El Sanatları Cd den küpe yapmasını bilen var mı aramızda

hayır canım. Çanta yapmasını biliyorum. Bir de küpe yapılıyormuş. Onu ogrenmek istiyorum. Takı yapma konusunda meraklıyımda. Çok çeşitli malzemeden takı yaptım ama cd den yapmadım. Neyse sora sora bağdat bulunurmuş:-)
Bulursam size de yapıp gosteririm.

cd den yapıldığını bende duymadım ama cd kırılıp yapılıyodur hani parça parça olabilir uçdan delinir komple cd yi kulak taşımaz bide abuuu yavan olur vallahi:Roflol:

hayır canım. Çanta yapmasını biliyorum. Bir de küpe yapılıyormuş. Onu ogrenmek istiyorum. Takı yapma konusunda meraklıyımda. Çok çeşitli malzemeden takı yaptım ama cd den yapmadım. Neyse sora sora bağdat bulunurmuş:-)
Bulursam size de yapıp gosteririm.

tamam canım hiç duymamıştım bulursan lütfen bizimlede paylaş çok merak ettim :uhm:

ben halkadan orgu kupe yaptim ama, cd den yapildini hic duymadim gormedimde , yapilsa bile buyuk degil kucuk cd den olur , buyuk cd kupe icin cok buyuk olur , merak ettim simdi nasil biseymis diye :)

ilk kez duydum nasıl oluyorki acaba merak ettim çok acaba parçalanmıpta parçalanmış ayna gibi bir görünümü veriliyor

kendı mantıgımca cd nın uç kısmına küçük bir delık açılır ordan halkayı gecırırsın tabı suslemesı senın tercıhıne kalmıs çokta hoş durur... deliği açmak sorun ama??

bu normal boy cdlerin küçükleri çıktı onun etrafına ip sarılıp yada üzerine pullar yapıştırılıp yapılıyor kenarına sıcak şiş yada iğneyele delinip küpe klipsi ekleniyor arkadaşlar ben böle yapıldığını biliyorum

ayy başlığı ilk okuyunca koca koca küpe aklıma geldi =). ben hiç duymadım böle bişii bulunca resim koyarsanıs sevinirim....

Cantayida merak ettim bizimle paylasirmisin?
Bende merakliyim ama hic bir sey beceremiyorum sadece
Hevesimle kaliyorum :)

evet ya küçük cd den olusa olur. nasıl halkaları işliyorlar tığla,bu da çok mantıklı bence. ama cd olmasının herhendi bir artısı olur mu bilmme. bi de evlerimiz de öyle artık küçük cd pek bulunmaz. büyükleri var hep..

bende yaklaşık 4 senedir takıyla uğraşıyorum yanlş hatırlamıyorsam küçük cd den yapılıyor ama baya büyük olduğu için ilgilenmemiştim eğer foto bulursam sizlerede haber veririm yerimseniben

X