Çekici gelmiyormuşum

Malesef koku bendede zaman zaman oluyor olabldigim kadar onlem aliyorum kekik suyu kaynatip gargara yaparim. Bendede reflu var ama bendeki reflu kokusu degil belli dislerde iltihap kokusu ve emin olun bu bin beter benim bu olayima bes disci cozum bulamadi cunku dis etlerimle surekli oynuyorum. Yani bu durumda asla kendinizi begendirmek icin ugrasmayin. Bir hastalansaniz eyvah eyvah. Sizin esinizi kendi esimin karakterinde gordum ki ben aylardir ailemin evindeyim. Ben cok guzel degilimdir ama auram cok farkli. Yani cogu kisi arkamdan bahsedecek olsa guzel der gecer. Hep bakimliydim. Fizigim guzeldir. Sonra birgun kolon kanseri erken teshisi kondu bana ve burdaki kizlarin cogu bilir resmen bana dua yarisina girdiler Allah razi olsun. Cok buyuk ameliyat gecirdim ve inanilmaz zayifladim ustumde pijama durmuyodu gublerce korseyle elimde serumla gezdim.agladim cok agladim ailem bana bakmak icin goturdu ve esim avmlerde gezdi arkadaslariyla gezdi. Asla afftmedim. Bak simdi ayaga kalktim cok sukur. Hikayem bittimi diyosunya bitmez. Benimki bitmedi seninki bitermi. Anlatmak istedgim buyuk sorunlar degil halledersin ama esin icin degil kendin icin yap. Bak 2 ay sonra eski kiloma sıkı diyetle kavustum aldim kiloyu. O donemde saclarim harika uzadi. Ve saglikliyim guzellestim herseden onemlisi bu inan bana
Kendini uzme. Burnun egriyse madem herseyinden rahatsiz versin parasini ameliyatini ol. Inan bana bak genelleme yapmiyorum ama cogunun karakteri 0.
Peki siz kanserken avm de göt atan eşiniz hala yanınızda mı? Ağlamak istiyorum. Çok büyük geçmiş olsun. Evli misiniz hala onunla?

Peki siz kanserken avm de göt atan eşiniz hala yanınızda mı? Ağlamak istiyorum. Çok büyük geçmiş olsun. Evli misiniz hala onunla?
Ben hikayem bitemedi derken sagligimla kendimle olan mucadelem bitmedi anlaminda dedim. 😍 o avmlerde got atti iyilesince canim cicim yallah dedim. Insan dusmeyegorsun bozuk para gibi harcadim onu. Acimadim bile

Ben hikayem bitemedi derken sagligimla kendimle olan mucadelem bitmedi anlaminda dedim. 😍 o avmlerde got atti iyilesince canim cicim yallah dedim. Insan dusmeyegorsun bozuk para gibi harcadim onu. Acimadim bile
ayy yemin ederim o kadar üzüldüm ki siz öyle yazınca. Dedim ki kadıncağıza pijama bol geliyor elinde serum kanser olmuş kocaya bak orda burda geziyor. üslubunuzdan da iyi kalpli bir insan olduğunuzu hissettim. Dedim bu kadın ayrılmamıştır belki de bu adamdan. şimdi içim rahatladı. Allah bir daha yaşatmasın. Allah sağlık sıhhat mutluluk nasip etsin :KK200:

ayy yemin ederim o kadar üzüldüm ki siz öyle yazınca. Dedim ki kadıncağıza pijama bol geliyor elinde serum kanser olmuş kocaya bak orda burda geziyor. üslubunuzdan da iyi kalpli bir insan olduğunuzu hissettim. Dedim bu kadın ayrılmamıştır belki de bu adamdan. şimdi içim rahatladı. Allah bir daha yaşatmasın. Allah sağlık sıhhat mutluluk nasip etsin :KK200:
Burda bir kac uyeyle resmen birlike oturduk agladik kalktik dualarla yasadim zamanla yaristim cok buyuk saglam bir ameliyat gecirdim. Ki ben oyle ezik hani sindirilebilen biri degilimdir. Cevvalimdir evim her daim temizdi yemeklerim tatlilarim cesit cesit bir alisveris yaparim zevkliyim yani giyim makyaj sac olsun hakkaten hakkini veririim
Diyorum ya insan dusmeyegorsun o gun anladim ki hersey bos. Aylar once ayirmisim siparis verecegil cizmeler saclarim belime inmis sariya boyatacagim hastaligimi ogrendim aglaya aglaya dedimki o cizmelere o kadar para veremem yasayacagim belli degil. Saclarimi boyayamam ya kemoterapi gorursem. Suan bile gozlerim doluyo. Ve o adam o kalles bana bunu yapti. Allah cok buyuk bir soz var benim hikayeme gülme diyor daha hayat bitmedi seninde hikayen devam ediyor. Yani bugun benim basima bu geldi ben atlattim ama bakalim Allah ona ne verecek....

Ağız kokusu ve tüy problemi gerçekten hafife alınmayacak karşı cinse karşı soğukluk yaratacak sorunlar. Ben dişimde çürük olduğu ve 20 yaş dişimi çektirmekten korkup kaçtığım kısa süreli bir dönem geçirdim. Inanın ağzım kokuyor mu acaba diye paranoya yapıyor insanlarla konuşurken elimi ağzımla örtüyordum. Üstelik bu yönde bir uyarı dahi almamıştım. Bu sorunu çözmelisiniz. Dişten gelse fırçalamak suretiyle kısa süreli olarak koku engellenir. Ben bademcik taşı olduğunu düşündüm. Bunu halledebilirsiniz çok zor değil. Tüy konusu cidden önemli. Bir hanımı erkekten ayıran önemli bir nokta. Lazer epilasyonu deneseniz? Bu arada tüyler dünden bugüne oluşmamıştır. Acaba temizlik yönteminizi mı değiştirdiniz de eşinizin gözüne batar oldu?

Malesef koku bendede zaman zaman oluyor olabldigim kadar onlem aliyorum kekik suyu kaynatip gargara yaparim. Bendede reflu var ama bendeki reflu kokusu degil belli dislerde iltihap kokusu ve emin olun bu bin beter benim bu olayima bes disci cozum bulamadi cunku dis etlerimle surekli oynuyorum. Yani bu durumda asla kendinizi begendirmek icin ugrasmayin. Bir hastalansaniz eyvah eyvah. Sizin esinizi kendi esimin karakterinde gordum ki ben aylardir ailemin evindeyim. Ben cok guzel degilimdir ama auram cok farkli. Yani cogu kisi arkamdan bahsedecek olsa guzel der gecer. Hep bakimliydim. Fizigim guzeldir. Sonra birgun kolon kanseri erken teshisi kondu bana ve burdaki kizlarin cogu bilir resmen bana dua yarisina girdiler Allah razi olsun. Cok buyuk ameliyat gecirdim ve inanilmaz zayifladim ustumde pijama durmuyodu gublerce korseyle elimde serumla gezdim.agladim cok agladim ailem bana bakmak icin goturdu ve esim avmlerde gezdi arkadaslariyla gezdi. Asla afftmedim. Bak simdi ayaga kalktim cok sukur. Hikayem bittimi diyosunya bitmez. Benimki bitmedi seninki bitermi. Anlatmak istedgim buyuk sorunlar degil halledersin ama esin icin degil kendin icin yap. Bak 2 ay sonra eski kiloma sıkı diyetle kavustum aldim kiloyu. O donemde saclarim harika uzadi. Ve saglikliyim guzellestim herseden onemlisi bu inan bana
Kendini uzme. Burnun egriyse madem herseyinden rahatsiz versin parasini ameliyatini ol. Inan bana bak genelleme yapmiyorum ama cogunun karakteri 0.
neler yaşamışsınız... sevgilerimi yolluyorum size, her şey çok daha iyi olacak eminim sizin için. çok imrendim size, nelerle tek başınıza başa çıkmışsınız. mutlu olun.

Sizi kırmak istemiyorum ama Garip olan şu ki aseksuellik olmadığı ve evlilikte sorun olmadığı sürece insan rutin bir şekilde karısıyla rahatlamak için sevişmek ister bunun için illa sizi seks kraliçesi görmesine gerek yok. Partnerimin nefesi sigara koltuğunda ben de öpüşmek istemem ama onu sevip kucaklarim. O da ağzını sabunla yıkayarak oldukça etkili bi yontem bulmuş eheh Ben de çok killiyimdir ama bunun libido düşürücü olduğuna hiçbir zaman inanmam. Killarim uzadiginda uzamış dediğinde ne var sen de killisin diyip normallestiririm. Eşinizle oturup tüm bunları uzunca konuşun yoksa yaralarınizi saramazsiniz. Bana kalırsa cinsel bı sorunu var

peki eşiniz size söylemeden önce koktuğunu bilmiyormuydunuz. Yani enazından daha önce evlenmeden tedavi olsaydınız. Aklıma benimde bir sevgilim geldi çok iyiydi , seviyordum bir kere öpüştük ve benim en kısa öpüşmemdi ağzı kokuyordu çünkü . 5,6 ay daha devam etmişti ilişkimiz ama ben asla öpüşemiyordum . Doğal olarak teni bana itici geliyordu , sürekli adamdan kaçıyordum . Dayanamadım ve bitmişti.yani iki taraf için de gerçekten zor . Tüy , kilo bunlar ağız konmasının bahanesi aslında . Ağız kokusu geçerse tekrar çekici gelirsiniz ona büyük ihtimal . Söylemesine bazı üyeler tepki gösteriyor ama aynı evde sürekli öpüşmeye çalışınca mecbur kalmış adam sanırım . Çünkü ben onun evine dahi gitmek istemezdim öpmeye çalışacak diye . Araştırıp tedavinizi olun . Her şey insanlar için bu durumu yaşayan Sadece siz değilsiniz . Üzülmeyin lütfen .

Ben senin yerinde olsam sende bana yetersiz geliyorsun derdim ne demek çekici gelmiyorsun saçmalık

Arkadaşlar merhaba, ben eşimle yurtdışında yaşıyorum. Evlenir evlenmez taşındık. Beş ay oldu evleneli. Daha önce de bir buçuk senelik bir flört ve nişanlılık dönemimiz oldu.

İlk bir sene her şey mükemmel gitti. Ten uyumu, ilgi, klasik bilirsiniz o dönemleri. Sonra bir anda hiç öpüşmemeye başladığımızı farkettim. Sarılıyorduk, hala ilgi vs aynıydı ama öpüşme bitmişti. Sebebini defalarca sordum, en sonunda zar zor nefesimde koku olduğunu söyledi. Dişlerimi ve dilimi sürekli fırçaladığım için çok şaşırdım. Biraz bozuldum ama haklı buldum. Kbb ye gittim. Burnumda eğrilik varmış nefes alamıyormuşum, bademciğimde taş varmış alınması gerekiyormuş, bir de reflü varmış. Bunların hepsi koku yapar dedi doktor. Maddi durum sebebiyle ameliyat olamayacağım için reflüyü çözeyim dedim. İlaç kullandım ama ilaç nefes darlığı yaptı. Bırakmak zorunda kaldım. Bunu da konuştuk zaten. Boşver öpüşmeyiverelim dedik.

Evlendik. Cinsel hayatımız ite kalka, aşırı derecede tekdüze ve keyifsiz bir hale büründü. Ben birlikte olmak isteyince istemiyor ya da gönülsüz kabul ediyor, bununla alakalı konuşmak istediğimde “onu zorladığımı” söylüyordu. Ben de kendi haline bıraktım ama çok bi değişme olmadı. Sevgi şefkat sarılma yanaktan öpme minik sırnaşmalar devam ediyordu. Ama cinsel ilişki saçma bir hal aldı.

En sonunda beni artık çekici bulmadığını söyledi hanımlar. Zorlayınca biraz daha öğrendim. Tüy problemim (lazere gidiyorum ama bi iki haftada çıkıyor) , nefes sorunu, kilo, sürekli olumsuz konuşuyor olmam( anksiyetem var), hepsi bir araya gelince çekiciliğim gitmiş. Bunları söyledi sonunda.

sanırım sonra vicdan azabı çekti, sarıldı filan ama bu büyük bir sorun değil mi kızlar :KK43: egom özgüvenim yerle bir oldu. Çözeriz filan diyor ama “kim neyi çözecek?” diyorum bu saatten sonra.

en kötüsü de benim de onunla ilgili eleştirdiğim beğenmediğim bi takım şeyler olmasına rağmen asla arzulamaktan vazgeçmemem. Erkeklerde farklı işliyor sanırım bu olay.

Ne diyorsunuz? Hikaye başlamadan bitmiş mi?
Söylemeyip de sizi arada bıraksa daha kötü aslında. Her şeyi de söyleyince çok kırılmışsınız normal olarak.
Sizin hayat kalitenizi de yükselteceği için söylüyorum. Sorunlarınız bir diyetisyen ve bir psikologla çözülebilecek şeyler gibi görünüyor

Yeni evlisiniz eşinizin evliliğe alışma sürecini yansıtma biçimi diye düşünüyorum belki de öne sürdüğü sebeplerin onun için bile bir anlamı yoktur ama bir şey söylemek gerektiği için bunlar çıkmış olabilir. Tek eslilikten beklentileri çok yüksekti kimbilir evlilik denen şeyin başka bir şey olduğunu Sanıyordu bazen olabiliyor böyle şeyler ve o da ne olduğunu anlayamadığı için ilk aklına gelen şeyleri söylemiştir yani kendini de anlayamıyor ifade de edememiş.

Arkadaşlar merhaba, ben eşimle yurtdışında yaşıyorum. Evlenir evlenmez taşındık. Beş ay oldu evleneli. Daha önce de bir buçuk senelik bir flört ve nişanlılık dönemimiz oldu.

İlk bir sene her şey mükemmel gitti. Ten uyumu, ilgi, klasik bilirsiniz o dönemleri. Sonra bir anda hiç öpüşmemeye başladığımızı farkettim. Sarılıyorduk, hala ilgi vs aynıydı ama öpüşme bitmişti. Sebebini defalarca sordum, en sonunda zar zor nefesimde koku olduğunu söyledi. Dişlerimi ve dilimi sürekli fırçaladığım için çok şaşırdım. Biraz bozuldum ama haklı buldum. Kbb ye gittim. Burnumda eğrilik varmış nefes alamıyormuşum, bademciğimde taş varmış alınması gerekiyormuş, bir de reflü varmış. Bunların hepsi koku yapar dedi doktor. Maddi durum sebebiyle ameliyat olamayacağım için reflüyü çözeyim dedim. İlaç kullandım ama ilaç nefes darlığı yaptı. Bırakmak zorunda kaldım. Bunu da konuştuk zaten. Boşver öpüşmeyiverelim dedik.

Evlendik. Cinsel hayatımız ite kalka, aşırı derecede tekdüze ve keyifsiz bir hale büründü. Ben birlikte olmak isteyince istemiyor ya da gönülsüz kabul ediyor, bununla alakalı konuşmak istediğimde “onu zorladığımı” söylüyordu. Ben de kendi haline bıraktım ama çok bi değişme olmadı. Sevgi şefkat sarılma yanaktan öpme minik sırnaşmalar devam ediyordu. Ama cinsel ilişki saçma bir hal aldı.

En sonunda beni artık çekici bulmadığını söyledi hanımlar. Zorlayınca biraz daha öğrendim. Tüy problemim (lazere gidiyorum ama bi iki haftada çıkıyor) , nefes sorunu, kilo, sürekli olumsuz konuşuyor olmam( anksiyetem var), hepsi bir araya gelince çekiciliğim gitmiş. Bunları söyledi sonunda.

sanırım sonra vicdan azabı çekti, sarıldı filan ama bu büyük bir sorun değil mi kızlar :KK43: egom özgüvenim yerle bir oldu. Çözeriz filan diyor ama “kim neyi çözecek?” diyorum bu saatten sonra.

en kötüsü de benim de onunla ilgili eleştirdiğim beğenmediğim bi takım şeyler olmasına rağmen asla arzulamaktan vazgeçmemem. Erkeklerde farklı işliyor sanırım bu olay.

Bana bu erkeklerin kendileri dünyanın en çekici insanı havasına bürünüp karşısındakini sürekli eleştirip çekici bulmamaları falan artık mide bulandırıcı geliyor.. Diyecek bir söz bir laf bulamıyorum.. Hele ki "erkekler böyledir" düşüncesini kabul edip normalleştiren kadınlarımızı da görünce şoklama geçiriyorum artık.. Oldu o zaman hepimiz kocalarımızı Allahın bize gönderdiği birer lütuf gibi görelim kusursuz olmak için elimizden geleni yapalım adam bizi çekici bulsun.. Maazallah gözü dışarı da kayar bunun sonra.. Bu mu yani???

Bence eşiniz size haksızlık ediyor.. Ağız kokusu kıl tüy işi falan bir yere kadar evet rahatsız edebilir ama sizde dağ kaçkını değilsiniz herhalde dikkat ediyorsunuz eminim.. O yüzden eşiniz mantıksız davranıyor.. Ben açıkçası böyle davranan kocanın sevgisinden şüphe duymaya başlarım.. Ya da başka bir sorunu vardır böyle yansıtıyordur..

Bilemedim şimdi...

Beni seven adamsa kek ve çay içerken, o keki ben istiyorum dedi. Isırmıştım... Uzattım kalanını ona...
Önce kokladı ardindan " oy kuzumun nefesi de kokarmış, dişlerini de fırçalamamış" dedi... Ve keki iştahla yedi.

Ben de nefesimin koktuğunu bu şekilde öğrenmiştim.... Seven sahiden kırmaz mi sevdiğini var git düşün de bana...
:kusmuk:Bu emoji ilk kez gercek amaçlı kullanılmış bir ima geçmemiştir.

Esin sen de hep bir kusur arar durmuş? Bunların hepsi düzelir her türlü bakıma gidersin gecer Esin cok mu mükemmel bu özgüven tavan yapmış. Ben bu erkekleri anlamıyorum bi kendilerine dönüp baksınlar önce

Bilemedim şimdi...

Beni seven adamsa kek ve çay içerken, o keki ben istiyorum dedi. Isırmıştım... Uzattım kalanını ona...
Önce kokladı ardindan " oy kuzumun nefesi de kokarmış, dişlerini de fırçalamamış" dedi... Ve keki iştahla yedi.

Ben de nefesimin koktuğunu bu şekilde öğrenmiştim.... Seven sahiden kırmaz mi sevdiğini var git düşün de bana...

ay bu nasıl bir şey. bu nasıl olabilir. neeeeeee :olamaz::KK48:

Siz sevgili iken opusmediniz mi hic? Nefes problemi o zaman da var miydi?
Agiz kokusu genelde curuk dis ya da midedeki bir problemden olur. Nefes kokusu probleminizi cozmelisinjz once. Bu nedenden dolayi sanirim eskisi kadar cekici gelmiyorsun demis esiniz.

Aynı ev içinde yaşıyorsunuz. Elbette seni isteyecek. O istediğinde de iticiymiş gibi davran. Bakalım neler oluyor. Kaçan kovalanır. Ağzı kokuyormuş bak bak. Yaşlanınca onun dişleri saçı dökülünce ne yapacak acaba :sinirli::lülülü:

Bu anlattığınız her şey benim için de büyük problem. Ağız kokusuna gerçekten tahammül edemem, tüy de beni çok igrendirir . Ben de öpemem ağız kokusu olan birini cidden. Yanı kendimde bile. O yüzden eşinizi anlıyorum fakat cook kaba buldum daha nazikçe sizi kırıp üzmeden söyleyebilirdi. Kilo ve tüy problemenizi hızlıca ortadan kaldırın derim çünkü gerçekten tüy soğutabilir. Kendinizi de üzmeyin çünkü bunlar hallolmayacak sorunlar değil. Hepsi gelir geçer psikolojinizi bunlarla yıkmayın derim. Bence siz biraz bunlara daha fazla önem verdiğinizde düzelecektir. Erkekler bazen dan dan söylüyor işte incelik yok ki.
tüy seni iğrendiriyor mu? tüysüz erkek yok ki bacım! hem öyle yumurta gibi iyice kilsız tüysüz erkek de biraz, ne bileyim...

X