Çatlatma iğnesi 13. Gün hamilelik testi

Çok şükür ki bir tane varmış inşallah ikincisi de olur rabbim yokluğunu göstermesin evladına da hayırlı sağlıklı ömürler nasip eylesin inşallah 🙏 zor bir süreç rabbim kolay geçirsin şifasını versin inşallah dualarımdasin🫶💕
Amin inşallah Rabbim sağlık sıhhat versin şeninde bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Allah razı olsun 🙏
Geldim Ben de hastaneye ultrason temiz bu ağrıları yapabilecek hiçbir şey yok enfeksiyon falan rahim çok iyi dedi kistlerde önemli değil akışı engellemiyor artık dedi bir test yapalım onlara bakalım değerlerine diye gönderdi yarın çıkacak

Kızlar bu kramplar akıntı sancılar vs doktor idrar yolu enfeksiyonu olabilir de dedi ama hiç biri değil alt karnım şişti taş gibi sürekli af edersiniz bir gaz bütün tahliller çıktı gebelik testi yok 😂 doktor kese varsa bile çok erken dedi ama diğerleri yok ne bu şimdi sol yumurtalığın da fena baskı var birde kistlerin artık önemli değil gider onlar ilaca bile gerek yok dedi

Eklentiler

• Screenshot_20240418_204402.jpg
    Screenshot_20240418_204402.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 41
anlamadım kuzum neye en az yirmi diyorlar normalde adetin ikinci günü başlattı hapa bana 5 gün içtim iki gün ara verip iğne oldum ama belli yumurtan gelişkindir neden öyle dedi doktor K kupkub birde bana ilacın etkisi falan dediler doktorum da ilacın etkisi olabilir ama erken gebelikte olabilir dedi

anlamadım kuzum neye en az yirmi diyorlar normalde adetin ikinci günü başlattı hapa bana 5 gün içtim iki gün ara verip iğne oldum ama belli yumurtan gelişkindir neden öyle dedi doktor K kupkub birde bana ilacın etkisi falan dediler doktorum da ilacın etkisi olabilir ama erken gebelikte olabilir dedi
Yani bende bildiğim kadarıyla hgc 20 üstü olunca gebelik oluyor ama ilacın etkisi de olabilir ki inşallah değildir 🤗

X