pandemi sayesinde benim hayatımın şekli imgelediğim gibi oldu demektir bu.

lütfen ısrarla inkar edecekseniz kendinizi benim iletimde yormayın ki bizim enerjimizde düşmesin.😇

Maaşıma zam al-mış gibi yaptım tam 1 hafta.
Baktım -mışın bana bir faydası yok
Çıktım karşısına istiyorum dedim ve tatatataaaaaam.
Zam(cık) yapmış akljkjdkfja
zamına koysaydın sen de ahahaha :KK53:
olacak o kadar skeçlerine selam olsun

Bence gayet güzel yazmışsın

Biz farkında olmadan düşüncelerimizle olayları ve kişileri çekiyoruz aslında hayatımıza

İmgelemeyi nasıl yapıyorsun ?
Uykuya geçiş anında, olmuş gibi gözümde canlandırarak o an ne hissettiğimden, esen rüzgardan, saçımın şekline, giydiğim kıyafete kadar imgeleyerek. Zaten o andaymışım, gerçekleşmiş ve yaşıyormuşum gibi ve bunu tekrar ediyorum. Bir gün geliyor o anda yaşıyorum 🙏🏻

ben maalesef daha çok olumsuz şeyleri çekerim, olumsuz düşünce, olumsuz bir dile getirme tam da öyle olur. ama bu muhtemelen %100 çekim yasası değil yani mantık da devrede oluyor. o kısımda benim kafam karışık. mesela sürekli buluşma planlarımızı eken bir arkadaşım vardı. en son bu hafta başı için plan yapmıştık, bir gün önce aklımdan "bu yarın yine planı iptal eder" diye geçirdim, sahiden de ertesi gün iptal etti. şimdi ben burada kötüyü mü çektim yoksa daha önce de planları iptal eden bu insanla alakalı öngörüde mi bulundum? benim bu insana plan konusunda daha önce hep iptal etmesi nedeniyle güvenemiyor olmam mıydı yaşanan yoksa ben kötüyü mü çektim?

bu sadece bir örnek bu arada.

Kızlar cüzdanlarınızi kontrol edin..
Bu yazı tamamen dikkatimizi dağıtmaya yönelik.
Cepcimisin bacım sen ?
Çekim yasası gibi şeyler nitelikli dolandırıcılık gibi geliyor bana.
Zaten gerçekliğine inancım yok,birde bunu millete satmaya çalışanlar olunca iyice huylaniyorum.

Uykuya geçiş anında, olmuş gibi gözümde canlandırarak o an ne hissettiğimden, esen rüzgardan, saçımın şekline, giydiğim kıyafete kadar imgeleyerek. Zaten o andaymışım, gerçekleşmiş ve yaşıyormuşum gibi ve bunu tekrar ediyorum. Bir gün geliyor o anda yaşıyorum 🙏🏻
Teşekkür ederim açıklama için :)

Cepcimisin bacım sen ?
Zaten gerçekliğine inancım yok,birde bunu millete satmaya çalışanlar olunca iyice huylaniyorum.
dolandırıcılık kısmı bence gel çekim yasası için sana kurs vereyim diyenlerde.
bu sadece kendi kendine bişeyler yazmış. ama derse ki özele gel ben sana bununla alakalı online eğitim vereyim, bak o zaman riskli olur.

Birde şunu eklemek isterim farkındalık olsun diye
Ağzımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmeliyiz olumlu olumsuz tabii mümkün mertebe olumsuz konuşmamalı ve düşünmemeliyiz
her söz sihirdir
eskiler dilek kapın mı açıktı hemen oldu derler hatta
Bu dediğimin insanların bir çoğu da yaşamıştır iyi veya kötü olarak

bu sadece kendi kendine bişeyler yazmış. ama derse ki özele gel ben sana bununla alakalı online eğitim vereyim, bak o zaman riskli olur.
O işin nuktesi,bana pek anlamlı gelmiyor wurstria..
Yine yazmak da bir şekilde teşvik ediyor.
Çıkmazda olan,bir şeye bağlanmak isteyen kişilere cazip gelebilir.
Yani böyle bir durum olsa ; çekip çekip iteriz.
Bir şeyleri elde etmek böyle olabiliyorsa..
Bana rahatsız edici geliyor.Belki başkasına iyi geliyordur.

'Bu' olarak hitap etmen hiç hoş değil ama yerime açıkladığın için teşekkür ederim. Evet hiç öyle bir iddiam yok, ki bende aynı şekilde bu işin ticarete dökülmeye başlandığını düşünüyorum.. Halbuki çekim yasası başkasıyla olabilecek bir şey değil, kişinin kendisinin araştırıp keşfedip inandıktan donra uygulayabileceği bir şey bana göre.

Cepcimisin bacım sen ?
O halde bunu maddi çıkarına kullanan kişilere gidip havlar mısın lütfen çünkü yanlış yerdesin, orası burası değil..

'Bu' olarak hitap etmen hiç hoş değil ama yerime açıkladığın için teşekkür ederim. Evet hiç öyle bir iddiam yok, ki bende aynı şekilde bu işin ticarete dökülmeye başlandığını düşünüyorum.. Halbuki çekim yasası başkasıyla olabilecek bir şey değil, kişinin kendisinin araştırıp keşfedip inandıktan donra uygulayabileceği bir şey bana göre.
ben öyle hitap etmeyi tercih ettim, öyle istedim. hakaret, küfür olmadıkça istediğimi yazarım, derim.

Birde şunu eklemek isterim farkındalık olsun diye
Ağzımızdan çıkan sözlere çok dikkat etmeliyiz olumlu olumsuz tabii mümkün mertebe olumsuz konuşmamalı ve düşünmemeliyiz
her söz sihirdir
eskiler dilek kapın mı açıktı hemen oldu derler hatta
Bu dediğimin insanların bir çoğu da yaşamıştır iyi veya kötü olarak
elimizde olmadan zihinden geçen olumsuz düşüncelere ne demeli peki?

elimizde olmadan zihinden geçen olumsuz düşüncelere ne demeli peki?
Tabiki de insanız bazen bilerek veya bilmeyerek geçiyor veya diyoruz eğer o an deyip fark ettiysek iptal iptal iptal demeliyiz 3 kere eğer fark etmediklerimiz varsa
Şu zamana kadar yaptığım bütün kötü söz kötü ant yemin anlaşma hepsi iptal iptal iptal demeliyiz

Tabiki de insanız bazen bilerek veya bilmeyerek geçiyor veya diyoruz eğer o an deyip fark ettiysek iptal iptal iptal demeliyiz 3 kere eğer fark etmediklerimiz varsa
Şu zamana kadar yaptığım bütün kötü söz kötü ant yemin anlaşma hepsi iptal iptal iptal demeliyiz

arkadas cok iyi niyetle konus acmis ama yazik olmus :KK43:

X