Çatlatma iğnesi olanlar toplanabilir mi

valla ben 1 yılda bu kadar tükendim sizi tahmin edemiyorum. rahim filmi ve aşılama yaptırdınız mı hiç?
Yok canım ilk yıl hamile kaldım normal tedavisiz dış gebelik ile sonuçlandı onda da 6 ay kadar önermesi doktor ameliyat olduğum için birde deprem bölgesindeyim ben burayı çok sartstı biraz ameliyatıda depremden sonra oldum derken sonra tedaviye başlıyalım bari dedik pcos ile karşılaştık onu biraz zayıflama hareket falan semptom azalttık doktorum da 3 ay da ilaç verdi takviye öyle başlayalım tedaviye dedi vücut hazır olsun diye derken derken bu durumdayım işte artık yavaş yavaş tedaviyi artırarak ilerliyeceğiz

Yok canım ilk yıl hamile kaldım normal tedavisiz dış gebelik ile sonuçlandı onda da 6 ay kadar önermesi doktor ameliyat olduğum için birde deprem bölgesindeyim ben burayı çok sartstı biraz ameliyatıda depremden sonra oldum derken sonra tedaviye başlıyalım bari dedik pcos ile karşılaştık onu biraz zayıflama hareket falan semptom azalttık doktorum da 3 ay da ilaç verdi takviye öyle başlayalım tedaviye dedi vücut hazır olsun diye derken derken bu durumdayım işte artık yavaş yavaş tedaviyi artırarak ilerliyeceğiz
inşallah güzel sonuc alırsın en yakın zamanda. Allah sabır versin bu süreçte hepimize 😟
çok gecmis olsun bu arada.

Ne durumdasın canım haberdar et
askim evde test kalmamış ya 😂 sabah farkettim. bugün de pazar. dün aksam test yaptim bir daha görünürde bir sey göremedim ama arkasına flash tutunca çok net gördüm ikinci çizgiyi. bilmiyorum valla 🥲

sen naptin?

Eklentiler

• IMG_2023.jpeg
    IMG_2023.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 17
X