Çatlaklar Çatlaklara kendiniz dövme yapın

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Herkese merhaba vct çatlağından çok çekmiş biri olarak sonunda dövme yaptırmaya karar vermiştim ama hem maliyet açısından hemde çok acı bir islem olduğu için vazgeçtim ve daha sonra intrntte bazı videolara rastladım dövmeyi kendimizde yapabiliyormuşuz ve bende dövmeciden gerekli malzemeleri alarak başladım çatlak olan bölgelere büyük ve küçük çiçekler çizdim iğne ve dövme boyasıyla üzerinden geçtim yapım tekniğini dediğim gibi bulabilirsiniz artık mutluyum vücudumu seviyorum:) sizlerr fikir olsun diye yazdım🌸😊 ama söyleyeyim hijyene dikkat edin eğer yaparsanız ve mutlaka bir dövmeciyle görüşün derim birde dövme boyasının bitkisel olmasına özen gösterin birde siyah boya kullanmayın derim ben koyu pembe kullandım çünkü siyah bence güzel durmuyor

Benim çatlaklarm dövme olduğu için belli olmuyor. Siz de yaptırın ya da kendinizde YouTube dan izleyerek yapabilirsiniz
Harika fikir 🥰 Ama bel çevremdeki çatlaklara nasıl yapacağım 🤐 şaka bir tarafa en güzel çözüm dövme yaptırmak çünkü çatlakları giderecek krem ilaç duymadım

Harika fikir 🥰 Ama bel çevremdeki çatlaklara nasıl yapacağım 🤐 şaka bir tarafa en güzel çözüm dövme yaptırmak çünkü çatlakları giderecek krem ilaç duymadım
Canm aç YouTube'u ezgiydi sanırım kadnn ismi tam hatrlamıyorum ama ondan teknik öğren elle çok hafif birsekilde yapılıyor yada bi dövmeciyle görüs mutlaka zaten kendin yapcaksan dvme boyası,iğnesi v.s dvmeciden alcaksn birde siyahboya alma derim renkli boyalar kullan sekil olarakda çiçek tavsiye ederim

X