Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra göğüs hassasiyeti :/

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

married_woman

ALLAH KİMSEYİ ÇARESİZ BIRAKMASIN...
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
942
649
Kızlar 12sinde catlatma iğnesi oldum cok kasık ağrım olmadi ama göğüslerime el süremiyorum cok acıyor ve ucu kocaman oldu başka yaşayan var mi acaba :KK43:

Bende 13.de oldum canım benim çatlatma iğnesinden önce yumurta geliştirme iğnesinde oldu göğüs hassasiyetim şuan hala var ama çok hafif...
Ignenin etkisi sanirim bebis olsa bile 5gun içinde bu kadar cabuk belirti göstermez yani ay canim cok aciyor hic rahatım yok :/

Sabah sabah eğlence aradim kendime pozitifi belki başka göremem diye hazır ıgnenin etkisiyle test yaptim :KK70:

Eklentiler

• 20170617_105015.jpg
    20170617_105015.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 2.576
Kızlar 12sinde catlatma iğnesi oldum cok kasık ağrım olmadi ama göğüslerime el süremiyorum cok acıyor ve ucu kocaman oldu başka yaşayan var mi acaba :KK43:
Canım iğne hcg hormonu içerdigi icin vucud kendini hamile gibi hissediyor ve belirtiler aynı hamileymis gibi. Bel agrisi, mide bulantisi baş dönmesi :)

Kuzum bünyeden bünyeye değişiyo. Hani bazıları hamile kalıyo hic belirtisi olmuyo kimisininde ilk günden baslıyo belirtileri :) onun gibi bisey :) benimde igneden sonra bugun 3üncü günüm benimde hic belirtim yok
Aaa karın ağrında mı olmadı benim ilk gün hafif karın ağrım vardı sonraki 2.ve 3.gün resmen öldüm ağrıdan... şuan da ağrım var ama çok değil...
Ama karın ağrısı dışında hiç bişey yok..

Aaa karın ağrında mı olmadı benim ilk gün hafif karın ağrım vardı sonraki 2.ve 3.gün resmen öldüm ağrıdan... şuan da ağrım var ama çok değil...
Ama karın ağrısı dışında hiç bişey yok..
Benim ilk gün kasıklarim patlayacak gibi şişti ve feci bel agrisi vardi. Dün gece yani tam 36saat dolduktan sonra hic belirtim kalmadi :)

X