Çatlaklar Çatlaklarım yüzünden kafayı yemek üzereyim !!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Frei öll yanlış hatırlamıyorsam bu markanın yağı çok etkili bu konuda. Üstelik bitkisel.

Sıkı fit vücudum olsa çatlak matlak takmam kafaya. Memem çatlamış kime ne sanki açıp mı geziyorum :KK70:
Siz kullandınız mı ? Ben görüyorum bu yüzddn takıyorum :)

vucudunuz catlaga meyıllı ıse tek kılo alıp vermeylede degıl zamanla yaş a
tum yaglar olur hıc farketmez
gogusde boyna dogru yuze dogru yukarı yukarı
vucuda krem yag surerken fırcalarken hep yukarı yapılmalı yuzunuze krem surerken hatta fondoten bıle surerken yukarı yukarı
hem daha dıklestırır yer cekımıne karsı hem kan akımına karsı
Kılları güçlendiren yağlarda var ama ?
Sizce hangi yağ vucuda sadece bakım yapar?
Önemli olan soru bu bence :) sonra nem vereceğiz diye killanmayalim.
Ben şuan nemlendirici krem uyguluyorum cildime ama hamilelikte bebek yağı kullanmayi düşünüyorum daha etkili diye.

ne peelıng ne merhem ıcını doldurmaz duzenlı masaj yaptıgınız ıcın kan akısı hızlandıgından derı altı gorunumu duzelır cılt sıkılasır ondan dolayı yarıklar sıkılasmıs yakınlasmıs ıcı dolmus gıbı gorunur yanı asıl mesele masajda :)
o bahsettıgım eda taspınarın vucut fırcasından alın sız sabahları tavsıye edıyorum daha etkılı sabah kalbınıze dogru mesela ayaktan bacaga asagıdan yukarı kollarda elden ust kola seklınde kalbe dogru fırcalayın

Ben buz tedavisi yaptirmistim bacaklarima, cidden cok cok azaldi.
Ust deri -220 derece buzla yakiliyor, cok acili o an.. sigil vs icinde kullaniliyor bu yontem, ben gobek gibi bi yerde dusunemiyorum acir cok.
Sonra o yakilan kisim dokuluyor,gunes gormemesi lazim oyuzden kisin yapiliyor.
Deri dokuldukce alttan gelen deri puruzsuz geliyor,ben 6 seans gitmistim, baya ise yaradi suan belli belirsiz mesela.

tam netliğini bilmemekle beraber kadın olan tüm bireylerde salgılanan östrojen hormon kaynaklı bu çatlaklar oluyor

Ben buz tedavisi yaptirmistim bacaklarima, cidden cok cok azaldi.
Ust deri -220 derece buzla yakiliyor, cok acili o an.. sigil vs icinde kullaniliyor bu yontem, ben gobek gibi bi yerde dusunemiyorum acir cok.
Sonra o yakilan kisim dokuluyor,gunes gormemesi lazim oyuzden kisin yapiliyor.
Deri dokuldukce alttan gelen deri puruzsuz geliyor,ben 6 seans gitmistim, baya ise yaradi suan belli belirsiz mesela.
bılıyorum onu yenı derı olusturuluyor
cok eskıden hala var mı bılmem zımparalama yontemı vardı vucut zımparası ıle aynen bu ıslem yapılıyordu kabuk kabuk dokulur altdan yenı derdı cıkardı

hem pahalı hem acılı ıslem ama tamamen bıtmıyor sadece gorunum ıyılesır azalır okadar :) dedıgım gıbı catlagı yok etmek ıcın derıyı sokmek gerek yerınden

Son düzenleme:
Merak ettiğim için soruyorum. Çatlak ani kilo alımlarında olmuyor mu? Deri geriliyor ve çatlıyor. Kilo verirken niye çatlıyor ki deri daha gevşiyor genişlemiyor aksine küçülüyor.
[/QUOTElllĺ önceden oluşmuştur o catlaklar beyaz çünkü kilo verince daha da belirginlersir kilo alınca gerilir o çatlak yerler
Yani aslında kilo verirken çatlamaz önceden oluşan bi durum kilo verince daha belli olur

Iki caren var ya kendini cizgilerinle kabul edip barisik olacaksin ya da parayi biriktirip lazere gideceksin

Şimdilik günnde bir kez sürmeye devam. Bi de üç krem karışımı varmış. Onları da deneyebilirsiniz cilt yeniliyormuş.
O kremlerden biri cilt soyucu. O yüzden pek tercih edeceğimi sanmıyorum.Siz bir faydasımı gördüyseniz beyaz olanlar için madecasol alcam

O kremlerden biri cilt soyucu. O yüzden pek tercih edeceğimi sanmıyorum.Siz bir faydasımı gördüyseniz beyaz olanlar için madecasol alcam
Benim bildiğim Madecassol,Hametan ve Bepanthol karışımı var. Hangisi soyuyor bilmiyorum ama Madecassol yanık lekesini bile zamanla gideriyormuş. Doktor da çatlaklarım için onu verince güvendim açıkçası. Ben şimdilik memnunum.

merhaba,
çatlak tedavisine 4 arkadaşımla beraber 2 hafta ara ile gittik, şu anda isim vermeyeceğim ancak ünlü bir güzellik merkezidir. (yukarılarda da sanırım isim verilmiş ) Benim ve bir arkadaşımın 15. günü olacak bize verdikleri ev ürünlerini de kullanmamıza rağmen henüz ikimiz bir sonuç alamadık, normalde iyileşme süreci 28 gün denilmekte ve vücudumuzun collegan üretimine/oranına bağlı bir iyileşme süreci olduğu söylenmektedir. bunu bildiğimizden dolayı collegan de kullanıyoruz ki hepimiz 35 yaşın altındayız. yaşlarımız;28-30-33-33 şeklindedir. collegan kullanımı normalde eğer vücudun gerçekten ihtiyacı yoksa 35 yaşından sonra öneriliyor ve vücuda yaşa bağlı azalan colleganin takviyesi için alınması gerekiyor. Yinede kontrol seansı için randevumuzu aldık ve memnuniyetsizliğimizi dile getireceğiz. telefonda birazcık bu durumdan bahsetmeme rağmen ilgili kişi ile de olumlu bir konuşma geçmedi. umarım oraya gittiğimizde mağduriyetimizi karşılayacak bir öneri sunarlar. Diğer iki arkadaşıma gelirsem bizden önce gitmişlerdi ve onların 1 ay olacak maalesef ilk seansta çözüme hiç birimiz ulaşamadık. Sadece doğum yapan arkadaşımızın çatlakları yeni doğum yaptığından dolayı ( henüz 1 yıl olmadı ) bazı bölgeleri hafif silikleşti ancak gözle görülür bir iyileşme yaşanmamıştır. %30'a varan tek seanstaki işlemlerin doğruluğu hiç bir şekilde yoktur. 4 kişiden birinde iyileşme olmaması normal değil. Benim sadece basen kısımlarında olan çizik halinde toplasam iki tarafımı 20 ince çizgi çatlağım yoktu ki o bile yok olmadı. ayrıca ilk giden diğer iki arkadaşıma bir form imzalatmışlar ve formda arkadaşım imzalamak istemiyorum demesine rağmen ya bir sorun olmaz imzalayın lütfen dedikten sonra formlarını imzalatmışlar. formda yazan maddelerden en çarpıcı olanlar çektikleri fotoğrafları istedikleri şekilde kullanmaları ve sosyal medya üzerinden (herhangi bir platformdan) kendileri hakkında herhangi bir olumsuz yorum yapamayacağına dairmiş. biz sonradan giden kişi kişi böyle bir form imzalamadık hoş imzalamış olsaydım da yine de fikirlerimi paylaşmaktan kaçınmazdım. bu çatlak tedavisinin başarı oranına neden güvendiğimi belirtirsem; bundan iki yıl önce arkadaşım yaptırmıştı başka bir yere ve 3 seansta doğum çatlaklarından kurtulmuştu gözümle gördüğüm bir süreç olduğundan işe yaramamasını beklemiyordum açıkcası hepimiz yıkıldık. neden oraya gitmediğimize gelince aynı tip makine olduğundan dolayı ayrıca çok daha ünlü bir merkez ve %30 a varan güvence verdiklerinden bu merkezi tercih ettik.
Bu hafta sonu başka bir güzellik merkezine (yine ünlü olan) bölgesel yağlardan kurtulmak için soğuk lipolize gideceğim onu da soğuk lipoliz başlığı altında yazacağım.

Bence kendinizle barismanin yollarını bulun. Söylemesi kolay diceksiniz belki bir ama öyle değil. Hamilelikte inşallah catlamam diye uğraştım catlamadim da ama dışardan içerde kas ayrılması yaşıyorum keşke dışardan çatlaklarim olsaydı da kaslarim catlamasaydi diyorum. Hamilelik döneminde çatlakla ilgili yaptığım araştırmalarda kirmiziyken bazı yağlarla hafifletilebiliyo ve bazı lazer uygulamalarıyla gecirilebildigini öğrenmiştim vaka beyazlamış hali için çok Zor. Gerçi geçen yıllarda farklı bi uygulama vardı tv de de izlemiştim şuan yazarken aklıma geldi muhtemelen maliyeti oldukça yüksektir. O da bi lazer uygulaması ama adını bilmiyorum . çatlak olan bölgeyi lazerle yakıyo ve yeni doku olusturuyo bazen bi kaç seferden fazla olabiliyomus işlem

merhaba,
çatlak tedavisine 4 arkadaşımla beraber 2 hafta ara ile gittik, şu anda isim vermeyeceğim ancak ünlü bir güzellik merkezidir. (yukarılarda da sanırım isim verilmiş ) Benim ve bir arkadaşımın 15. günü olacak bize verdikleri ev ürünlerini de kullanmamıza rağmen henüz ikimiz bir sonuç alamadık, normalde iyileşme süreci 28 gün denilmekte ve vücudumuzun collegan üretimine/oranına bağlı bir iyileşme süreci olduğu söylenmektedir. bunu bildiğimizden dolayı collegan de kullanıyoruz ki hepimiz 35 yaşın altındayız. yaşlarımız;28-30-33-33 şeklindedir. collegan kullanımı normalde eğer vücudun gerçekten ihtiyacı yoksa 35 yaşından sonra öneriliyor ve vücuda yaşa bağlı azalan colleganin takviyesi için alınması gerekiyor. Yinede kontrol seansı için randevumuzu aldık ve memnuniyetsizliğimizi dile getireceğiz. telefonda birazcık bu durumdan bahsetmeme rağmen ilgili kişi ile de olumlu bir konuşma geçmedi. umarım oraya gittiğimizde mağduriyetimizi karşılayacak bir öneri sunarlar. Diğer iki arkadaşıma gelirsem bizden önce gitmişlerdi ve onların 1 ay olacak maalesef ilk seansta çözüme hiç birimiz ulaşamadık. Sadece doğum yapan arkadaşımızın çatlakları yeni doğum yaptığından dolayı ( henüz 1 yıl olmadı ) bazı bölgeleri hafif silikleşti ancak gözle görülür bir iyileşme yaşanmamıştır. %30'a varan tek seanstaki işlemlerin doğruluğu hiç bir şekilde yoktur. 4 kişiden birinde iyileşme olmaması normal değil. Benim sadece basen kısımlarında olan çizik halinde toplasam iki tarafımı 20 ince çizgi çatlağım yoktu ki o bile yok olmadı. ayrıca ilk giden diğer iki arkadaşıma bir form imzalatmışlar ve formda arkadaşım imzalamak istemiyorum demesine rağmen ya bir sorun olmaz imzalayın lütfen dedikten sonra formlarını imzalatmışlar. formda yazan maddelerden en çarpıcı olanlar çektikleri fotoğrafları istedikleri şekilde kullanmaları ve sosyal medya üzerinden (herhangi bir platformdan) kendileri hakkında herhangi bir olumsuz yorum yapamayacağına dairmiş. biz sonradan giden kişi kişi böyle bir form imzalamadık hoş imzalamış olsaydım da yine de fikirlerimi paylaşmaktan kaçınmazdım. bu çatlak tedavisinin başarı oranına neden güvendiğimi belirtirsem; bundan iki yıl önce arkadaşım yaptırmıştı başka bir yere ve 3 seansta doğum çatlaklarından kurtulmuştu gözümle gördüğüm bir süreç olduğundan işe yaramamasını beklemiyordum açıkcası hepimiz yıkıldık. neden oraya gitmediğimize gelince aynı tip makine olduğundan dolayı ayrıca çok daha ünlü bir merkez ve %30 a varan güvence verdiklerinden bu merkezi tercih ettik.
Bu hafta sonu başka bir güzellik merkezine (yine ünlü olan) bölgesel yağlardan kurtulmak için soğuk lipolize gideceğim onu da soğuk lipoliz başlığı altında yazacağım.
merhaba bu bahsettiğiniz işlem vakum olan mı? ben de yaptırmak istiyordum

X