Canım kendim 💜

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.992
103.402
30
Merhaba kk nin güzel kızları 🥰

Canım Kendim;
Ruhunun duygularının üzerine titre lütfen kendini beceriksiz ve sahte ruhlarına emanet etme.

1645227077049.png

Son düzenleme:
Canım Kendim;
Ruhunun duygularının üzerine titre lütfen kendini beceriksiz ve sahte ruhlarına emanet etme.
Merhaba, ilk yorumdan uyuz uyuz yazmak istemem ama "olumlu düşün, pozitif cümleler kur" vs vs tarzı yazilarda her zaman der ki; beyin olumlu ve olumsuzu algilayamaz,ne cagirirsan onu verir. Yani 'hastalanma' dersen aslında istemeden hastalığı çağırmış olursun.
Bu yüzden eğer düşüncelerini ve hayatını daha olumlu haline dönüştürmek için çabalıyorsan bu tarz cumleler kurmamaya, sadece pozitif teklinlerde bulunmaya özen göster ^^
Hayırlı olsun bu arada topigin

❤️❤️❤️ İnsanlara kendi kul hakkına girecek kadar değer verme ❤️❤️❤️

Merhaba, ilk yorumdan uyuz uyuz yazmak istemem ama "olumlu düşün, pozitif cümleler kur" vs vs tarzı yazilarda her zaman der ki; beyin olumlu ve olumsuzu algilayamaz,ne cagirirsan onu verir. Yani 'hastalanma' dersen aslında istemeden hastalığı çağırmış olursun.
Bu yüzden eğer düşüncelerini ve hayatını daha olumlu haline dönüştürmek için çabalıyorsan bu tarz cumleler kurmamaya, sadece pozitif teklinlerde bulunmaya özen göster ^^
Hayırlı olsun bu arada topigin
Hayır o manada demek istemedim ritüel gibi yaparlar ya o manada demek istedim rahatsız olunursa silebilirim problem yok 🥰
Kötü şeyler düşünüyoruz düşünmeyelim hastalanma konusunda hiç aklima gelmedi anlayan öyle anlıyorsa saygı duyarım
Teşekkür ederim buarada 💕

Bana böyle canım kendim olumlu düşüncelim vs cümleler saçma geliyor ya ise yarıyor mu bari

Sen çok iyisin,
Ben cok iyiyim.
Güzeliz şekeriz ciciyiz ❤️

• Muhteşem
Reactions: Jou
X