Çaresizim ,saygı duymayan koca :(

Öncelikle bebeğinizin yanında uyumaktan vazgeçin. Bebek kamerası gibi basit bir çözümü varken neden yatağınızdan ayrılıyorsunuz ?

Siz kendinizde ki bu değişimlerin farkındaysanız eşiniz de fark ediyordur emin olun.
Biraz toparlanma zamanı gelmiş. Hayatınızın merkezinden çıkarın yavrunuzu. Bir on sene sonra günlerinize bu şekli verdiğiniz için çok pişman olacaksınız.

Sosyal sitelerdeki fotoğraflar sadece o anki kareler.
Hiç kimse mükemmel anne mükemmel kadin, insan degildir.
Hiç kimse her daim gülmüyor.

Fotoğraf işte, suslenirsin verirsin pozunu oturursun.

Önce kendinize sonra eşinize odaklanın. Biraz okuyun onu.

Bence çocuğunuzu bahane ediyorsunuz biraz.
1.5 yaşındaki çocuktan gece bile ayrılmıyorsunuz. Iliskinizi geçtim bu sizin için de sağlıklı değil ki.

Kendi cocugunuz da olsa kimseye bu kadar çok bağlanıp hayatınızı adamayın. Birinci öncelik hep kendiniz olursa hem siz daha mutlu olursunuz hem daha sağlıklı bir bebek yetistirirsiniz. Yarın o çocuk sizi bırakıp gittiğinde kendiniz ve yasadiklarinizla başbaşa kalacaksiniz

Kendisine saygı duymayan kadınlara adamlar asla saygı duymuyor. Konu sahibi öncelikle kendine saygısını yitirmiş. Hayatının merkezine koyduğu çocuğunun saygısını da yitirmek istemiyorsa acilen kendine gelmeli ve 'önce ben' diyebilmeli. Sonra zaten iyi anne olmak kendiliğinden gelecek. Katılıyorum.

Eşini hergun dovup her tarafini mosmor etmesne rağmen sosyal hesaplar üzerinde farklı yansitan birini tanıyorum. Ben oyle olamam. Ama olanlarada hayret ederim. Tamamen nispet yada kendi sucunu ortbaz etme. Bu dedigim şahıs kacarak evlenmişti. Ailesinden laf gelmssin diye boyle yaptığı kanisindayim. Inanmayin oylelerine. Gelelim size. Siz kendinizi bosvermisiniz esinizden neden ilgi bekliyorsunuz ki?once siz kendinizle ilgilenin esiniz otomatik size yonelecektir. Bu bebek 24 saat uyanik mi? Uyudugu zaman surme fondoten 10 dakka etmez. Rol on parfum kullanin. Koltuk altinizi silin surekli dus almaniza luzum yok. Ama siz kendinize deger vermezseniz kimse size deger vermez. Sosyal agda takilabiliyosaniz oylelerini takip edebiliyorsunuz. Demekki bos vakitlerinizi bu sekilde heba ediyorsunuz. Yapmayin. Bebeğinize de size de yaziktir.

Kendisine saygı duymayan kadınlara adamlar asla saygı duymuyor. Konu sahibi öncelikle kendine saygısını yitirmiş. Hayatının merkezine koyduğu çocuğunun saygısını da yitirmek istemiyorsa acilen kendine gelmeli ve 'önce ben' diyebilmeli. Sonra zaten iyi anne olmak kendiliğinden gelecek. Katılıyorum.
Ayrıca çocukları da saygı duymuyor. Kimse kendinden gecmjş bir anne istemez, ben senin için bu haldeyim falan desen de anlamaz çocuk.

Sabahleyin yeni elbise aldım onu deniyordum, 5 yaşındaki kızım gelip çok güzel oldun anne prensese benzedin deyip sarıldı öptü, öptü. Sen kendini seviyorsan herkes seviyor aslinda. Yaptığın fedakarlık falan kimsenin umrunda değil. Yeri gelir yapmasaydin derler.

Cocugunu seven her anne mukemmel bir annedir. Ondan daha da mukemmeli hem kendini hem cocugunu seven annedir.

Cocugunuz kac yasinda bilmiyorum. Ama esiniz cocuk bakiminda hicbir yardimda bulunmuyorsa zaten bosansanizda pek bi degisiklik olmayacak. Cocugunuz ozleyecek evet. Ama babasiyla cocugumuz bosanmiyor zaten. Onlar eski iliskilerine devam edecekler. Hatta emin olun daha cok.kiymete biner cocuk.

Bence cinsel isteksizlik bi iliskide gelinebilecek son nokta. Her seyin itirafi gibi geliyir bana. "Seni sevmiyorum. Sana saygi duymuyorum. Seni istemiyorum" demenin baska bir yolu. Kimseden yardim beklemeyin. Boylece hayal kirikligi yasamazsiniz. Bosanmayi bi dusunun derim.

X