Çatlaklar çatlakları %50 azaltalım mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Hiçbir krem oluşmuş beyaz çatlağı iyileştiremez. Çatlak henüz yeni yani rengi pembe kırmızı iken kremler ile bi miktar düzeltilebilir. Çünkü bu bir yırtılma, yara değil. Gittiğim dermatolog beyaz çatlağın anca üst deriyi tahribat edip yenilenmesiyle görünüşünü iyileştirebilir dedi. Bizzat kendim dermaroller, bioil, kremler, spor ile uğraştım lakin bi faydasını görmedim benim çatlaklar 4-6 senelik. Şuan tca asit ile altı yada sekiz ay içinde her ay bir kere kullanarak üst deriyi atma gibi bir uygulama var tek mantıklı tedavi olarak bunu görüyorum. Size tavsiyem detmaroller, kremler gibi uygulamalara para verip boşa umutlanmayın.

Hiçbir krem oluşmuş beyaz çatlağı iyileştiremez. Çatlak henüz yeni yani rengi pembe kırmızı iken kremler ile bi miktar düzeltilebilir. Çünkü bu bir yırtılma, yara değil. Gittiğim dermatolog beyaz çatlağın anca üst deriyi tahribat edip yenilenmesiyle görünüşünü iyileştirebilir dedi. Bizzat kendim dermaroller, bioil, kremler, spor ile uğraştım lakin bi faydasını görmedim benim çatlaklar 4-6 senelik. Şuan tca asit ile altı yada sekiz ay içinde her ay bir kere kullanarak üst deriyi atma gibi bir uygulama var tek mantıklı tedavi olarak bunu görüyorum. Size tavsiyem detmaroller, kremler gibi uygulamalara para verip boşa umutlanmayın.
dediklerinizin çoğuna katılıyorum ama dermaroller ile bayağı iyileşme sağlayan yabancı bloglarda,sitelerde bir sürü kişi gördüm.ama en az 1 yıl,yılmadan usanmadan düzenli uygulama istiyor. 1-2 ay yapıp bırakmamak gerekiyor.
tca için de şunu diyebilirim aslında roller ile aynı mantıkta ilerliyor. ve evet etkili o da,ama dikkatli kullanın.
siz rollerları ne kadar süre kullandınız?

Kesinlikle haklısınız ama son 10 yıldır yöntemlerin isimleri değişse bile mantık aynı yara yap vücut yarayı iyileştirirken çatlakta bir miktar iyileşsin bence artık başka şeyler denemek gerek tca ve dermaroller beraber tehlikeli değil mi nasıl yapıyorsunuz

Dermarolleri 1 buçuk yıla yakın oluyor bırakalı. 3 ay kullandım ozon yağı ile beraber. Acı çekmek ve iz bırakmasından başka bi işe yaramadı. En küçük bi etki görsem devam edecektim bilmiyorum belki deriden deriye değişiyordur. İkisi aynı zamanda değil tabiki yoksa daha büyük izlere sebep olur. Tcayı araştırılalı 2, 3 ay oldu hatta bu sitede araştırdım kullanan birinin fotoğraflarıyla şok olup hemen sipariş ettim ama gel gör ki sahte çıktı tca hiçbir işe yaramadı. Yazdım sahte olduğunu bu sitede ama ne hikmetse fotoları koyan birdaha bişey yazmadım. Reklam olduğunu düşünüyorum. şimdi başka güvenilir olduğuna emin olduğum siteden sipariş edicem dediğim gibi sadece en mantıklı olarak bunu görüyorum. Henüz bende bilmiyorum ama inanıyorum.

Ayrıca, kızlar bu instagramdaki bloglardaki fotoların bazı ışık yöntemleri ile hatta instagramdakilerin photoshopla düzeltildiğini düşünüyorum. Malesef . :KK43:

Dermarolleri 1 buçuk yıla yakın oluyor bırakalı. 3 ay kullandım ozon yağı ile beraber. Acı çekmek ve iz bırakmasından başka bi işe yaramadı. En küçük bi etki görsem devam edecektim bilmiyorum belki deriden deriye değişiyordur. İkisi aynı zamanda değil tabiki yoksa daha büyük izlere sebep olur. Tcayı araştırılalı 2, 3 ay oldu hatta bu sitede araştırdım kullanan birinin fotoğraflarıyla şok olup hemen sipariş ettim ama gel gör ki sahte çıktı tca hiçbir işe yaramadı. Yazdım sahte olduğunu bu sitede ama ne hikmetse fotoları koyan birdaha bişey yazmadım. Reklam olduğunu düşünüyorum. şimdi başka güvenilir olduğuna emin olduğum siteden sipariş edicem dediğim gibi sadece en mantıklı olarak bunu görüyorum. Henüz bende bilmiyorum ama inanıyorum.
Bende kullandım dermapen yaptırdım ozonla beraber bir merkeze ama 4 seans çünkü yaralarım tam iyileşmeden daha fazla kazanmak için üst üste yaptılar uzun uzun aylar sonra çok şükür ki leke kalmadı ama kaladabilirdi

İşe yaramadı diyemem ama tabiki istedim gibi olmadı zaten en az 8 seans diyorlar hatta 16 ya bile çıkanlar var ama ben cesaret edemedim bi daha bu deldirme yaralama işleri çok riskli

Dermapenın dermarollerden daha etkili olduğu kesin ona da bir zamanlar heveslendim ama pahalı gelmişti bana o kadar para verip de istediğim görüntü olmayınca çıkardım aklımdan. Size ne fiyat verdiler seans ücreti olarak ve 4 seans ile yüzde kaç azaldı diyebilirsiniz

Dermapenın dermarollerden daha etkili olduğu kesin ona da bir zamanlar heveslendim ama pahalı gelmişti bana o kadar para verip de istediğim görüntü olmayınca çıkardım aklımdan. Size ne fiyat verdiler seans ücreti olarak ve 4 seans ile yüzde kaç azaldı diyebilirsiniz
Benim şöyle bir sorunum var benimkiler ince ama yoğun ve tek bölgede değil tek tek sayarsam 6 bölge aradan 3yıl geçti seans başı 400 falan olabilir ama net hatırlamıyorum yinede o kadar çok korktum ki leke kalacak diye ilk başta nasıldı görüntüsü hatırlamıyorum fotolarımıda silmiştim ama elimle dokunduğumda derinliği azaldı kesinlikle hiç yok olmadı ama daha az belli oluyor yinede dermarollerdan bence pek bi farkı yap dermapen elektroniği onun sadece

İnstagram dan bi ilaç almıştım daha 1 kere kullandım bayağı azalma oldu. 4-8 seansta geçer dedi. Bende artık geçeceğine inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
At kestanesi yağı iyi mi ki bu işe. Benim kılcal damar çatlaklarim düzeltti. Cilt çatlakların da iyi gelir mi?

Madecassol kremi hamileyken kullanılıyor mu?

At kestanesi kılcal damarlara nasıl kullandınız? Ben de kendim yaptım ama daha kullanmadım. Ay bi heyecanlandım şimdi sizi okuyunca Yanaklarimda var direk üstüne mi sürdünüz siz ?

At kestanesi kılcal damarlara nasıl kullandınız? Ben de kendim yaptım ama daha kullanmadım. Ay bi heyecanlandım şimdi sizi okuyunca Yanaklarimda var direk üstüne mi sürdünüz siz ?

Günlük direk üstüne sürdüm. Ama görünmeyen bi yerinize deneyin. Alerji vs olur kötü olur üzülürüm

X